Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 02/09/2022)

Videi draudzīga tūrisma ir priekšgalā mūsu prātos, jo mēs ieejam šajā jaunajā desmitgadē. Ar vides aktīvistu, piemēram, Roberts Swan un Greta Tunbergs, ziņa pasaulei tiek piegādāts ar kristāla skaidrību. Mēs pietrūkt laika, lai panāktu ilgstošu ietekmi uz planētu un saglabātu viņas precious resursiem.

Mainīt šodien un sākas ar mums, Mūsu lēmumi, kas veicina atbildīgs tūrisms. Kā mēs kļūtu apzinās mūsu ietekmi uz vidi un ilgtspējīga tūrisma iniciatīvas, mēs joprojām ir tendence domāt par videi draudzīgu ceļojumu pārāk plašā nozīmē. Atbildīgā ceļojumu vairs nav kaut kas, mēs varam izvēlēties piedalīties šeit un tur. Tas ir kaut kas jāpieliek sarežģītā ieausti mūsu ikdienas dzīvē, kļūstot par otro dabu.

Šī pozitīvā tendence padara progresīvos viļņus visā pasaules tūrisma nozarē. Ceļojumu iestādes ir ieviešot jauda saules, ūdens pārstrādes sistēmas ir īstenotas, lai samazinātu patēriņu un plastmasa kļūst nožēlojama izmantošana pagātnes. Ir dziļa globāla kustība pieaug, un viens, ka, ar cerību un apņēmību, būs echo pozitīvi uz nākamajām paaudzēm negausīgs ceļotāju. Te ir mūsu top padomus par to, kā Travel videi draudzīgi:

 

Vilciena pagātnes žēlastība

Daudzi ceļotāji ir izvēlējušies, lai samazinātu savu oglekļa nospiedumu, kas peld mazāk vai izgriežot lidmašīnu ceļot pilnīgi, galvenokārt, reaģējot uz Zviedrijas buzzword Lidojumi Kauns (lidojums kauns). Nav noslēpums, ka gaisa satiksme tagad ir viens no visstraujāk klimata pārmaiņu veicinātājiem. Lai gan lidošana vienmēr būs galvenais spēlētājs, kā mēs izvēlamies ceļot, mums ir jāatgādina, ka cita veida ceļojot piedāvājuma sensacionāls eko brīvdienas.

Vilciens ceļojumu ir nostalģisks aizritējušai labvēlības gaisotni, un ir spēcīgs videi draudzīga tūrisma iniciatīvs. It offers a range of benefits including more legroom, ēdamistaba ar restorānvagons baudot skaisto ainavu, ceļo kopā ar bērniem ir daudz vieglāk, un tiem, kas vēlas palikt savienots, lidojuma režīmā nav. Vilciens ceļojumu pielīdzināma nepārprotami atbildīgs ceļojumu.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

Train Travel Eco Friendly

 

Be Eco Friendly, Atstājiet Tikai pēdas

Jebkur mēs ceļot, mums vajadzētu atstāt tikai pēdas. Kā eko ceļotājiem, Mēs jau zinām, ka tas. Tomēr, ar šīs tendences liek mums darīt vairāk, mēs varam veikt šo soli tālāk. Visvairāk pozitīva lieta, lai redzētu, kas ir ceļotāji savieno kopā un atstājot galamērķi labāk, nekā mēs to atradu. Tas neko nemaksā uzņemt dažus gabalus miskasti, ko mēs redzam pludmalē vai mežā. Turklāt, disposing of it correctly means that it does not land in the ocean.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

 

Ēst un dzert Local

Atbalstīt vietējos iedzīvotājus ir ne tikai videi draudzīgu ceļojumu iniciatīva, bet tas ir arī kopiena pacēlumā ieguldījums. Pērkot lokāli nozīmē, ka neviens nācās pārvadāt šīs preces. Pat vairāk, vietējiem uzņēmumiem ir iespēja attīstīties. Tas samazina oglekļa emisiju, un vietējā sabiedrība uzvar.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

Eat And Drink Local

 

