Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 02/09/2022)

Eco sõbralik reisi on esirinnas meie mõtetes kui me siseneme uude kümnendi. Mis keskkonnaktiviste nagu Robert Swan ja Greta Thunberg, sõnum maailmale on tarnitud kristallselgelt. Oleme otsa aega muuta kestev mõju planeedile ja säilitada oma väärtuslikke ressursse.

Muutus algab täna ja meie, otsuseid teeme, et edendada vastutustundliku turismi. Nagu me muutunud teadlik meie mõju keskkonnale ja säästva reisimine algatused, me ikka kipuvad arvama keskkonnasõbralik reisi liiga lai mõttes. Vastutustundlik reisimine ei ole enam midagi saame valida saada osa siin ja seal. See on midagi, mis tuleb keerukalt kootud meie igapäevaellu, muutub teist laadi.

See positiivne trend teeb progressiivne lained kogu globaalse turismi. Travel ettevõtetest on kasutusele võimsus päikeseenergia, vee ringlussevõtu süsteemid on rakendatud tarbimise vähendamiseks ja plasti muutub kahetsusväärne kasutamine minevikus. On sügav ülemaailmne liikumine tõusuteel ja üks, mis, lootust ja määramine, kajab positiivselt tulevaste põlvkondade täitmatu reisijaid. Siin on meie top näpunäiteid, kuidas Travel Eco Friendly:

 

Möödunud Grace rong Travel

Paljud reisijad on otsustanud vähendada oma ökoloogilist jalajälge sõidavad vähem või lõigates läbi lennureiside täielikult, valdavalt vastuseks Rootsi sõnakõlks Piletid Häbi (lennu häbi). Pole saladus, et lennureisid on nüüd kliimamuutuste üks kiiremini kasvavaid tegureid. Kuigi sõidab alati on keskne roll selles, kuidas me valime reisi, me tuleb meelde, et teiste reisil pakkumisi sensatsiooniline ökoloogiliselt pühad.

rong reisimine on nostalgiline möödunud armu õhkkond ja on võimas keskkonnasõbralik reisi algatus. See pakub a mitmeid eeliseid, sealhulgas rohkem jalaruumi, einestades restoranvagun nautides kaunist, reisivad lapsed on palju lihtsam ja neile, kes tahavad jääda ühendatud, lennurežiimi pole. Rong reisimine võrdub ühemõtteliselt vastutustundlikku reisimist.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

Train Travel Eco Friendly

 

Ole Eco Friendly, Jäta Ainult Footprints

Anywhere me reisida, peaksime jätma ainult jalajäljed. Eco reisijaid, me juba teame seda. Kuid, Nende suundumuste surudes meid tegema rohkem, saame seda sammu edasi. Kõige positiivne näha, on reisija ühinevad ja jättes kohtades parem kui leidsime ta. See ei maksa midagi kiirenemist paar tükki prügikasti, et me näeme rannas või metsas. enamgi veel, selle õige kõrvaldamine tähendab, et see ei maandu ookeani.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

 

Süüa ja juua Kohalik

Kohalike toetamine pole mitte ainult keskkonnasõbralik reisi algatusel, kuid see on ka kogukonna upliftment panuse. Ostmine kohapeal tähendab, et keegi pidi transportida need kaubad. Isegi rohkem, kohalike ettevõtete on võimalus areneda. See on vähendav süsinikujälg ja kohalik kogukond võidab.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

Eat And Drink Local

 

Ole osa Eco Friendly Conversation

Trend muutub trend, sest see on osa ülemaailmsest vestlus. Öko reisija pühendunud keskkonnasõbralik reisi põhimõtted, peame osalema ja olema osa sellest narratiivi. Meie hääled on võim. Nagu me suhelda kaasteelisi ja kui me reisida unikaalne maailma nurkadesse. Me peame hoidma levib sõnum. Me viia omavahel näiteks ja teeme need vajalikud muudatused oma elu ja kuidas me kaasa säästva turismi, me inspireerida teisi sama tegema.

Milan Veneetsia rongid

Padua Veneetsia rongid

Bologna Veneetsia rongid

Rooma Veneetsia rongid

Travel Eco Friendly

 

Kasuta ühistranspordi või kõndida

Kuigi see võib tunduda ebameeldiv esimesel ja teadus on vaja teha seoses ohutuse ühistransport ja sihtkohtade, massitransiidivõrgud on keskkonnasõbralik viis reisida ümber. See kasutab drastiliselt vähenenud kütuse kogus reisija kohta võrreldes auto.

Sihtkoha viipab reisija kogeda kõik, mis tal on pakkuda. Seal tõesti ei ole paremat viisi suhelda oma inimesi, kogeda selle kultuuri, ja rõõmu tunda ümbritsevast keskkonnast. Võttes ühistranspordi teeb just seda ja kõndimine on isegi parem alternatiiv.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

Use Public Transportation Or Walk to be eco friendly

 

Pack Light Ja Keskkonnasõbralik

See on suurepärane eksiarvamus, et pakkimine valgus on tähtsusetu. Pakend valguse kahtlemata on keskkonnasõbralik reisi põhimõte me kõik lihtsalt vastu ja see on suur mõju. Kergem me paki, kergem meie transpordiliigid kaalub ja see tähendab, et vähem kütust.

Teine võimalus mängida oma osa säästva reisimine on, et pilk reisi komplekt. Eco Friendly reisi komplekt koosneb tõenäoliselt ka bambusest hambahari, šampoonibaarid, ja dušigeelide asemel seebibaarid. Miniatuursed šampoonid ja palsamid ning korduvkasutatavad lekkekindlad pudelid. Alumiiniumist veepudelid on nii elutähtsad kui ka metallist õled.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

Pack Light for Eco Friendly Travel

 

vabatahtlik

Suurim reisi suundumused 2020 näitavad, et kogemuslik reisimine on uus viis reisida. Liiguta üle, see on klassika. See muudab ruumi kogemusi, et presentatsioon kultuur, tegevuse, ja ainulaadne ülevaade sihtkohtadest.

  1. Vali Tarnijad Pühendunud säästev Travel.
  2. Mõtle Sihtkoht vajava Turism.

Brüssel Brügge rongid

Antwerp Bruges rongid

Halle kaks Bruges rongid

Ghent Brügge rongid

Volunteer in the forest

 

Kui me hoolivad keskkonnast ja me armastame kunsti reisides, me säilitada, kaitsta, ja teevad meie reisist midagi planeedi suurema kollektiivse kasu jaoks ja ökoturism. Alusta tellimus rongi reisi Salvesta rong, täna!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Kuidas Travel keskkonnasäästlikumaid 2020?” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-eco-friendly/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)