Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 25/06/2021)

Krāsains, eksotisks, un ārkārtas biotopa pazīmēs un vietā, jūs atradīsit šos 12 dzīvnieki ir unikālākie dzīvnieki, ko redzēt Eiropā. apdzīvojot dziļākos okeānus, augstākie Alpi, vai atpūšas zaļajos Eiropas mežos, nākamajā nākošajā escapade Eiropā noteikti meklējiet šos apbrīnojamos savvaļas dzīvniekus.

 

1. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: Eiropas lūši

Apdzīvo Šveici, Francija, Itālija, un Čehijas Republika, Eiropas lūši ir unikāls savvaļas kaķis. Lūsim ir īsa aste, brūna kažokāda ar plankumiem, tik viegli pamanāms sniegotajā ziemas mežā.

Jūs atradīsit šo savvaļas kaķi par aizraujošu mājas kaķu šķirni, un savvaļas plankumainais gepards.

Kur es varu redzēt Eiropas lūšus Eiropā?

Par Bavārijas mežs ir pārsteidzoša vieta, kur pamanīt lūšus un viņu pēcnācējus.

Diseldorfa uz Minheni ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

 

European Lynx in the snow is a Unique Animals To See

 

2. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: Puffin

Šīs skaistās radības vislabāk varat pamanīt no aprīļa vidus pie piekrastes klintīm. Piemēram, Skomera sala Velsas rietumos ir brīnišķīgs savvaļas dzīvnieku un lāču fotogrāfiju galamērķis. Papildus, Bretaņas piekraste ir vēl viena pārsteidzoša vieta, kur apbrīnot Atlantijas jūras putnus.

Puffins sasniedz līdz 30 cm garumā un 20 cm augstumā. Turklāt, ar oranžu knābi un apļiem pie acīm, jūs atradīsit, ka tos ir ļoti viegli pamanīt šos jaukos jūras putnus uz klintīm pie okeāna. ar 90% no visiem pasaules iedzīvotājiem Eiropā, lielāko daļu gada jūs varat apbrīnot veselas kolonijas pie Eiropas krastiem.

Kur es varu redzēt Puffins Eiropā?

Bretaņas piekraste Francijā un Skomera sala ir lieliskas vietas, kur var redzēt Puffin.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Puffin is a Unique Animals To See In Europe

 

3. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: Saiga

Saiga ir unikāla antilope, diemžēl, mūsdienās ir apdraudēta. Saiga ir viena no 12 visvairāk unikālo dzīvnieku, ko var redzēt Eiropā. Ar savu neparasto degunu, šis unikālais dzīvnieks var viegli pielāgoties aukstam un karstam klimatam, jo deguna forma kalpo šim nolūkam.

tāpēc, Saigai nav fiksētas mājas un tā var migrēt uz 1000 km starp vasaru un ziemu. Turklāt, tas var staigāt desmitiem km dienā un lielākoties ir aktīvs dienas laikā. Interesants fakts par Saigu ir tas, ka papildus augiem un zālei, tas ēd indīgus augus citiem dzīvniekiem.

Kur es varu redzēt Saigu Eiropā?

Jūs varat pamanīt Saigu skaistos Karpatu kalnos un mežos.

 

Saiga is the wild in Europe

 

4. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: Priedes cauna

Ja gadās doties pārgājienos pa Eiropas mežiem un mežiem, jūs, visticamāk, satiksiet unikālo Pine Marten. Priedes Martenes dzīvo koku bedrēs un ir diezgan labi kāpēji, tāpēc noteikti uzmeklējiet, ja vēlaties pamanīt šo īpašo radību.

Pine Martens ir kastaņbrūnā krāsā, ar gaiši dzeltenu priekšautiņu ap kaklu. Tāpēc pat mežos, būs grūti palaist garām šo aizraujošo dzīvnieku uz koka zara, ar to dzelteno priekšautiņu.

Kur es varu redzēt Pine Martens?

Skotijas un Īrijas augstienes, ir labākās vietas, kur apskatīt Pine Marten.

