Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 11/08/2023)

Kas olete rongihuviline või keegi, kellele meeldib raudteel uusi sihtkohti avastada?? hästi, meil on teile põnevaid uudiseid! Euroopa Liit (USA) on hiljuti avalikustanud põhjalikud eeskirjad raudteetranspordi tõhustamiseks. Need uued eeskirjad seavad esikohale reisijate parema kaitse, tagades kõigile sujuvama ja nauditavama reisikogemuse. lõpuks, selles artiklis, süveneme ELi uute raudteeeeskirjade üksikasjadesse ja sellesse, kuidas need teie rongireise positiivselt mõjutavad.

  • Raudtee on Eco-Friendly viis reisida. See artikkel õpetab rongireisimise kohta, kasutades funktsiooni Salvesta rong, The Odavaim rongipiletite veebisait Maailmas.

ELi uute raudteeeeskirjade mõistmine

Alustuseks, saagem ELi uutest raudteeeeskirjadest paremini aru. EL töötas need määrused välja selleks, et suurendada rongireisijate arvu’ õigused ja edendada sujuvat reisikogemust. Eeskirjad hõlmavad raudteereisi erinevaid aspekte, alates reisijate õigustest ja juurdepääsetavusest kuni raudtee-ettevõtjatevahelise andmete jagamiseni. siit, neid määrusi rakendades, ELi eesmärk on tõsta raudteetranspordi üldist kvaliteeti ja tõhusust, tulemuseks võidavad kõik reisijad.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

New EU Train Regulations

 

Vääramatu jõu hüvitamise poliitika

Varem, rongireisijad Euroopas võivad nõuda rahalist hüvitist 25% piletihinnast rongi hilinemise üle tunni ja 50% hilinemise eest rohkem kui 2 tundi. Nüüd, ettevõtted vabastatakse nendest maksetest, kui hilinemise põhjuseks on vääramatu jõud. See hõlmab kõike, mida raudtee-ettevõtjad ei saa kontrollida – näiteks, tormid, üleujutused, maavärinad, terrorirünnakud, pandeemiad, ja nii edasi. Kui ettevõte ei suuda objektiivselt erandjuhtudel rongi hilinemist või tühistamist ära hoida, reisijad ei peaks lootma hüvitist 50% või 25%. Kuid, ettevõtted peavad siiski reisijad ümber suunama teistele rongidele või piletiraha tagastama, kui reisi ei õnnestu korraldada.

vahepeal, Oluline on märkida, et lööke ei peeta jõuga jõud. Kui a streigi tõttu jäävad reisijad rongi ootama jaamas kinni, Ettevõte vastutab selle eest, et kliendid jõuaksid ettenähtud sihtkohtadesse. Hüvitised hilinemiste eest peavad kehtima.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Ise marsruudi määramine ja hilinemiste hüvitamine

Üks tähelepanuväärseid sätteid ELi uutes raudteeeeskirjades on isesuunamise kasutuselevõtt. Reisi hilinemise korral, kui raudtee-ettevõtja ei suuda mõistliku aja jooksul lahendust pakkuda (tüüpiliselt 100 minutit), reisijatel on õigus asjad enda kätte võtta. Reisijad saavad iseseisvalt oma marsruuti muuta, ostes teise rongi või bussi piletid. Raudteefirma peab uue pileti maksumuse hüvitama, tagada reisijate sujuv sihtkohta jõudmine, isegi viivituste ajal. Kuid, kõige parem oleks kaaluda et kulutused peaksid olema tõelised “vajalik ja mõistlik,” nii et hilinenud vedaja kulul VIP-võimalusega sõitmine ei toimi.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

Railway Timetable

Andmete jagamine ja täiustatud piletivalikud

Reaalajas liiklus- ja reisiandmete jagamine raudtee-ettevõtjate vahel parandab reisikogemust. Uute määruste eesmärk on soodustada raudtee-ettevõtjate vahel suuremat konkurentsi. Nad teevad seda, julgustades teabevahetust rongide sõiduplaanide kohta, täituvus, ja viivitused. enamgi veel, tänu suurenenud konkurentsile võivad reisijad oodata atraktiivsemaid piletivalikuid. See annab neile rongireiside planeerimisel ulatuslikuma valikuvõimaluse ja suurema paindlikkuse.

