Zamówienie Pociąg biletów TERAZ

Tanie bilety kolejowe Eurostar i ceny podróży

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat Tanie bilety kolejowe Eurostar oraz Ceny podróży Eurostar i korzyści.

 

tematy: 1. Najważniejsze informacje o pociągu Eurostar
2. O Eurostar 3. Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg Eurostar
4. Ile kosztują bilety Eurostar 5. Dlaczego lepiej jest wsiąść do pociągu Eurostar, i nie podróżować samolotem
6. Jakie są różnice między standardem, Standard Premier i Business Premier na Eurostar 7. Czy istnieje subskrypcja Eurostar?
8. Jak długo przed odlotem przyjechać 9. Jakie są rozkłady pociągów Eurostar
10. Które stacje są obsługiwane przez Eurostar 11. Najczęściej zadawane pytania dotyczące Eurostar

 

Najważniejsze informacje o pociągu Eurostar

  • Firma Eurostar została uruchomiona 14 listopada 1994
  • Jednym z najszybszych pociągów w Europie jest Eurostar, Prędkość, jaką osiąga Eurostar, wynosi 320 km na godzinę
  • Tunel pod kanałem Eurostar to 50.45 km długości lub 31.5 mila. To jest odpowiednik 169 Wieże Eiffla ułożone jedna na drugiej
  • 2h15 czasu podróży między Paryżem a Londynem na pokładzie Eurostar
  • Podczas podróży Eurostarem z Wielkiej Brytanii do Europy, masz 1 godzina wstecz w czasie
  • Przejście przez kanał La Manche trwa 35 minuty

 

O Eurostar

Szybkie pociągi Eurostar to usługa, która łączy Europę Zachodnią z Londynem i Kentem w Wielkiej Brytanii, Połączenia z Europy to Paryż i Lille we Francji, Bruksela, i Antwerpia w Belgii, Rotterdam i Amsterdam w Holandii. Również, pociągiem można dojechać z Londynu do Disneylandu w Paryżu (Dworzec kolejowy Marne La Vallee Chessy) i również sezonowe miejsca docelowe we Francji Tak jak Marsylia i Moutiers we francuskich Alpach. Wszystkie pociągi Eurostar przechodzą przez kanał La Manche przez tunel pod kanałem La Manche.

ten Usługa pociągu Eurostar pociągi jeżdżą do 320 km na godzinę na liniach dużych prędkości. Odkąd Eurostar zaczął działać w 1994, w Belgii i Wielkiej Brytanii zbudowano nowe linie w celu skrócenia czasu podróży między miejscami docelowymi Eurostar. Dwuetapowy projekt Rail Tunnel Rail Link został zakończony 14 listopada 2007, kiedy terminal londyński Eurostar został przeniesiony z Waterloo International do Londyn St Pancras International stacja kolejowa.

 

Eurostar train

Iść do Zapisz stronę główną pociągu lub użyj tego widgetu, aby wyszukać pociągi bilety na Eurostar

Zapisz aplikację na iPhone'a

Zapisz aplikację Android Train

 

Zapisz pociąg

Pochodzenie

Miejsce docelowe

Data odjazdu

Data powrotu (Opcjonalny)

Dorosły (26-59):

Młodość (0-25):

Senior (60+):


 

Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg Eurostar

Liczba 1: Zarezerwuj bilety Eurostar z wyprzedzeniem, jak możesz

Bilety kolejowe Eurostar są dostępne między 3 miesięcy do 6 miesiące przed odjazdem pociągu. Rezerwując bilety kolejowe z wyprzedzeniem upewnij się, że otrzymujesz najtańsze bilety, a najtańsze bilety kolejowe Eurostar są bardzo ograniczone. Ceny biletów pociągów Eurostar rosną w miarę zbliżania się do dnia podróży, więc aby zaoszczędź na zakupie biletu kolejowego, zamów jak najwięcej z góry.

Liczba 2: Podróżuj Eurostar poza godzinami szczytu

Eurostar, ceny biletów są tańsze poza godzinami szczytu, na początku tygodnia, iw ciągu dnia. Wyjazdy pociągami w połowie tygodnia (wtorek, środa i czwartek) często oferuje najtańsze ceny. Dla najlepszych cen, nie należy przyjmować Eurostar wczesnym rankiem i wczesnym wieczorem w ciągu tygodnia (ze względu na wielu biznesmenów), unikaj także przejażdżek Eurostar w piątkowe i niedzielne wieczory (korzystne na weekendowe wypady), podczas święta państwowe, a także podczas wakacji szkolnych ceny rakiety Eurostar.