 

The Pine Marten is among the Unique Animals To See In Europe

 

5. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: Eiropas zaļā ķirzaka

Plkst 40 cm lielumā, būs ļoti grūti palaist garām Eiropas zaļo ķirzaku. Šai unikālajai ķirzakai ir spilgti zaļa mugura un dzeltens vēders. Interesanti, pārošanās sezonā, tēviņu krāsa mainās uz spilgti zilu.

Zaļā ķirzaka dzīvo lielā augstumā 2000 metri, tātad, kamēr jūs pārgājāt Austrijas kalnos, noteikti paskatieties apkārt. Ja jūs ceļojat no rudens līdz ziemai, tad jūs, iespējams, pamanīsit šīs ķirzakas alās un sausās slēptuvēs. Tomēr, vasarā, sākot no marta, šīs skaistules sildīs saulē.

Kur es varu redzēt zaļo ķirzaku?

Jūs varat pamanīt šo zaļo ķirzaku, kas sēž saulē uz akmeņiem, visā Eiropā, Austrija, Vācija, līdz Rumānijai, un Turcija.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

the gorgeous European Green Lizard

 

6. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: Rozā flamingo

Skaisti rozā flamingo apdzīvo vienu no labākie savvaļas dabas rezervāti Eiropā. Rozā flamingo dzīvo ar pārsteidzošiem savvaļas zirgiem Camargue rezervātā Francijā. Rozā flamingo ir kļuvis par Camargue simbolu, tās košajās rozā krāsās.

Lagūnās, purvs, vai lido uz augšu, parādot viņu skaistumu, rozā flamingo ir diezgan brīnišķīgs skats. Ejot cauri 4 takas Camargue, jūs ātri sapratīsit, kāpēc šis putns ir viens no 12 visvairāk unikālo dzīvnieku, ko redzēt Eiropā.

Kur es varu redzēt rozā flamingo Camargue rezervātā?

Camargue ir milzīgs dabas rezervāts Francijā. Lai redzētu šo unikālo putnu, dodieties uz Ornitoloģiskais parks.

Liona uz Tulūzu ar vilcienu

Parīze uz Tulūzu ar vilcienu

Patīkami Tulūzā ar vilcienu

Bordo uz Tulūzu ar vilcienu

 

Flying Pink Flamingo

 

7. Vaļi Īrijā

Ja gadās kuģot Īrijas dienvidos, kaut kur tālumā, no zemūdens var parādīties knups galva. Tas varētu būt kuprītis, lieliskais un milzīgais valis, kas dzīvo okeānā ap Īriju.

Neskatoties uz iespaidīgo un biedējošo izmēru, 12-16 metri, tie ir nekaitīgi un maigi. Šie skaistie vaļi ierodas vēlā rudenī, dziedājot viņu sarežģītās dziesmas, kas ilgst starp 10-20 protokols.

Kur es varu redzēt kupru vaļu?

Skotija, Īrija, Anglija ir lieliska vaļu vērošanai.

 

 

8. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: vilki

Aizraujoši un biedējoši, vilki ir vieni no apdraudētajiem dzīvniekiem Eiropā. Šie unikālie dzīvnieki viegli pielāgojas jebkuram biotopam, to maskēšanās krāsās, un liela izmēra. Ir daudz vilku šķirņu, bet vidējais vilks var sasniegt līdz 70 Kilograms.

Vilki dzīvo mežos, iepakojumos, un Eiropā tiek uzskatīti par ļoti aizsargātiem dzīvniekiem. Ir aizsargāšanas centri un rezervāti, lai aizsargātu vilkus un nodrošinātu viņiem labākos apstākļus, lai tie pilnībā neizzustu.

Kur es varu redzēt vilkus Eiropā?

Ligūrijas reģions Itālijā, Bavārijas mežs, un Polija ir vilki’ vēlamais biotops.