Tulemusena, raudtee-ettevõtjate vahelised uued koostöö- ja andmete jagamise mehhanismid võivad potentsiaalselt luua positiivsete muutuste lainetuse kogu reisiökosüsteemis. Nagu rongisõit muutub mugavamaks ja mitmekülgsemaks, see võib julgustada rohkem inimesi valima ronge muude transpordiliikide asemel, aidates lõpuks kaasa liiklusummikute vähenemisele, väiksemad süsinikuheitmed, ja säästvam transpordi tulevik.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Summer Solo Train Traveling

Parem juurdepääs piiratud liikumisvõimega reisijatele

Uute EL määruste alusel, raudtee-ettevõtjad peavad seadma esikohale liikumispuudega reisijate vajadused. Nad peavad tagama, et nende reisid oleksid katkestusteta ja probleemideta, isegi häirete ajal. See tähendab, et puuetega või liikumisraskustega inimesed võivad rongiga reisides eeldada paremat juurdepääsetavust ja abi. Need eeskirjad annavad reisijatele õiguse, võimaldades neil enesekindlalt ja südamerahuga oma teekonda alustada.

Vastavalt EL uutele raudteeeeskirjadele, kui liikumispuudega reisija vajab abi, nad võivad taotleda reisimist ainult koos kaaslastega. Sel juhul, kaaslasel on õigus saada tasuta pilet ja istekoht abistatava kõrval. Taotlused abi saamiseks uute reeglite alusel võetakse vastu kuni 24 tundi enne väljalendu. See on rongitööstuse jaoks suurepärane eelis, kuna bussifirmad nõuavad teavitamist hiljemalt 36 tundi ette, samas kui õhu- ja veekandjad seda nõuavad 48 tundi ette.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Empty Train Station Platform

 

Jätkusuutlikkus ja mugavus

ELi pühendumus jätkusuutlikkusele ilmneb uutes raudteeeeskirjades. EL propageerib raudteetransporti kui keskkonnahoidlikumat alternatiivi, eesmärk on vähendada süsinikdioksiidi heitkoguseid ja aidata kaasa rohelisema tuleviku loomisele. Nende eeskirjadega, EL julgustab reisijaid seda tegema valida ronge muude transpordiliikide asemel. See soodustab säästvaid reisimisharjumusi ja toetab keskkonnakaitsealaseid jõupingutusi.

Lisaks, rattahuvilised said samuti tugevat julgustust ja toetust. Põnev uudis on see, et uued rongid ja uuendatud vagunid sisaldavad spetsiaalseid jalgrattakohti. Need ruumid on kohustuslikud, see tähendab, et need peavad olema kättesaadavad. seega, kui olete jalgrattasõber, need spetsiaalselt määratud alad muudavad teie rongisõidu veelgi jalgrattasõbralikumaks.

 

 

ELi uue raudteemääruse järeldus

Tõepoolest, ELi uute raudteeeeskirjade rakendamine tähendab reisijate rongireisi parandamist kogu kontinendil. See näitab raudtee tunnustamist’ otsustavat rolli kogukondade ühendamisel, turismi edendamine, ja majanduskasvu soodustamine. ELi jõupingutused reisijate õiguste suurendamisel ja sujuvama reisikogemuse tagamisel on näide nende pühendumisest usaldusväärse ja kliendikeskse raudteevõrgu loomisele..

Kokkuvõtteks, ELi uued raudteetranspordi eeskirjad tähistavad olulist sammu edasi reisijate kaitse prioriteedi seadmisel ja reisikogemuse parandamisel. Nende eeskirjade eesmärk on muuta rongisõit mugavamaks, tõhus, ja nauditav kõigile. Need hõlmavad liikumispuudega reisijate paremat juurdepääsu. Teine positiivne muudatus on isesuunamise kasutuselevõtt. Lisaks, raudtee-ettevõtjate vaheline konkurents tuleb reisijatele kasuks. Nende progressiivsete meetmetega, reisijad võivad julgelt oma rongireise alustada. Nende õigused on kaitstud, ja nende reisikogemus on prioriteet. ELi pühendumus raudteetranspordi kvaliteedi tõstmisele peegeldab tema nägemust jätkusuutlikust ja reisijakesksest tulevikust. Sujuvamaks muutmiseks kõik pardal, veetlevam rongireisikogemus!

 

Suurepärane rongireis algab parimate piletite leidmisega kõige ilusamal ja mugavamal rongiliinil. Meie kl Salvesta rong aitame teil hea meelega valmistuda rongireisiks ja leida parimad rongipiletid parimate hindadega.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "Kuidas valmistuda rongireisiks"?? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fnew-european-rail-regulation%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)