Tellimus rongipilet KOHE

Odavad SNCB rongipiletid ja reisihinnad

Siit leiate kogu teabe Odavad SNCB rongipiletid ja SNCB reisihinnad ja eelised.

 

Teemad: 1. SNCB rongi tipphetked
2. SNCB kohta 3. Parimad teadmised odava SNCB rongipileti saamiseks
4. Kui palju SNCB piletid maksavad 5. Miks on parem sõita SNCB rongidega, ja mitte reisida lennukiga
6. Mis vahe on esimesel ja teisel klassil? 7. Kas on olemas SNCB tellimus
8. Kui kaua enne SNCB väljumist saabuda 9. Milline on SNCB rongide sõiduplaan
10. Milliseid jaamu SNCB teenindab 11. SNCB KKK

 

SNCB rongi tipphetked

  • Riiklik rongifirma, SNCB, serveerib 244 miljon reisijat aastas.
  • Iga päev, riiklik rongifirma võtab 61 tuhat inimest Belgias ja sihtkohtades üle Euroopa.
  • Riiklik raudtee-ettevõte on Belgia suurim liikumisteenuste pakkuja riigis.

SNCB kohta

Belgia riiklik raudteefirma, SNCB, loodi aastal 1926.

SNCB pakub raudteeteenused Belgias ja kogu Euroopas. Õige piletiga, võite külastada kõike parimat puhkusekohad Euroopas. Erinevate kategooriate piletite ja kaardi tellimustega, SNCB vastab kõigi vajadustele.

Rongid käivad sageli Brüsselis – Gent, Antwerpen – Kasutatud, Brüssel – Namur. SNCB rongide abil saate naaberriikidesse ka Euroopa piires.

Üle kogu ettevõtte, lähedal 20,000 raudtee- ja bussivõrgus töötavad töötajad tagavad reisijate ohutu jõudmise sihtkohta iga päev.

 

Cheap SNCB Train Tickets

Minema Salvestage rongi koduleht või kasutage seda vidinat otsimiseks rongid SNCB pileteid

Rongi iPhone iOS-i rakenduse salvestamine

Salvestage rong Android-rakendus

 

Salvesta rong

Päritolu

sihtkoht

Lahkumise kuupäev

Tagastamise kuupäev (Valikuline)

Täiskasvanud (26-59):

Noored (0-25):

Seenior (60+):


 

Parimad teadmised odava SNCB rongipileti saamiseks

number 1: Telli SNCB piletid ette nii palju kui võimalik

Hind SNCB rongipiletid tõuseb, kui reisipäev läheneb. Võite säästa endale raha, broneerides SNCB rongipiletid väljumispäevast võimalikult kaugele. SNCB rongipiletid on saadaval juba 3 juurde 6 kuud enne rongi väljumist. Varajane broneerimine tagab, et saate SNCB rongipiletid kõige tasuvamalt. Nende arv on samuti piiratud, nii et varem tellid, odavam teile. Et säästa raha SNCB rongipiletite pealt, ostke piletid kohe.

number 2: Reis SNCB-ga tipptunnivälistel perioodidel

SNCB rongipiletid on odavamad haripunktivälistel perioodidel, nädala alguses, ja päevasel ajal. Võite olla kindel, et saate odavam rongipiletid nädala jooksul. Teisipäeval, Kolmapäev, ja neljapäev, SNCB rongipiletid on kõige ökonoomsemad. Kuna ärireisijaid on hommikul ja õhtul pendeldatud tööle, on palju, rongipiletid maksavad neil tundidel rohkem. Palju odavam on reisida igal ajal pärast hommikust ja enne õhtust pendeldamist. Nädalavahetused on rongide jaoks veel üks tippaeg, eriti reedeti ja laupäeviti. Ka SNCB rongipiletite hinnad tõusevad riigipühad ja koolivaheajad.