Liczba 3: Zamów bilety do Eurostar, gdy będziesz pewien harmonogramu podróży

Usługi pociągów Eurostar są obecnie bardzo poszukiwane, jedyna firma kolejowa Eurostar obsługuje pociągi w tunelu pod kanałem La Manche, w związku z tym, nie ma konkurencji. Eurostar jako jedyny operator kolejowy na trasach między Anglią a Europą Zachodnią wprowadził pewne ograniczenia dotyczące biletów kolejowych. Wymieniać można tylko bilety kolejowe Business Premier Type, pozostałe bilety kolejowe nie mogą być wymieniane ani zwracane, ale w internecie są fora, na których można sprzedawać bilety kolejowe z drugiej ręki. Więc, Zapisz rekomendację dla pociągu dla Podróż Eurostar jest zarezerwować, gdy jesteś pewien swojego harmonogramu podróży.

Liczba 4: Kup bilety Eurostar w Save A Train

Save A Train ma największą ofertę biletów kolejowych w Europie i na świecie, i dzięki naszej mocy, znajdziemy najtańsze bilety Eurostar. Jesteśmy połączeni z wieloma przewoźnikami kolejowymi i źródłami, a nasze algorytmy technologiczne zapewniają zawsze najtańsze bilety Eurostar, a czasem z kombinacjami innych przewoźników kolejowych do innych miejsc docelowych. Możemy również znaleźć alternatywy dla Eurostar.

 

Bilety kolejowe z Amsterdamu do Londynu

Bilety kolejowe z Paryża do Londynu

Bilety kolejowe z Berlina do Londynu

Bilety kolejowe z Brukseli do Londynu

 

Ile kosztują bilety Eurostar?

Ceny biletów mogą zaczynać się od 35 € w czasie promocji, ale w ostatniej chwili mogą osiągnąć 310 €. Ceny Eurostar zależy od wybranej klasy. Oto tabela podsumowująca średnie ceny dla klasy dla Londynu-Paryża / Londyn-Bruksela / Wycieczki Londyn-Amsterdam:

Bilet w jedną stronę Podróż w obie strony
Standard 35 € – 190 € 68 € – 380 €
standardowe Premier 96 € – 290 € 190 € – 490 €
Premier biznesu 310 € 600 €

 

Londyn do Brukseli pociągiem

Londyn do Paryża pociągiem

Lille do Londynu pociągiem

Londyn do Amsterdamu pociągiem

 

Dlaczego lepiej jest wsiąść do pociągu Eurostar, i nie podróżować samolotem?

1) Zaletą podróży Eurostar jest to, że podróżujesz bezpośrednio do centrum miasta w dowolnym mieście, z którego podróżujesz, jest to coś wyjątkowego dla pociągów, więc jeśli podróżujesz pociągiem z Paryża, Bruksela, Amsterdam, Rotterdam, Antwerpia, Lille lub Londyn to duża zaleta dla Eurostar. Jeśli chodzi o Ceny Eurostar, zwykle się zmienia. Niektóre promocje pozwalają uzyskać tanie bilety Eurostar. Ale w ostatnich dniach przed wylotem, ceny stają się coraz wyższe. Jeśli lubisz płynne podróżowanie, Eurostar jest dla Ciebie!

2) Podróż samolotem ma procedury bezpieczeństwa na lotnisku, a to oznacza, że ​​musisz być przynajmniej 2 godziny przed planowanym odlotem, z Eurostar musisz być sprawiedliwy 1 godzinę wcześniej. Również, musisz dojeżdżać na lotnisko z centrum miasta. Więc jeśli policzysz cały czas podróży, Eurostar zawsze wygrywa w całkowitym czasie podróży.

3) Czasami ceny pociągów są wyższe niż ceny biletów lotniczych według wartości nominalnej biletu, ale porównanie powinno obejmować, ile kosztuje przejazd dowolnym środkiem transportu na lotnisko, poza tym w niektórych przypadkach masz również czas wolny podróżowanie Eurostar, i wreszcie w Eurostar nie ma opłat za bagaż.

4) Samoloty są jedną z przyczyn większego zanieczyszczenia naszej planety, na poziomie porównania, pociągi są dużo bardziej przyjazny dla środowiska, a jeśli porównasz podróż samolotem do pociągu, podróż pociągiem jest 20 razy mniejsza w porównaniu z samolotami.

easyjet vs eurostar

 

Bilety z Luksemburga do Londynu

Bilety z Antwerpii do Londynu

Bilety z Rotterdamu do Londynu

Bilety z Lyonu do Londynu

 

Jakie są różnice między standardem, standardowe Premier, oraz Business Premier na Eurostar?