Esi daļa no Eco Friendly sarunvaloda

Tendence kļūst par tendenci, jo tā ir daļa no globālā sarunā. Kā videi ceļotājs apņēmies videi draudzīgu ceļojumu principi, mums ir nepieciešams iesaistīties un būt daļa no šīs stāstījuma. Mūsu balsis ir spēks. Kā mēs komunicēt ar kolēģiem ceļotājiem, un kā mēs dodamies uz unikālu zemeslodes stūriem. Mums ir nepieciešams, lai saglabātu izplatās ziņu. Mēs novest otru piemēru, un kā mēs šīs nepieciešamās izmaiņas, lai mūsu pašu dzīvi un to, kā mēs sniedzam ieguldījumu ilgtspējīgs tūrisms, mēs iedvesmot citus darīt to pašu.

Milāna uz Venēcijas Vilcieni

Padujas uz Venēciju Vilcieni

Bologna uz Venēcijas Vilcieni

Romas uz Venēciju Vilcieni

Travel Eco Friendly

 

Izmantojiet sabiedriskā transporta vai staigāt

Lai gan tas var šķist nepievilcīga sākumā un pētniecība jāpaveic attiecībā uz drošību sabiedriskais transports un galamērķi, masa transit ir dabai draudzīgs veids, kā apceļot. Tas izmanto krasi samazinātu degvielas daudzumu uz vienu pasažieri salīdzinājumā ar auto.

Galamērķa beckons ceļotājs iegremdēt sevi visu, ko tā var piedāvāt. Nav patiesi Nav labāks veids, kā sadarboties ar saviem iedzīvotājiem, piedzīvo tās kultūru, un priecāties par apkārtējo vidi. Ņemot sabiedrisko transportu dara tikai to, ka, un pastaigas ir pat labāk alternatīva.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

Use Public Transportation Or Walk to be eco friendly

 

Pack Light And Dabai draudzīgs

Tā ir lieliska nepareizs, ka iepakojumu gaisma ir nenozīmīga. Iepakojums gaisma neapšaubāmi ir Videi draudzīgas ceļošanas princips mēs visi varam viegli pieņemt, un tā ir milzīga ietekme. Šķiltavas mēs iepakojumā, gaišākie mūsu transportēšanas būs svars, un tas nozīmē mazāku degvielas patēriņu.

Vēl viens veids, kā spēlēt savu lomu ilgtspējīga tūrisma ir apskatīt ceļojuma komplektu. Videi draudzīgas ceļojumu komplekts sastāvēs iespējams no bambusa zobu suka, šampūnu stieņi, un ziepju batoniņus, nevis dušas želejas. Miniatūri šampūni un kondicionieri, kā arī atkārtoti lietojami ūdensnecaurlaidīgi glāzes. Alumīnija ūdens pudeles ir ļoti svarīgas, kā arī metāla salmi.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

Pack Light for Eco Friendly Travel

 

brīvprātīgais

Lielākais tūrisma tendences 2020 norāda, ka empīrisks ceļojums ir jauns veids, kā ceļot. Pārvietot vairāk, tā ir klasika. Tas padara telpu pieredzi, kas vitrīna kultūra, darbības, un unikāls ieskats galamērķos.

  1. Izvēlieties Piegādātāji apņēmusies Ilgtspējīga Travel.
  2. Apsveriet galamērķi nepieciešama tūrisma.

Brisele Brigē Trains

Antverpene uz Briges Vilcieni

Halle divas Bruges Vilcieni

Ģentes uz Briges Vilcieni

Volunteer in the forest

 

Ja mēs rūpējamies par vidi, un mēs mīlam mākslu ceļojot, mēs saglabāt, aizsargāt, un padarīt mūsu ceļojumus kaut ko nozīmīgu lielākajam planētas kopējam labumam un eko tūrisms. Sāciet ar rezervējot vilcienu braucienu ar Saglabāt vilcienu, šodien!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “Kā Travel Eco draudzīgs 2020?” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://Alumīnija ūdens pudeles ir ļoti svarīgas, kā arī metāla salmi Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)