number 3: Telli piletid SNCB-sse, kui olete kindel oma sõiduplaanis

SNCB rongid on suur nõudlus, ja vähese konkurentsiga, praegu jäävad nad Belgias rongide parimaks valikuks. SNCB saab endale lubada rongipileti piirangute kehtestamist, nagu neil on, mis keelab piletivahetuse või raha tagasimaksmise, välja arvatud juhul, kui see on äritüübi pilet. Kuigi endiselt on foorumite veebisaite, kus saate oma pileteid inimestele kasutatud kaupa müüa, SNCB ei luba kasutatud piletite müüki. Kuidas see aitab teil raha säästa?? Tellige pilet ainult siis, kui olete kindel oma ajakavas, mis säästaks teid ühe pileti kahekordsest broneerimisest, kuna midagi tuli ette ja te ei saanud algpiletit kasutada.

number 4: Osta SNCB piletid saidilt Save A Train

Salvesta rong on suurim, parim, ja rongipiletite odavaimad pakkumised Euroopas. Meie suhted paljude raudtee-ettevõtjatega, rongipiletite allikad, ja meie teadmised tehnoloogia algoritmidest võimaldavad Save A Train'il juurdepääsu odavaimatele rongipiletite pakkumistele. Me ei paku ainult SNCB-le odavaid rongipiletite pakkumisi; pakume sama ka muude SNCB alternatiivide jaoks ja oleme uhked raudteeturu parima klienditeeninduse üle.

Brüsselist Antwerpeni rongide hinnad

Amsterdami Antwerpeni rongide hinnad

Lille Antwerpeni rongide hinnad

Pariisi - Antwerpeni rongide hinnad

 

SNCB Train in Station

 

Kui palju SNCB piletid maksavad?

SNCB piletid algavad 2,5 eurost kuni 20 euroni ühe rongireisi kohta. The SNCB rongipileti hind sõltub sellest, millist tüüpi piletit ostate ja millal reisida valite:

Üheotsapilet Edasi-tagasi sõit
Standard € 2,50 – € 15.00 15 eurot – 30 eurot
Esimene klass € 10.50 – 20 eurot 21 eurot – 46 eurot

 

Miks on parem sõita SNCB rongidega, ja mitte reisida lennukiga

1) Sa saabud kesklinna. See on SNCB rongide üks eelis võrreldes lennukitega. SNCB rongid ja kogu muu rongireis kõikjalt linn kesklinna järgmise linna. See säästab teie aega ja kabiini kulusid lennujaamast kesklinna. Rongipeatustega, lihtsam on jõuda ükskõik kuhu linna, kuhu liigute. Pole tähtis, kuhu reisite, Brüssel, Antwerpen, Kasutatud, või Liege, kesklinna peatused on SNCB rongide peamine eelis!

2) Lennukitega reisimisel peate olema lennujaamas vähemalt mitu tundi enne lennuaega. Enne lennukisse lubamist peaksite läbima turvakontrolli. SNCB rongidega, sa pead lihtsalt vähem kui jaamas olema 30 minutit ette. Kui arvestada ka aega, mis kulub pendeldamiseks lennujaamast kesklinna, saate aru, et SNCB rongid on selle poolest paremad kogu reisi aeg.

3) Pinnal, SNCB rongipiletite hind näib olevat kallim kui soodsad lennupiletid. Kuid, kui võrrelda kõiki kaasnevaid tasusid, SNCB rongipiletitel on soodsam pakkumine. Koos muude kuludega, nagu pagasitasud, mida te ei pea rongides maksma, reisimine SNCB-ga on kindlasti parim.

4) Rongid on keskkonnasõbralikumad kui võrrelda ronge ja lennukeid, rongid tuleksid välja peal. Lennukid saastavad atmosfääri tugevalt kõrge eralduva süsinikusisaldusega. Rongid annavad sellest palju vähem süsinikureostust kui lennukid.

Brüssel Brügge rongid

Antwerp Bruges rongid

Halle kaks Bruges rongid

Ghent Brügge rongid

 

Mis vahe on esimesel ja teisel klassil?