Pociągi Eurostar mają kilka klas usług, które można zbudować na każdą kieszeń, i każdego rodzaju podróżnika, niezależnie od tego, czy podróżujesz w interesach, podróżujesz w celach wypoczynkowych, czy też jedno i drugie 🙂

Standardowe bilety Eurostar:

ten Bilet standardowy Eurostar jest najtańszą ze wszystkich dostępnych taryf. Ten bilet kolejowy najlepiej zarezerwować z wyprzedzeniem, z powodu niskiej ceny biletów standardowych – szybko się sprzedają. Podróżni posiadający bilet standardowy mogą zabrać ze sobą 2 walizki + 1 bagaż podręczny za darmo. Pasażerowie korzystający ze standardowych biletów Eurostar mogą również korzystać z bezpłatnego WiFi i wyboru miejsca. Bilety standardowe nie podlegają zwrotowi.

Bilety Premier Standard Eurostar:

Ta klasa biletów jest droższa niż standardowy typ biletu Eurostar, ten Bilet Premier Standard oferuje dodatkowe usługi. Oprócz zalet biletów standardowych, które pisaliśmy powyżej, Bilety Premier Standard oferują ładniejsze miejsca z większą przestrzenią na nogi, szeroki wybór czasopism i gazet jest wydawany bezpłatnie, i dostaniesz lekki posiłek i napoje na swoje miejsce na pokładzie Eurostar. Bilety Premier Standard można modyfikować za opłatą w zależności od miejsca docelowego.

Bilety biznesowe Premier Eurostar:

ten Bilet Eurostar Business Premier kupujący mogą cieszyć się wszystkimi zaletami, które napisaliśmy powyżej, ale także, skorzystają na tym pasażerowie Eurostar Business Premier 3 torby bagażowe zamiast 2, luksusowe gorące menu zaprojektowane przez słynnego szefa kuchni Raymonda Blanc, Pasażerowie Business Premier mogą skorzystać z salonu przed wejściem do pociągu w drodze do Londynu lub z Londynu, dodatkowo tylko specjalne zameldowanie 10 minut i serwis rezerwacji taksówek tylko dla nich. Najważniejsze, ten rodzaj biletu Eurostar Business Premier Train umożliwia elastyczny przejazd: możesz zmodyfikować i anulować podróż, przed odlotem lub do 60 dni po twoim wyjeździe, wszystko bez dodatkowych opłat.

 

Czy istnieje subskrypcja Eurostar??

Nie, i wręcz przeciwnie, Eurostar jest obsługiwany tylko przez bilety punkt-punkt i nie jest obsługiwany żadną przepustką, ale jeśli dużo podróżujesz Eurostar, możesz dołączyć do Eurostar Club, jest to program lojalnościowy, który oferuje zbieranie punktów podróży pociągiem, dzięki czemu można je wymienić na bilety lub zniżki. Zarobiłeś 1 punkt za każdy wydany 1 GBP, a punkty te uprawniają do określonych przywilejów:

– Od 200 zwrotnica: Otrzymasz bilety Eurostar po obniżonych cenach.

– Jeśli dostaniesz 500 zwrotnica: możesz dostać 1 modernizacja usługi pociągu.

– A jeśli udało ci się dotrzeć 1,000 zwrotnica: możesz odkupić 1,000 wskazuje na podróż w obie strony Eurostar do Londynu z dowolnego miejsca w Europie Zachodniej.

 

Jak długo przed odlotem przyjechać?

Aby otrzymać Eurostar i być na czas, kolej zaleca przynajmniej przybycie 1 godzinę przed odjazdem pociągu Eurostar. My w Save A Train, ponieważ dużo podróżowaliśmy pociągami Eurostar, że to wystarczająco dużo czasu i jeśli kolejka do kontroli paszportowej nie będzie długa, możesz także korzystać ze sklepów i zdobyć te przedmioty, których potrzebujesz podróż pociągiem powinna być jak najbardziej płynna.

 

Pociągi z Londynu do Marsylii

Pociągi z Londynu do Moutiers

Haga pociągom Londynie

Londyn do Bourg Saint Maurice Trains

 

Jakie są rozkłady pociągów Eurostar?

