Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 08/09/2023)

Karstākā tendence ceļojumu nozarē ir videi draudzīga tūrisma. Tas attiecas arī uz ceļotājiem, kaislīgi atdod sabiedrībai, un ne tikai ļauties bezrūpīgam atvaļinājumam. Ja esat gudrs ceļotājs, ilgtspējīgi tūrisma ceļojumi jums nav svešs jēdziens.

Kas ir ilgtspējīgs tūrisms? kā jūs varat spēlēt savu lomu vietējo kopienu saglabāšanā un veidošanā? Jūs atradīsit mūsu 10 ilgtspējīga tūrisma ceļojumu padomi, kas ir ieskati un viegli sekojami.

 

gals 1: Ilgtspējīgi tūrisma ceļojumi

Ceļot ar vilcienu, autobuss, vai laiva ir videi draudzīgāka nekā ar lidmašīnu. Vilcienu radītais gaisa piesārņojums ir ievērojami mazāks nekā jebkurš cits citi sabiedriskā transporta līdzekļi vai privātā automašīna.

Tā kā attālumi starp lielāko daļu Eiropas valstu ir ļoti mazi, ceļošana ar vilcienu pa valstīm ir lieliska iespēja izbaudīt skatus, un esi gudrs ceļotājs. tāpēc, vilcienu ceļošana ir visu ilgtspējīgu ceļojumu programmu prioritāte un mūsu uzmanība 10 labākie ilgtspējīgu ceļojumu padomi.

Milānas - Romas vilcienu cenas

Vilciena cenas no Florences uz Romu

Piza uz Romu vilcienu cenas

Vilciena cenas no Neapoles uz Romu

 

Sustainable Tourism Travel Tips

 

gals 2 Ilgtspējīgiem tūrisma ceļojumiem: Enerģijas taupīšana

Viena no ceļojuma priekšrocībām, un būt tūristam sevi palutina visā. Dažiem tūristiem, tas var ietvert dzīvi kā honorāru atvaļinājumā. Tomēr, šāds ceļošanas veids mūsu planētai maksās vairāk. Ja vēlaties būt gudrs ceļotājs, jūs varat sākt ar enerģijas un elektrības taupīšanu. tāpēc, viens no topiem 10 labākie ilgtspējīga tūrisma ceļojumu padomi ir vienmēr pagriezt gaismu, AC, un televizors izslēgts, kad jūs atstājat istabu.

Amsterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Londonas līdz Parīzes vilcienu cenas

Roterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Briseles un Parīzes vilcienu cenas

 

gals 3: Zaļā pārgājieni

Vēl viens ilgtspējīga tūrisma ceļojuma padoms attiecas uz dabas aizsardzību, un jūs varat sākt, paliekot pa atzīmētām takām. Atzīmētā taka ir tur, lai saglabātu dabas resursi un brīnumi Eiropā pasargāts no kaitējuma. Arī, šādā veidā jūs netraucēsiet jebkurus savvaļas dzīvniekus vai faunas ekosistēmas apkārt.

Larošela līdz Nante vilcienu cenas

Tulūzas un Larošeles vilcienu cenas

Bordo un Larošeles vilcienu cenas

Parīzes un Larošeles vilcienu cenas

 

Green Hiking is a Sustainable Travel Tip

 

gals 4 Ilgtspējīgiem tūrisma ceļojumiem: Uzturiet to tīru

Neliela maisa ņemšana līdzi atkritumiem ir vēl viens pārsteidzošs videi draudzīgu ceļojumu piemērs. Piemēram, jūs varētu izmantot šo maisu, lai savāktu atkritumus, ko citi ceļotāji atstājuši. Tātad, jūs palīdzēsiet saglabāt skaistākie dabas brīnumi Eiropā tīrs un drošs.

Briseles un Amsterdamas vilcienu cenas

Londonas līdz Amsterdamas vilcienu cenas

Berlīnes un Amsterdamas vilcienu cenas

Parīzes līdz Amsterdamas vilcienu cenas

 

 

gals 5: Veikals Local

Iepirkšanās uz vietas un ar rokām darināti produkti ir pārsteidzošs ilgtspējīga tūrisma piemērs. Tā vietā, lai veicinātu zaudējumu nodarīšanu preču importēšanas procesā, jūs sniedzat ieguldījumu vietējā sabiedrībā. Vietējo amatniecības un preču iepirkšanās ir pārsteidzošs sociālais un ekonomiskais ieguldījums vietējā sabiedrībā. Galu galā, kultūras ieguldījumi ir milzīga ilgtspējīga tūrisma sastāvdaļa.

Amsterdamas līdz Londonas vilciena cenas

Parīzes līdz Londonas vilcienu cenas

Berlīnes un Londonas vilcienu cenas

Briseles un Londonas vilcienu cenas

 

Sustainable Shopping tips Europe

 

gals 6: Iepakojiet atkārtoti lietojamu maisu

Kaut arī pasaulē vērojama ilgtspējīgu un pārstrādājamu iepirkumu maisiņu tendence, jūs joprojām varat atrast sevi ar plastmasas maisiņu. Mēs visi zinām, kādus zaudējumus viens plastmasas maiss var nodarīt, ja dzīvnieks to konstatē, vai ilgtermiņā nodarīs kaitējumu videi. Atkārtoti lietojama soma ir lieliska iepirkšanās vietējos tirgos un lielveikalos. Lieliska ideja ir iepakot atkārtoti lietojamu un salokāmu maisu visi suvenīri.