Erinevatele eelarvetele ja reisijatele on SNCB piletite klassid erinevad. Saate osta tavapileti 1. või 2. klassile. Näiteks, 2. klass sobib paremini pikkadeks reisideks ja eelarve reisija. Aga kui otsite kohta oma jalgade sirutamiseks või olete ärireisija ja tahad reisimise ajal töötada, siis sobib sulle 1. klass ideaalselt.

 

 

Kas on olemas SNCB tellimus?

Belgia kodanike jaoks, tellimusi on erinevat tüüpi, piiramatu hooajapilet, ja standardhooaja. Rahvusvaheliste jaoks soovitame osta pikalt ette ja siis on teil kõige odavam valik.

Mõlemat kaarti saab osta aadressilt:

– SNCB piletilettid.

– SNCB rakendus.

SNCB standardsed piletid:

Standardpilet on kõige paindlikum rongipilet, mida SNCB pakub. seega, standardse rongipiletiga saab sõita kõikjal Belgias. Pange tähele, et Internetist ostetud standardpiletid, hüvitamist ei saa. Kuid, kui plaanides on toimunud muudatus, saate pileti tagasi maksta või piletilettides vahetada. Lisaks, see teenus on saadaval, päev enne lahkumiskuupäeva, või poolt 30 minutit pärast pileti ostmist.

Suur perepilet

Kõigil pereliikmetel on võimalik SNCB piletitele suurepäraseid allahindlusi teha. Näiteks, alla aastased lapsed 12 reisida tasuta, ja kuni 50% täiskasvanute ja vanemate laste tavapiletitel 12. enamgi veel, selle piletiga, saate reisida kõigil SNCB rongidel.

See kaart kehtib koos foto tuvastamise kaardiga, mis peaks sisaldama omaniku vanust.

Standardne hooajapilet

Belgia kodanikud saavad osta tavalise hooajapileti, ja nautida piiramatuid reise samal marsruudil. Teisisõnu, hinnaga 10 kuu tellimus, nad saavad mõlemas suunas reisida nii palju kordi kui soovivad.

Nädalavahetuse pilet

Nädalavahetuse pilet kehtib reedest pühapäevani, koos 50% allahindlus mis tahes sihtkohas Belgias. Niisiis, algusega kell 7 reedel kell pm, saate reisida kõikjal üle Belgia, 1. või 2. klassis. Lisaks, need eritingimused laienevad riigipüha samuti.

Brüsselist Genti rongide hinnad

Antwerpenist Genti rongide hinnad

Halle Genti rongide hinnad

Brugge Genti rongide hinnad

 

Kui kaua enne SNCB väljumist saabuda?

Täpselt täpselt on raske, aga Save A Train soovitab kohale tulla 30 minutit enne väljumisaega. Selle ajaraamiga, teil on ka piisavalt aega vajalike asjade ostmiseks tee oma rongireis võimalikult mugav.

 

Milline on SNCB rongide sõiduplaan?

Sellest saate reaalajas teada meie kodulehelt aadressil Salvesta rong SNCB rongide sõiduplaan, Sisestage lihtsalt oma praegune asukoht ja soovitud sihtkoht, ja me näitaksime teile seda teavet.

Brüsselist Liege'i rongide hinnad

Antwerpenist Dinanti rongide hindadesse

Ghentist Dinanti rongide hinnad

Liege Dinant rongide hindadele

 

Milliseid jaamu SNCB teenindab?

SNCB Brüsseli jaam on Brüssel – keskne, mis asub Belgia südames.

Teine SNCB keskjaam asub Antwerpenis, SNCB rongid väljuvad ja saabuvad Antwerpeni pearaudteejaamast, lähedal ilusale hotellile Blue Astrid. Antwerpeni keskosa on liikluselt teine ​​rongijaam Belgias.

SNCB rongid väljuvad Gentist Gent Saint Pieters jaam, mis on suuruselt kolmas linn Belgias ja suurim Flandrias.

läänihärra, läänihärra Guillemins on SNCB keskraudteejaam. seega, Liege'i rongijaam ühendab Belgiat naaberriikidega, muutes selle Valloonia üheks kõige aktiivsemaks rongijaamaks. enamgi veel, kui plaanite reisida Saksamaale, Prantsusmaa, Luksemburg, või Holland Belgiast, parem broneerida oma SNCB rongipiletid aegsasti ette.

