Tellimus rongipilet KOHE

Odavad Eurostari rongipiletid ja reisihinnad

Siit leiate kogu teabe Odavad Eurostari rongipiletid ja Eurostari reisihinnad ja eelised.

 

Teemad: 1. Eurostar rongiga Highlights
2. Eurostari kohta 3. Parimad teadmised odava Eurostari rongipileti saamiseks
4. Kui palju maksavad Eurostari piletid 5. Miks on parem võtta Eurostari rong, ja mitte reisida lennukiga
6. Millised on erinevused Standardi vahel?, Standard Premier ja Business Premier Eurostaril 7. Kas on olemas Eurostari tellimus
8. Kui kaua enne väljumist kohale jõuda 9. Millised on Eurostari rongigraafikud
10. Milliseid jaamu teenindab Eurostar 11. Eurostari KKK

 

Eurostar rongiga Highlights

  • Eurostari ettevõte asutati 14. novembril 1994
  • Üks kiiremini rongidest Euroopas on Eurostar, Eurostari kiirus on 320km tunnis
  • Eurostari kanali tunnel on 50.45 km pikk või 31.5 miili. See on samaväärne 169 Eiffeli tornid on üksteise otsa laotud
  • 2Eurostaari pardal Pariisi ja Londoni vahelise sõiduaja h15
  • Reisides koos Eurostariga Suurbritanniast Euroopasse, sa said 1 tund aega tagasi
  • Kanalitunneli ületamine toimub 35 minutit

 

Eurostari kohta

Kiirrongid Eurostar on teenus, mis ühendab Lääne-Euroopat Londoni ja Ühendkuningriigi Kentiga, Ühendused Euroopast on Pariis ja Lille Prantsusmaal, Brüssel, ja Antwerpen Belgias, Rotterdam ja Amsterdam Hollandis. Samuti, Londonist saab Pariisi Disneylandi rongiga (Marne La Vallee Chessy rongijaam) ja ka hooajalised sihtkohad Prantsusmaal nagu Marseille ja Moutiers Prantsuse Alpides. Kõik Eurostari rongid ületavad La Manche'i väina läbi La Manche'i tunneli.

The Eurostari rongiteenus rongid sõidavad kuni 320 km tunnis kiirrongiliinidel. Alates Eurostari tegevuse alustamisest aastal 2006 1994, Belgias ja Suurbritannias on ehitatud uusi liine, et vähendada Eurostari sihtkohtade vahelist sõiduaega. Kaheetapiline Kanalitunneli raudteeühenduse projekt valmis 14. novembril 2007, kui Eurostari Londoni terminal viidi Waterloo Internationali üle Londoni St Pancrase rahvusvaheline linn rongijaam.

 

Eurostar train

Minema Salvestage rongi koduleht või kasutage seda vidinat otsimiseks rongipiletid Eurostarile

Salvestage rong iPhone'i rakendus

Salvestage rong Android-rakendus

 

Salvesta rong

Päritolu

sihtkoht

Lahkumise kuupäev

Tagastamise kuupäev (Valikuline)

Täiskasvanud (26-59):

Noored (0-25):

Seenior (60+):


 

Parimad teadmised odava Eurostari rongipileti saamiseks

number 1: Broneerige oma Eurostari piletid ette nii palju kui võimalik

Eurostari rongipiletid on saadaval vahemikus 3 kuud kuni 6 kuud enne rongi väljumist. Rongipiletite ettetellimine veenduge, et saate odavaimaid pileteid ja kõige odavamad Eurostari rongipiletid on väga piiratud. Eurostari rongide piletite hinnad tõusevad, kui jõuate reisipäevale lähedale, nii et selleks säästa raha rongipileti ostmisel, telli nii palju kui võimalik ette.

number 2: Reisimine Eurostaril tipphooajal

Eurostar, tipptundidel on piletihinnad odavamad, nädala alguses, ja päeval. Nädala keskel rongireisid (Teisipäev, Kolmapäev ja neljapäev) pakub sageli odavaimaid hindu. Parimate hindade eest, ärge võtke Eurostarit nädala varahommikul ja varahommikul (paljude ärireisijate tõttu), vältige ka Eurostari sõite reede ja pühapäeva õhtuti (soodne nädalavahetuse puhkuste jaoks), ajal riigipühad ja ka koolivaheajad hinnad tõusevad kiiresti.