 

Special Wolves Animals To See In Europe

 

9. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: Delfīni

Pļāpāšana un dziedāšana Itālijas piekrastes ūdeņos, jaukie delfīni ir brīnišķīgs skats. Kaut arī visi, iespējams, ir redzējuši delfīnus attēlos, ūdens parki, vai zoodārziem Eiropā, nekas nav salīdzināms ar burāšanu un šo jauko radību apbrīnošanu.

Labākais laiks delfīnu apskatei ir vasarā, kad ir siltāks, un jūs varat doties delfīnu vērošanas laivu ekskursijā.

Kur es varu redzēt delfīnus Itālijā?

Par skaisti Cinque Terre krasti un Ligūrijas jūra ir lieliska vieta savvaļas delfīnu apskatei Itālijā.

La Spezia uz Riomaggiore ar vilcienu

Florence uz Riomaggiore ar vilcienu

Modena uz Riomaggiore ar vilcienu

Livorno uz Riomaggiore ar vilcienu

 

Dolphins in Italy jumping over water

 

10. Basking haizivis

Kad lielākā daļa cilvēku dzird “haizivs” dabiskākā reakcija ir asa un bailes. Tomēr, varenais Basking Shark varētu būt milzīgs un biedējošs pēc izmēra, bet šī haizivs ēd tikai planktonu.

tāpēc, ap šiem var justies pilnīgi droši 12 toņi un 12 metri zivis. Basking Shark ir otra lielākā haizivs Lielbritānijā, un vislabāk redzams no klintīm vasarā. Tātad, ja redzat lielu trīsstūrveida spuru un pelēku ķermeni, tad pamodiniet sveicienu un sagatavojiet kameru, lai slaistītu Basking Shark.

Kur es varu redzēt Basking Sharks Inn Lielbritānijā?

pie Kornvelas krastiem, Menas sala, un daudzi no Anglijas rietumu krastiem, jūs varat redzēt haizivis viņu dabiskajā vidē.

 

Basking Sharks looks similar to whales

 

11. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: Āmrija

Mess, Mess, ir āmrija segvārds latīņu valodā, tulkots uz glutēnu. Šis neparastais vārds der vislielākajam Mustelidae ģimenes pārstāvim – lieliski, jo viņiem ir neparasti liela apetīte.

Šī iemesla dēļ, āmri pārtikas meklējumos var tālu ceļot, un tagad to var atrast visā Eiropā.

Kur es varu redzēt Wolverines?

parasti, āmru populācija ir koncentrēta Krievijā, Taiga, un Āzija. Turklāt, jūs varat redzēt arī āmri augstienes savvaļas parks Lielbritānijā.

 

Wolverine is a Rare and part of the Unique Animals To See In Europe

 

12. Unikālie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā: Alpu ābeļi

Augšā 4000 metri, starp sniegotajām kalnu virsotnēm, līdz akmeņainām klintīm, jūs atradīsit Alpu ibex. Ar ragiem, kas var izaugt 140 cm, šī kalnu kaza ir viens no iespaidīgākajiem un unikālākajiem dzīvniekiem Eiropā.

Pirmkārt, apdzīvo Eiropas Alpus, Alpu ibex, nav tik viegli pamanāms, salīdzinot ar Basking Sharks un zaļajām ķirzakām. Turklāt, viņu nagi ļauj zirgiem viegli uzkāpt un aizbēgt no plēsējiem akmeņainajos Alpos.

Kur es varu redzēt Alpu ābešu?

Itālijas Alpi un Šveices Alpi ir maz apbrīnojami skatu punkti savvaļas dzīvniekiem un Alpu ābešu vērošanai.

Cīrihe uz Wengen ar vilcienu

Ženēva uz Vengenu ar vilcienu

Bernu uz Vengenu ar vilcienu

Bāzele uz Vengenu ar vilcienu

 

Mountain Alpine Ibex

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim plānot ceļojumu uz labākajām vietām savvaļas vērošanai. Brauciens ar vilcienu pa Eiropu ir ideāls ceļojums uz šo unikālo dzīvnieku dabiskajām dzīvotnēm Eiropā.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “12 unikālākie dzīvnieki, kurus redzēt Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funique-animals-europe%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)