Kasutatud (Brugge – Sama linna nimi teises populaarses keeles) raudteejaam on teine ​​hõivatud SNCB rongijaam Flandrias. Näiteks, Brugesest, saate tellida oma rongipileti teistele populaarsemaid sihtkohti Belgias: Gent, Antwerpen, ja Brüssel vähem kui tunniga. Brugge rongijaam asub aadressil a 20 minutilise jalutuskäigu kaugusel Kesklinn, ja kaunis vanalinna turuväljak.

SNCB rongijaam Leuvenis on Belgias Flaami Brabanti piirkonna peamine rongijaam. See hõivatud rongijaam ühendab Flaami regiooni teiste piirkondadega ja on üks tippu 5 kõige elavamad rongijaamad Belgias. seega, sa saad rongi saabumise Brüsselisse, Brüsseli lennujaam, Leuven, Antwerpen, ja põhimõtteliselt ükskõik milline Belgia linn.

Mechelen või Malinas, Mecheleni linnas, on ka üks Belgia SNCB keskseid rongijaamu. Leiad siit 10 platvormid, teenindavad linnadevahelisi rongiliine, sealhulgas Antwerpenist Brüsseli lennujaam. Lisaks, saate osta SNCB piletid Amsterdami, ja Luksemburgi, Antwerpeni ja Brüsseli kaudu.

 

SNCB KKK

Kas pardal on lubatud jalgrattaid SNCB rongid?

SNCB rongides on jalgrattad lubatud. Kui teil on kokkupandav ratas, siis saate selle rongile minna, tasuta. Kuid, muud tüüpi jalgrattad maksavad teile rongipileti lisatasu 4 eurot.

Kas lapsed reisivad SNCB rongides tasuta?

jah, kuid ainult teatud vanuseni. Lapsed, kes on nooremad kui 12 reisib täiskasvanud reisija saatel tasuta.

Kas SNCB rongides on lemmikloomad lubatud?

jah, saate oma lemmiklooma rongi tuua, 3 € reisi kohta. Kuid, lemmikloom peaks olema pliil või kotis, või korv.

Millised on SNCB pardale mineku protseduurid?

Mõnes jaamas on elektroonilised näidikud, mis näitavad rongide teket. Edasi, kasutage neid tsoonide kontrollimiseks, kus rongi saabumisel rongi number on.

Kõige nõutud SNCB KKK – Kas ma pean SNCB-s koha ette tellima?

sa saab reserv a Ma teanjuures ette kodumaal SNCB rongid. sa tahe saada isiklik iste pärast broneeringu tegemist, kuid see pole kohustuslik.

Kas SNCB-s on WiFi-ühendus?

ei. Seal ei ole tasuta WiFi internet SNCB rongides. SNCB raudteejaamades saate nautida tasuta WiFi-ühendust.

 

SNCB tickets are available for these trains

 

Kui olete seda punkti lugenud, nüüd teate kõike, mida peate teadma oma SNCB rongide kohta, ja olete valmis SNCB rongipileti ostma Salvesta rong.

 

Nendele raudtee-ettevõtjatele on meil rongipiletid:

DSB Denmark

Taani DSB

Thalys railway

Thalysi

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Linnadevahelised rongid

SJ Sweden Trains

SJ Rootsi

NS International Cross border trains

NS International Holland

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lüüria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norra

Switzerland Sbb railwaySBB Šveits CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembourg

Thello Italy <> France cross border railway

täienemisele

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Saksamaa

European night trains by city night line

öö rongid

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Saksamaa

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Tšehhi

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operatorTrenitalia euraili logo

Eurail

 

Kas soovite selle lehe oma saidile manustada?? Kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sncb%2F%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood), Või võite lihtsalt linkida otse sellele lehele.

Autoriõigus © 2021 - Salvesta rong, Amsterdam, Holland
Ärge jätke ilma käesoleva - Hangi Kupongid ja uudised !