number 3: Telli oma piletid Eurostarile, kui oled oma reisigraafikus kindel

Eurostari rongide teenus on praegu väga nõudlik, La Manche'i tunnelis opereerib ronge ainult Eurostari raudteefirma, seega, konkurentsi pole. Inglismaa ja Lääne-Euroopa vahelistel liinidel ainsa rongioperaatorina tegutsev Eurostar on kehtestanud mõned rongipiletite piirangud. Vahetada saab ainult Business Premier Type rongipileteid, teisi rongipileteid ei saa vahetada ega tagastada, aga internetis on foorumeid, kus saab rongipileteid müüa kasutatud kujul. Niisiis, Salvestage rongisoovitus Eurostari reisimine on broneerida, kui olete oma reisigraafikus kindel.

number 4: Osta oma Eurostari piletid saidil Salvesta rong

Salvesta rong pakub suurimat rongipiletite pakkumist Euroopas ja kogu maailmas, ja meie jõu tõttu, leiame odavaimad Eurostari piletid. Oleme ühendatud paljude raudtee-ettevõtjate ja -allikatega ning meie tehnoloogia algoritmid annavad teile alati kõige odavamad Eurostari piletid ja mõnikord koos teiste rongioperaatorite kombinatsioonidega teistesse sihtkohtadesse. Samuti võime leida Eurostarile alternatiive.

 

Rongipiletid Amsterdamist Londonisse

Pariisist Londonisse rongipiletid

Berliinist Londonisse rongipiletid

Brüsselist Londonisse rongipiletid

 

Kui palju maksavad Eurostari piletid?

Piletite hinnad võivad sooduspakkumistel alata 35 eurost, kuid viimasel hetkel ulatuda 310 euroni. Eurostari hinnad sõltub valitud klassist. Siin on kokkuvõtlik tabel Londoni-Pariisi klassi keskmiste hindade kohta / London-Brüssel / London-Amsterdam reisid:

Üheotsapilet Edasi-tagasi sõit
Standard 35 € – 190 € 68 € – 380 €
standard Premier 96 € – 290 € 190 € – 490 €
Business Premier 310 € 600 €

 

Londonist Brüsselisse rongiga

London Paris rongiga

Lille Londonisse rongiga

Londonist Amsterdami rongiga

 

Miks on parem võtta Eurostari rong, ja mitte reisida lennukiga?

1) Eurostari reisimise eeliseks on see, et lähete ja jõuate otse kesklinna ükskõik millisesse linna, kust reisite, see on rongidele väga ainulaadne, nii et kui treenite Pariisist reisimisega, Brüssel, Amsterdam, Rotterdam, Antwerpen, Lille või London - see on Eurostari jaoks suur eelis. Kui tegemist on Eurostari hinnakujundus, tavaliselt varieerub. Mõned tutvustused võimaldavad teil saada Eurostari odavaid pileteid. Kuid viimastel päevadel enne väljalendu, hinnad tõusevad. Kui teile meeldib sujuv reisimine, Eurostar on teie jaoks!

2) Lennukiga reisimisel kehtivad lennujaama turvaprotseduurid, ja see tähendab, et peate vähemalt olema 2 tundi enne kavandatud väljumist, Eurostariga peate olema õiglane 1 tund ette. Samuti, peate kesklinnast pendeldama lennujaama. Nii et kui arvestada kogu teekonna aega, Eurostar võidab kogu reisi aja jooksul.

3) Mõnikord on rongide hinnad pileti nimiväärtuses kõrgemad kui lennukiga, kuid võrdlus peaks sisaldama, kui palju maksab teile ükskõik milliste transpordivahendite lennujaama viimine, lisaks saate mõnel juhul ka vaba aega, kui reisib Eurostar, ja viimasena, Eurostari puhul pole teil pagasitasusid.

4) Lennukid on meie planeedi suurema saastatuse üks põhjusi, võrdlustasemel, rongid on palju keskkonnasõbralikum, ja kui võrrelda lennukit rongireisiga, rongireis on 20x vähem süsiniku saastav kui lennukites.

easyjet vs eurostar

 

Piletid Luksemburgist Londonisse

Antwerpeni piletid Londonisse

Rotterdami lennupiletid Londonisse

Lyoni piletid Londonisse

 

Millised on erinevused Standardi vahel?, standard Premier, ja Business Premier Eurostaril?