Minhene - Insbruka vilcienu cenas

Zalcburga - Insbruka vilcienu cenas

Oberstdorfas līdz Insbrukas vilcienu cenas

Grācas līdz Insbrukas vilcienu cenas

 

Sustainable Traveling by packing reusable items

 

gals 7 Ilgtspējīgiem tūrisma ceļojumiem: Ēdiet lokāli

Atbalsts vietējiem uzņēmumiem ir gudra un atbildīga ceļotāja sastāvdaļa. Jūs esat viesis svešā valstī un kultūrā, un vienmēr vajadzētu izrādīt savu cieņu un pateicību vietējai sabiedrībai. Tam būs milzīga ietekme uz ekonomiku un vidi.

Turklāt, pārtika ir pārsteidzoša iespēja mācīties par vietējo virtuvi. Stāsti, garšvielas, un ēdieni jums pateiks visu, kas jums jāzina vietējā kultūra.

Lionas uz Ženēvu vilcienu cenas

Cenas no Cīrihes līdz Ženēvai

Parīzes - Ženēvas vilcienu cenas

Bernes uz Ženēvu vilcienu cenas

 

gals 8: Iepakojiet atkārtoti lietojamu kafijas tasi

Viena no labākajām ceļošanas pieredzēm noteikti ir vietējo konditorejas izstrādājumu un kafijas iegāde, un sākt dienu no lieliska skatu punkta. Tomēr, ja jūs domājat par visiem pārējiem ceļotājiem, kuri praktizē tos pašus ieradumus, drīz mūsu pasaule būs pilna ar plastmasas kausiem. Tātad, atkārtoti lietojamas ūdens pudeles un kafijas tases iesaiņošana nozīmē mainīt ieradumus, bet padomājiet, cik tas palīdzēs samazināt plastmasas atkritumus.

Cenas no Vīnes līdz Budapeštai

Prāgas - Budapeštas vilcienu cenas

Minhene - Budapešta vilcienu cenas

Grācas uz Budapeštu vilcienu cenas

 

Pack A Reusable Coffee Cup for a Sustainable Tourism

 

gals 9: Izvēlieties saglabāšanas mērķtiecīgas ekskursijas un āra aktivitātes

Pavadi brīvdienas brīvā dabā, Eiropas mežos un augstienēs ir viens no augstākajiem 10 ilgtspējīga tūrisma ceļojumu padomi.

Vietējo dabas resursu aizsardzība, kas aizsargā savvaļas dzīvniekus, ir ilgtspējīga tūrisma galvenais elements. Šīs dabas aizsardzības organizācijas bieži glābj apdraudētos dzīvniekus, stādīt kokus, un tiem ir galvenā loma ekosistēmu saglabāšanā. tāpēc, jūsu atvaļinājumam Eiropā būs pievienotā vērtība, papildus dabas brīnumu atklāšanai, rezerves, un nacionālie parki Eiropā.

Nirnberga uz Prāga Vilciena cenas

Minhene - Prāga Vilciena cenas

Berlīnes un Prāgas vilcienu cenas

Cenas no Vīnes līdz Prāgai

 

Outdoor acitivities are key for Sustainable Tourism Travel

 

gals 10: Izvēlieties videi draudzīgas naktsmītnes

Šie ir daudz brīnišķīgu izmitināšanas veidu Eiropā, un labākais veids, kā izbaudīt dabiskos brīnumus, ir palikt dažu soļu attālumā. Mazas un neatkarīgas viesu mājas, mājas, un dabas aizsardzības namos parasti pieņem darbā vietējos iedzīvotājus, un atbalstīt vietējo sabiedrību.

Papildus, savvaļas dzīvnieku saglabāšana piedāvā ekskursijas un brīvprātīgo programmas apmaiņā pret izmitināšanu. Tādējādi, jums būs ārkārtīgi paveicies izbaudīt apbrīnojamākos savvaļas un dabas rezervātus.

Apmešanās veids, kuru izvēlaties atvaļinājumam Eiropā, ir būtisks, lai pildītu jūsu kā gudra ceļotāja lomu. Neveicat pētījumu par labāko izmitināšanu, tas ir viens no ceļojuma kļūdas, no kurām jāizvairās.

Milānas - Venēcijas vilcienu cenas

Vilciena cenas no Florences uz Venēciju

Boloņas un Venēcijas vilcienu cenas

Treviso līdz Venēcijas vilcienu cenas

 

Ceļošana ar vilcienu ir lielisks veids, kā sākt videi draudzīgu ceļojumu pa Eiropas dabas rezervātiem un skatiem. šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot videi draudzīgas brīvdienas uz Eiropu ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “10 ilgtspējīga tūrisma ceļojumu padomi”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsustainable-tourism-travel-tips%2F%3Flang%3Dlv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)