To trudne pytanie, na które Save A Train może odpowiedzieć w czasie rzeczywistym, przejdź do naszej strony głównej i wpisz pochodzenie i miejsce docelowe, i możesz znaleźć najdokładniejsze Rozkłady pociągów Eurostar tam są, Są pociągi z 7 rano do 9 wieczorem na którąkolwiek z tras Eurostar i na najbardziej zajętych trasach, takich jak Paryż do Londynu lub Londyn do Paryża, pociągi Eurostar kursują co godzinę co pół godziny, po prostu musisz wybrać odpowiedni bilet Eurostar, który jest odpowiedni dla twojego harmonogramu podróży.

 

Bilet kolejowy z Londynu do Antwerpii

Bilet kolejowy z Londynu do Rotterdamu

Bilet kolejowy Disneyland Marne-la-Vallee do Londynu

Bilet kolejowy z Londynu do Lille

 

Które stacje są obsługiwane przez Eurostar?

Nazwa paryskiego dworca kolejowego Eurostar Paryż Gare du Nord, stacja kolejowa znajduje się w 10. dzielnicy Paryża, który jest +-30 minut spacerem od katedry Notre Dame. Aby wziąć Eurostar, musisz wejść na stację i iść w górę 1 piętro w Gare du Nord za pomocą schodów ruchomych znajdujących się na środku stacji.

W Disneyland Paris, Eurostar przybywa na stację Marne La Vallee Chessy, który znajduje się 5 minut spacerem od Disneyland Resort i Disneyland Hotels. Wewnątrz stacji znajduje się przechowalnia bagażu i możesz cieszyć się parkiem bez martwienia się o swój cenny ładunek.

W Londynie, Obecnie pociągi Eurostar odjeżdżają i przyjeżdżają Stacja międzynarodowa St Pancras, położony na północ od centrum Londynu. Przed 2007, Pociągi Eurostar przyjeżdżały na dworzec Waterloo w Londynie.

ten Bruksela Midi-Zuid (Bruksela Południowa) stacja znajduje się w centrum Brukseli, ale upewnij się, że rozumiesz, że potrzebujesz Bruksela Midi-Zuid a nie dworzec centralny w Brukseli, Stacja kolejowa Brussels Midi-Zuid ma 22 trenuje perony, a kasa biletowa Eurostar znajduje się w pobliżu peronu 8. Bilet kolejowy Eurostar umożliwia swobodne podróżowanie między Brussels Midi Zuid a Brukselą Central.

Centrum Amsterdamu (Główny dworzec kolejowy w Amsterdamie) znajduje się w centrum Amsterdamu, tuż nad rzeką, kiedy wychodzisz ze stacji kolejowej, widzisz główną ulicę Amsterdamu pełną atrakcji, takich jak Madame Tussauds, a nie stamtąd także dzielnica czerwonych latarni. Jak na wielu dużych dworcach kolejowych w Europie, masz przechowalnie bagażu, które otwierają się wcześnie i zamykają późno, jeśli chcesz po prostu odwiedzić 1 dzień lub przed odprawą w hotelu.

W Lille, ty masz 2 stacje kolejowe niedaleko od siebie, ale musisz pamiętać Terminal Eurostar w Lille, jest Lille Europa a nie Lille Flandres, ale nawet jeśli ułatwisz sobie popełnienie błędu, stacje kolejowe są 5 kilka minut od siebie.

Dworzec Centralny w Antwerpii to miejsce, w którym wsiadasz do Eurostar w Antwerpii, drugim co do wielkości mieście w Belgii, Jeśli podróżujesz z Antwerpii, zalecamy przybycie na dworzec dłużej niż jest to zalecane 1 godzinę przed wylotem, ponieważ to dworzec zdobył nagrody za dekoracje i architektura i ma 5 podłogi i tak miło się w nim poruszać.

Podczas podróży zi do Rotterdamu, będziesz używać Dworzec Centralny w Rotterdamie lub w jego holenderskiej nazwie Rotterdam Central, ten dworzec kolejowy jest zbudowany od wewnątrz jak małe centrum handlowe, dzięki czemu możesz cieszyć się udanymi zakupami przed i po Podróż Eurostar.

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Eurostar

Co powinienem zabrać ze sobą na Eurostar?

Konieczne jest zabranie się w podróż Eurostar, ale na dodatek upewnij się, że masz przy sobie dokument podróży Eurostar, innym obowiązkowym jest ważny paszport i jest on zawsze ważny dobrze mieć ubezpieczenie podróżne.

Jaka firma jest właścicielem Eurostar?

Firma, która jest właścicielem Eurostar, nazywa się, co nie dziwi, Eurostar International Limited, 55% własnością SNCF, 30% CDPQ Kanada, 10% Federacja Hermes, a pozostała część należy do kolei belgijskich, SNCB.