Eurostari rongidel on mitu klassi teenust, mida saab ehitada iga eelarvega, ja igat tüüpi reisijaid, olenemata sellest, kas olete ärireisija või puhkusereisija või mõlemad 🙂

Eurostari tavapiletid:

The Eurostari tavapilet on kõigist saadaolevatest hindadest odavaim. Parim on see rongipilet ette broneerida, kuna tavapiletid on madala hinnaga – nad müüvad kiiresti. Reisijad, kellel on tavapilet, võivad võtta 2 kohvrid + 1 käsipagas tasuta. Eurostari tavapiletitega reisijad saavad nautida ka tasuta WiFi-ühendust ja istekohtade valikut. Tavapileteid enamasti ei tagastata.

Premier Standard Eurostari piletid:

See piletiklass on kallim kui tavaline Eurostari piletitüüp, euroopa Premier Standard pilet pakub lisateenuseid. Lisaks tavapiletite eelistele, millest me eespool kirjutasime, Premier Standardi piletid pakuvad kenamaid kohti, kus on rohkem jalaruumi, laia valikut ajakirju ja ajalehti antakse tasuta, ja teile pakutakse Eurostari pardal oma kerget einet ja jooke. Premier Standardi piletid on muudetavad, makstes sõltuvalt teie sihtkohast.

Äriklassi Eurostari piletid:

The Eurostar Business Premier pilet ostjad saavad nautida kõiki eeliseid, millest me eespool kirjutasime, aga ka, Eurostar Business Premier reisijad saavad sellest kasu 3 pagasikotid 2, kuulus peakokk Raymond Blanc kujundatud luksuslik kuum menüü, Business Premiri reisijad saavad enne Londonisse saabumist või Londonist rongi saabumist salongi nautida, lisaks ainult spetsiaalne registreerimine 10 minutit ja taksobroneerimise teenus ainult neile. Kõige tähtsam, seda tüüpi Eurostar Business Premier rongipilet võimaldab paindlikku reisi: saate reisi muuta ja tühistada, enne teie lahkumist või kuni 60 päeva pärast teie lahkumist, kõik ilma lisatasuta.

 

Kas on olemas Eurostari tellimus?

ei, ja vastupidi, Eurostarit toetatakse ainult punktist teise piletiga ja seda ei toeta ükski reisipass, kuid kui reisite palju Eurostariga, võite liituda Eurostari klubiga, see on lojaalsusprogramm, mis pakub teile võimalust koguda rongireisi punkte, et saaksite neid punkte lunastada piletite või allahindlustega. Sa teenid 1 punkti iga kulutatud 1 naela eest ja need punktid annavad teile kindlad soodustused:

– Alates 200 punkti: Saate Eurostari pileteid madalama hinnaga.

– Kui saate 500 punkti: sa võid saada 1 rongiteenuse uuendamine.

– Ja kui teil õnnestus jõuda 1,000 punkti: saate lunastada 1,000 osutab edasi-tagasi reisile Eurostar Londonisse kõikjal Lääne-Euroopas.

 

Kui kaua enne väljumist kohale jõuda?

Eurostari saamiseks ja õigel ajal õigeks saamiseks, raudtee soovitab vähemalt kohale jõuda 1 tund enne teie Eurostari rongi väljumist. Meie Save A Trainis, kuna sõitsime palju Eurostari rongides, siis sellest ajast piisab ja kui passikontrolli järjekord ei veniks pikaks, saate ka poode nautida ja neid asju, mida vajate, hankida rongireis peaks olema võimalikult sujuv.

 

Londonist Marseille'i rongidesse

Londonist Moutiersi rongidesse

Haagi Londoni rongid

Londonist Bourgi Saint Maurice'i rongidesse

 

Millised on Eurostari rongigraafikud?

See on raske küsimus ja see, millele Save A Train saab reaalajas vastata, minge meie kodulehele ja sisestage oma päritolu ja sihtkoht, ja leiate kõige täpsema Eurostari rongigraafikud seal on, Seal on rongid alates 7 hommikul kuni 9 õhtul ükskõik millisele Eurostari marsruudile ja kõige hõivatud marsruutidele nagu Pariis Londonisse või London Pariisi, teil on Eurostari rongid, mis sõidavad iga tund pool tundi, peate lihtsalt valima õige Eurostari pileti, mis on teie reisigraafiku jaoks mugav.

