Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 02/09/2022)

Tehnoloogia arenguga, reisimine pole kunagi olnud lihtsam. Tänapäeval on palju reisimisviise, aga rongiga reisimine on parim viis reisimiseks. Oleme kogunenud 10 rongiga reisimise eelised, nii et kui teil on endiselt kahtlusi, kuidas Euroopas ringi liikuda, leiate sellest palju abi.

  • Raudteetransport on kõige keskkonnasõbralikum viis reisimiseks. See artikkel on kirjutatud harimise Train Reisimine ja tegi Salvesta Rong, Odavaimad rongipiletid Euroopas.

 

1. Keskkonnasõbralik reisimine

Rongiga reisimine on keskkonnasõbralik reisimisviis. Z-põlvkonna reisijad, või suumid, tunnevad maailma avastades ja kultuure avastades rohelist transporti väga tugevalt. Rongiga reisimine toodab vähem süsinikku kui auto või lennureis. Lisaks, kuna rongid on ühistransport, kütus jagatakse paljude reisijate vahel, võrreldes individuaalse reisimisega.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

10 Benefits Of Traveling By Train

 

2. Parimad vaated maailmas

Mõned maailma maalilisemad vaated on näha vaid rongiaknast. Rongimarsruudid läbivad fantastilisi kohti, kust autod ega bussid kunagi läbi ei lähe. Rongiga reisimise eeliseks on see, et saate neid vaateid imetleda ilma autot sõitmata ja mugaval rongiistmel.

Lisaks rongiaknast vaadete imetlemine, teekond on selleks võimalus dokumenteerige oma reisid. Rongiga reisimine, mitte sõitmine võimaldab teil teha pausi, et uurida ja meenutada kõiki inimesi, keda olete kohanud, ja kohti, mida olete külastanud, ning kirjutada need päevikusse, samuti detaile teel olevast maastikust.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Mountain Railway

 

3. Ilma viivitusi pole

Kui reisite lennukiga, väga sageli esineb viivitusi või, halvimal juhul, lendude tühistamised. Saate valida autoga reisimise, aga kui plaanite talvepuhkust, siis võivad tugeva lume tõttu ummistunud teed ja isegi libedad teed teie reisil viivitusi põhjustada. Kui teil on pikk teekond, võib mõnetunnine hilinemine põhjustada hilinemiste ahela.

Kuid, rongiga sõitmine on palju lihtsam ja äärmuslike ilmamuutuste tõttu ei teki viivitusi. Rongid on kuulsad täpsuse ja mugavuse poolest ning nendega on väga turvaline reisida, eriti halbade ilmastikutingimuste korral. Näiteks, euroopa Trans-Siberi rong on parim viis Euroopast Venemaale ja Hiinasse reisimiseks, kui väljas on suurema osa aastast lumine ja külm ilm.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

10 Benefits Of Traveling By Train in a city

 

4. Täpsus

Üks hullemaid asju, mis reisil juhtuda võib, on see, kui lend hilineb või tühistatakse ilma selgituseta. Rongid on väga täpsed ja peavad kinni sõiduplaanidest. Rongide hilinemised on haruldased ja ette teatamata juhtuvad neid harva.

seega, üks 10 Rongiga reisimise eeliseks on täpsus. Kui reisite tiheda graafiku alusel mitme transpordivahendiga, siis võttes rongireis on ideaalne viis reisimiseks.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

5. Keskjaama asukohad

Rongiga reisimise eeliseks on see, et saate kesklinnast rongi peale hüpata, enamikus Euroopas. Euroopa raudteejaamad asuvad kesksetes kohtades, muutes rongid igat tüüpi reisijatele kättesaadavaks ja mugavaks.

Niisiis, enamikel juhtudel, pearaudteejaamaks saab a 7 minuti jalutuskäigu kaugusel linnaväljakust. Seetõttu on enamikus Euroopa linnades kõige mugavam reisida rongiga lennujaamast hotelli ja tagasi.