Eurostar - często zadawane pytania na temat Gdzie mogę przejść z Eurostar?

Oprócz Paryża, Londyn, Amsterdam i Bruksela, Rotterdam, i Lille, Eurostar obsługuje również linie sezonowe. W okresie letnim, od lipca do września, niektóre pociągi Eurostar jeżdżą bezpośrednio do Awinionu i Marsylii, podczas gdy w miesiącach zimowych, od grudnia do kwietnia, Pociągi Eurostar mogą jechać bezpośrednio do regionów narciarskich w Alpach, takich jak Moutiers lub Bourg St Maurice, które są głównymi miastami, z których można dojechać do ośrodków narciarskich, takich jak La Plange, Wybierając te, Tignes i Val Thorens.

Jakie są procedury wejścia na pokład dla Eurostar?

Kiedy dojdziesz do dworca kolejowego i wyznaczonego obszaru, zeskanujesz swój bilet Eurostar, W dzisiejszych czasach ludzie wolą używać kodu QR, ale możesz też mieć przy sobie kopię biletu kolejowego i zeskanować ją, następnie musisz przejść kontrolę bezpieczeństwa (które są znacznie szybsze niż na lotniskach), przejdź do kontroli paszportowej i przekrocz granicę, a następnie idź do pociągu i po drodze masz kilka sklepów lub salon Eurostar, w poniższym filmie możesz zobaczyć cały proces od przybycia na dworzec kolejowy do wejścia na pokład pociągu Eurostar.

https://www.youtube.com/watch?v = Jtx0k4Jw7f4

Jakie usługi na Eurostar?

W pociągu Eurostar jest miejsce poświęcone napojom i lekkim jedzeniu w pociągach Eurostar, Menu obejmuje kanapki, chipsy czekoladowe, przekąski, tabliczki czekolady, Kawa, gorąca czekolada lub herbata. Następnie możesz zjeść i wypić w tym wagonie restauracyjnym lub zabrać z powrotem to, co kupiłeś. W pociągach Eurostar możesz korzystać z gniazd zasilania obok swojego miejsca.

Jak dostać się do London St. Pancras International pojedzie pociągiem Eurostar?

Jak w przypadku każdej potrzeby transportowej w Londynie, skorzystanie z londyńskiego metra, aby dostać się na międzynarodowy dworzec St Pancras, jest najprostszym sposobem. Do stacji Kings Cross dojeżdża sześć różnych linii metra, a stamtąd można dojść pieszo do St Pancras International w zaledwie kilka minut. London St Pancras International znajduje się zaledwie kilka minut od dworca kolejowego Euston, jeśli przyjeżdżasz z południa Londynu.

Czy można wsiąść w pociąg Eurostar między Londynem a Amsterdamem?

Od kwietnia 2018, dzięki Eurostar, możesz podróżować między Londynem a Amsterdamem w około 3-4 godziny, i nie trzeba zmieniać pociągów w Brukseli, chociaż niektóre pociągi Eurostar z Londynu do Amsterdamu, robić przystanki w Brukseli, ale to zależy od kupionych biletów Eurostar.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Eurostar – Czy muszę wcześniej zarezerwować miejsce w Eurostar?

Przy zakupie biletu kolejowego Eurostar, miejsce zostanie automatycznie przydzielone po dokonaniu rezerwacji. A jeśli w pociągu są wolne miejsca, możesz się poruszać, aby mieć inne miejsce.

Czy w Eurostar znajduje się internet WiFi??

Możesz cieszyć się Bezpłatny bezprzewodowy Internet we wszystkich pociągach Eurostar i wszystkie klasy podróży, jeśli kupisz bilety Eurostar z góry.

 

Jeśli dotarłeś tak daleko, wiesz wszystko, co musisz wiedzieć o pociągach Eurostar i jesteś gotowy kupić bilet na pociąg Eurostar SaveATtrain.com

 

Dla tych przewoźników mamy bilety kolejowe:

DSB Denmark

Duński DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Pociągi Intercity

SJ Sweden Trains

SJ Szwecja

NS International Cross border trains

NS International Holandia

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norwegia

Switzerland Sbb railway

SBB Szwajcaria

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

pogłębia

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Niemcy

European night trains by city night line

Pociągi nocne

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Niemcy

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Czech

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo Eurail

Eurail

 

Czy chcesz osadzić tę stronę w swojej witrynie?? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML), Lub możesz po prostu link bezpośrednio do tej strony.

copyright © 2021 - Zapisz pociąg, Amsterdam, Holandia
Nie należy pozostawiać bez obecności - Dostać kupony i Newsy !