 

Londonist Antwerpenisse rongipilet

Londonist Rotterdami rongipilet

Disneyland Marne-la-Vallee Londonisse rongipilet

Londonist Lillesse rongipilet

 

Milliseid jaamu teenindab Eurostar?

Pariisi rongijaam Eurostari jaoks on nimetatud Pariisi Gare du Nord, rongijaam asub Pariisi 10. linnaosas, mis on +-30 Notre Dame'i katedraalist mõne minuti jalutuskäigu kaugusel. Eurostari võtta, peate jaama sisenema ja üles minema 1 korrusel Gare du Nordis, kasutades jaama keskel asuvaid eskalaatoreid.

Pariisi Disneylandis, Eurostar saabub jaama Marne La Vallee malev, mis asub 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel Disneylandi kuurortist ja Disneylandi hotellidest. Jaamas on vasakpoolne pagasihoidla, kus saate parki nautida, muretsemata oma väärtusliku kauba pärast.

Londonis, Tänapäeval väljuvad ja jõuavad Eurostari rongid St Pancrase rahvusvaheline jaam, asub Londoni kesklinnast põhja pool. enne 2007, Eurostari rongid jõudsid Londonisse Waterloo jaama.

The Brüsseli Midi-Zuid (Lõuna-Brüssel) jaam asub Brüsseli keskel, kuid veenduge, et mõistate, mida vajate Brüsseli Midi-Zuid ja mitte Brüsseli keskraudteejaam, Majutuskohas Brüsseli Midi-Zuid rongijaam on 22 rongiplatvormid, ja Eurostari piletikassa asub platvormi lähedal 8. Eurostari rongipilet võimaldab teil vabalt reisida Brüsseli Midi Zuid ja Brüsseli keskosa vahel.

Amsterdami kesklinn (Amsterdami pearaudteejaam) asub Amsterdami kesklinnas otse jõe ääres, rongijaamast lahkudes, näete Amsterdami peatänavat täis selliseid vaatamisväärsusi nagu Madame Tussauds ja mitte sealt ka punaste laternate linnaosa. Nagu paljudes suurtes raudteejaamades Euroopas, teil on pagasihoidlad, mis avatakse varakult ja suletakse hilja, kui soovite lihtsalt külastada 1 päeval või enne seda, kui saate oma hotellis registreeruda.

Lille, teil on 2 rongijaamad ei asu üksteisest kaugel, kuid peate meeles pidama Eurostari terminal Lille'is, on Lille Euroopa ja mitte Lille Flandres, aga isegi kui teete selle vea tegemiseks lihtsaks, rongijaamad on 5 minutite kaugusel üksteisest.

Antwerpeni keskjaam on see koht, kus astute Eurostarile Antwerpenis Belgia suuruselt 2. linna, Kui reisite Antwerpenist, soovitame teil rongijaama tulla tegelikult kauem kui soovitatud 1 tund enne väljumist, sest see raudteejaam on võitnud auhinnad teenetemärgi eest ja arhitektuur ja sellel on 5 põrandad ja selles on nii tore selles navigeerida.

Rotterdami ja tagasi sõites, te kasutate Rotterdami keskjaam või selle hollandi nimel Rotterdami keskus, see rongijaam on ehitatud nagu seestpoolt väike kaubanduskeskus, nii et saate nautida kena ostlemist enne ja pärast oma Eurostari teekond.

 

Eurostari KKK

Mida peaksin Eurostaril endaga kaasa tooma?

Enda Eurostari-reisile toomine on hädavajalik, kuid lisaks sellele peaksite kindlasti veenduma, et teil oleks kaasas Eurostari reisidokument, veel üks kohustuslik pass on kehtiv pass ja see on alati nii hea, et teil on reisikindlustus.

Millisele ettevõttele kuulub Eurostar?

Ettevõte, kellele kuulub Eurostar, nimeks pole üllatavalt Eurostar International Limited, 55% kuulub SNCF-ile, 30% CDPQ Kanada, 10% Hermese liidumaa ja ülejäänud kuulub Belgia raudteedele, SNCB.

Eurostari KKK selle kohta, kuhu Eurostariga minna??