 

 

6. Taskukohasus

Rongid on kiired, kaasaegne, mugav, ja fantastiline aja kokkuhoid reisijatele. Vaatamata nendele suurtele eelistele, rongiga reisimine on üks eelarvesõbralikumaid reisimisviise. Raudteeettevõtetel on suurepärased pakkumised igale reisijale: pere, ärimees, Üksikud reisijad, eakas reisija, ja palju muud.

enamgi veel, seal on minu tüüpi rongipiletid igasuguste reiside jaoks. seega, kui te olete eelarvega Euroopas reisimine, või sooviga laiutada, aega napib, on üksikreisija, või sõbraga reisides, siis on rongiga reisimine kõige soodsam ja soovitatavam reisimisviis.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Train Station Wallpaper

7. Töövõime

Erinevalt bussidest, rongid pakuvad alati WiFi-ühendust, tabelid, ja mugavad töötingimused reisil olles. Kuigi teil võib tekkida vajadus osta a 1St klassi pilet äriklassis reisimiseks või tasuta WiFi-ühenduse saamiseks, kui lähete tööle, siis pakub rong parimaid tingimusi teel olles.

seega, rong on ideaalne koht esitluse või aruande lõpetamiseks äri-. Lisaks, saate teha mõned ärikõned Internetis, kasutades näo aega, ilma väärtuslikku aega kaotamata. Suumi või Teams on kindlasti muutunud vastuvõetavaks viisiks ärikohtumiste pidamiseks, kus iganes sa oled.

 

Man Working On Laptop In a Train

8. Ideaalne grupireisimiseks

Rongid on suurepärane viis sõprade või perega koos reisimiseks. Vastupidiselt bussidele ja lennukitele, rongis, kogu rühm võib istuda koos laua ümber või jagada kajutit. See on seljas uskumatult mugav magamisrongid ja pikad reisid, kus saab broneerida kajuti neljale inimesele.

Rongiga reisivate gruppide lisahüve on see, et mõnel raudtee-ettevõttel on gruppidele eripakkumised. Näiteks, saad kuni 30% välja, kui reisite grupis 3 juurde 9 reisijate, mis võib teie reisil tohutult säästa. Niisiis, saate suurepärase allahindluse ja jagate teekonda inimestega, kellega koos tunnete end kõige mugavamalt, tagab hea ja meeldiva une.

Rongid Lyonist Versailles'sse

Rongid Pariisist Versailles'sse

Rongid Orleanist Versailles'sse

Rongid Bordeauxist Versailles'sse

 

10 Benefits Of Traveling By Train

9. Mugavad pikad reisid

Pikkade vahemaade läbimine nõuab kannatlikkust, aeg, ja ettevalmistus. Rongid on suurepärane viis lühikese ajaga ja minimaalse pingutusega läbida palju miile. Linnadevahelised või piirkondlikud rongid on varustatud parimate võimalustega, valmis reisijaid toitlustama’ iga vajadus.

Reisijad ei pea muretsema selle pärast, kus on järgmine peatus, et suupisteid võtta, vannitoa vaheajad, või isegi passikontrolli läbimist, et jõuda ümberistumislennule. Rongidel on pardal kohvik, ei pea piiripunktis maha tulema, ja kõik, mida nad võivad vajada 8-tunniseks rongireisiks mõne sammu kaugusel istmest.

Müncheni Innsbruck rongid

Salzburg sihtkohta Innsbruck rongid

Oberstdorf Innsbruck rongid

Graz Innsbruck rongid

 

High Speed Rail waiting for departure

10. Ette planeerimine

Üks peamisi eeliseid, kui reisite rongiga, mitte bussiga, auto, või lennuk on see, et teate täpselt, millal väljute ja millal saabute. See eelis sobib suurepäraselt ärireisijatele, kes ei saa riskida liiklusummikute või tehniliste probleemide tõttu oma teekonnal hilinemisega. Lisaks, rongiga reisides jõuate täpselt sinna, kuhu peate minema, juhuks, kui kipute eksima või teejuhiseid halvasti.

seega, usaldusväärne transpordivahend on reisimiseks hädavajalik, ja etteplaneerimise oskus on tippude hulgas 10 rongiga reisimise eelised. Lihtsalt broneerige oma rongipilet Internetis, ja planeerige ülejäänud reis ette, broneerides hotelli, ekskursioonid, ja kõik muud tegevused, mida soovite teha.

Rongid Viinist Budapesti

Praha–Budapesti rongid

Rongid Münchenist Budapesti

Grazi ja Budapesti rongid

 

Vintage Train Station

siin Salvesta rong, aitame teid hea meelega unustamatu rongireisi planeerimisel ja sellest kasu saada.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebipostituse "10 rongiga reisimise eelist?Oma saidile? Võite teha meie fotosid ja teksti või anda meile tunnustust selle ajaveebi postituse lingiga. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2F10-benefits-traveling-by-train%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)