Peale Pariisi, London, Amsterdamis ja Brüsselis, Rotterdam, ja Lille, Eurostar opereerib ka hooajalisi liine. Suveperioodil, juulist septembrini, mõned Eurostari rongid lähevad otse Avignoni ja Marseille'sse, talvekuudel, detsembrist aprillini, Eurostari rongid võivad minna otse Alpide suusapiirkondadesse, nagu Moutiers või Bourg St Maurice, mis on peamised linnad, kust minna suusakuurortidesse nagu La Plange, Nende valimine, Tignes ja Val Thorens.

Millised on Eurostari pardalemineku protseduurid?

Kui jõuate rongijaama ja määratud piirkonda, skannite oma Eurostari pileti, Tänapäeval eelistavad inimesed kasutada QR-koodi, kuid teil võib kaasas olla ka rongipileti paberkandjal koopia ja see skannida, siis peate läbima turvakontrolli (mis on palju kiiremad kui lennujaamades), minge passikontrolli ja ületage piiri ning siis kõnnite rongi juurde ja viisil, kus teil on mitu kauplust või Eurostari salong, järgmises videos näete kogu protsessi alates raudteejaama saabumisest kuni Eurostari rongi sisenemiseni.

https://www.youtube.com/watch?v = Jtx0k4Jw7f4

Millised teenused on Eurostaril?

Eurostari rongis on koht, mis on pühendatud jookidele ja kergele toidule Eurostari rongides, Menüü sisaldab võileibu, šokolaadilaastud, suupisted, šokolaaditahvlid, kohv, kuum šokolaad või tee. Seejärel saate selles restorani raudteevagunis süüa ja juua või ostetud oma kohale tagasi viia. Eurostari rongides saate kasutada oma koha kõrval olevaid pesasid.

Kuidas jõuda London St. Pancras International võtab Eurostari rongi?

Nagu iga Londoni transpordivajadus, Londoni metroo kasutamine St Pancrase rahvusvahelisse jaama jõudmiseks on lihtsaim viis. Kuus erinevat metroojoont jõuavad Kings Risti jaama ja sealt saab jalgsi minna vaid mõne minutiga St Pancras Internationali. London St Pancras International asub vaid mõne minuti kaugusel Eustoni rongijaamast, kui tulete Londonist lõuna poole.

Kas on võimalik võtta Eurostari rongid Londoni ja Amsterdami vahel?

Alates aprillist 2018, tänu Eurostarile, Londoni ja Amsterdami vahel saab reisida umbes 3-4 tundi, ega pea Brüsselis rongide vahetust tegema, ehkki mõned Eurostari rongid Londonist Amsterdami, tee peatusi Brüsselis, kuid see sõltub teie ostetud Eurostari piletitest.

Korduma kippuvad Eurostari KKK-d – Kas ma pean Eurostaril koha ette broneerima??

Eurostari rongipileti ostmisel, istekoht eraldatakse teile broneeringu tegemisel automaatselt. Ja kui rongis viibides on vabu kohti, teil on lubatud ringi liikuda, et teil oleks erinev ruum.

Kas Eurostaris on WiFi-internet??

Saate nautida Kõigis Eurostari rongides on tasuta WiFi-ühendus ja kõik reisitunnid, kui ostate Eurostari piletid ette.

 

Kui jõuaksite nii kaugele, teate kõike, mida peate oma Eurostari rongide kohta teadma ja olete valmis oma Eurostari rongipileti ostma SaveATrain.com

 

Nendele raudtee-ettevõtjatele on meil rongipiletid:

DSB Denmark

Taani DSB

Thalys railway

Thalysi

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Linnadevahelised rongid

SJ Sweden Trains

SJ Rootsi

NS International Cross border trains

NS International Holland

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lüüria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norra

Switzerland Sbb railway

SBB Šveits

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembourg

Thello Italy <> France cross border railway

täienemisele

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Saksamaa

European night trains by city night line

öö rongid

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Saksamaa

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Tšehhi

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

euraili logo

Eurail

 

Kas soovite selle lehe oma saidile manustada?? Kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood), Või võite lihtsalt linkida otse sellele lehele.

Autoriõigus © 2021 - Salvesta rong, Amsterdam, Holland
Ärge jätke ilma käesoleva - Hangi Kupongid ja uudised !