Lugemise aeg: 8 minutit
(Viimati uuendatud: 25/06/2021)

Värvikad, eksootiline, ja erakordne omaduste ja elupaiga koha poolest, leiad need 12 loomad on kõige ainulaadsemad loomad, mida Euroopas näha. asustades kõige sügavamaid ookeane, kõrgeimad Alpid, või puhkavad Euroopa rohelistel metsamaadel, kindlasti jälgige neid hämmastavaid metsloomi oma järgmisel eskaadil Euroopas.

 

1. Euroopas unikaalsed loomad: Euroopa ilves

Šveitsi asustamine, Prantsusmaa, Itaalia, ja Tšehhi Vabariik, Euroopa ilves on ainulaadne metskass. Ilvesel on lühike saba, pruun karv täppidega, lumises talvises metsas nii lihtne märgata.

Leiate, et see metsik kass on põnev kodukassi tõug, ja metsik täpiline gepard.

Kust saaksin vaadata Euroopa ilvest Euroopas?

The Baieri mets on hämmastav koht ilveste ja nende järglaste märkamiseks.

Dusseldorfist Münchenisse Rongiga

Dresdenist Münchenisse Rongiga

Nürnberg Münchenisse Rongiga

Bonn Münchenisse rongiga

 

European Lynx in the snow is a Unique Animals To See

 

2. Euroopas unikaalsed loomad: Puffin

Neid kauneid olendeid saate kõige paremini märgata alates aprilli keskpaigast rannakaljude ääres. Näiteks, Skomeri saar Lääne-Walesis on imeline sihtkoht eluslooduse ja puffini pildistamiseks. Lisaks, Bretagne'i rannik on veel üks hämmastav koht Atlandi merelinnu imetlemiseks.

Puffins ulatuvad kuni 30 cm pikkused ja 20 cm kõrgune. enamgi veel, oranži nokaga ja silmadega ringidega, leiad, et neid on väga lihtne märgata neid armsaid merelinde ookeaniäärsetel kaljudel. koos 90% kogu Euroopa elanikkonnast, saate suurema osa aastast imetleda terveid kolooniaid Euroopa ranniku ääres.

Kust saab Euroopas näha lunni?

Prantsusmaal asuv Bretagne'i rannik ja Skomeri saar on suurepärased kohad, kus saab näha Puffini.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Puffin is a Unique Animals To See In Europe

 

3. Euroopas unikaalsed loomad: Saiga

Saiga on ainulaadne antiloop, kahjuks, tänapäeval ohustatud. Saiga on üks 12 kõige ainulaadsemaid loomi, keda Euroopas näha saab. Oma ebatavalise ninaga, see ainulaadne loom saab külma ja kuuma kliimaga kergesti kohaneda, kuna nina vorm seda eesmärki täidab.

seega, Saigal pole kindlat kodu ja ta võib sinna rännata 1000 km suve ja talve vahel. enamgi veel, see suudab päevas kõndida kümneid km ja on päevasel ajal enamasti aktiivne. Saiga kohta on huvitav fakt, et lisaks taimedele ja rohule, see sööb mürgiseid taimi teistele loomadele.

Kus ma näen Saigat Euroopas?

Saiga võib märgata kaunites Karpaatide mägedes ja metsades.

 

Saiga is the wild in Europe

 

4. Euroopas unikaalsed loomad: Pine Marten

Kui juhtute matkama läbi Euroopa metsade ja metsade, kohtate kõige tõenäolisemalt ainulaadset Pine Marteni. Mändmartenid elavad puuaukudes ja on üsna head ronijad, nii et otsige kindlasti üles, kui soovite seda erilist olendit märgata.

Pine Martens on kastanpruuni värvusega, helekollase rinnanibuga kaelas. Seega isegi metsamaal, seda põnevat looma on puuoksal raske mööda vaadata, selle kollase rinnanibuga.

Kus ma näen Pine Martensi?

Mägismaad Šotimaal ja Iirimaal, on parimad kohad Pine Marteni vaatamiseks.

 

The Pine Marten is among the Unique Animals To See In Europe

 

5. Euroopas unikaalsed loomad: Euroopa roheline sisalik

Kell 40 cm suurune, Euroopa rohelisest sisalikust on väga raske mööda vaadata. Sellel ainulaadsel sisalikul on erkroheline selg ja kollane kõht. huvitavalt, paaritumisajal, isaste värvus muutub erksiniseks.

Roheline sisalik elab suurel kõrgusel 2000 meetrit, nii, samal ajal kui te Austria mägedes matkate, vaata kindlasti ringi. Kui reisite sügisest talveks, siis märkate neid sisalikke tõenäoliselt koobastes ja kuivades peidukohtades. Kuid, suvel, alates märtsist, need kaunitarid soojendavad end päikese käes.

Kus ma näen rohelist sisalikku?

Selle rohelise sisaliku võite märgata kivide peal päikese käes istumas, kogu Euroopas, Austria, Saksamaa, kuni Rumeeniani, ja Türgi.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

the gorgeous European Green Lizard

 

6. Euroopas unikaalsed loomad: Roosa Flamingo

Ilusad roosad flamingod elavad ühes parimad looduslike looduskaitsealad Euroopas. Roosad flamingod elavad hämmastavate metsikute hobustega Camargue kaitsealal Prantsusmaal. Roosast flamingost on saanud Camargue sümbol, oma erksates roosades värvides.

Laguunides, soostik, või lendavad üles, nende ilu näitamine, roosa flamingo on üsna imeline vaatepilt. Kui kõnnite läbi 4 suusarajad Camargue'is, saate kiiresti aru, miks see lind on üks neist 12 kõige unikaalsemaid loomi, keda Euroopas näha.

Kust ma näen roosat flamingot Camargue reservaadis?

Camargue on tohutu looduskaitseala Prantsusmaal. Selle ainulaadse linnu nägemiseks, pea Ornitoloogiline park.

Lyonist rongiga Toulouse'i

Pariisist Toulouse'i rongiga

Rongiga tore Toulouse'is

Bordeaux Toulouse'i rongiga

 

Flying Pink Flamingo

 

7. Vaalad Iirimaal

Kui juhtute purjetama Lõuna-Iirimaal, kuskil kauguses, veealusest võib välja hüpata pea. See võib olla küürvaal, Iirimaa ümbruses ookeanis elav suurepärane ja tohutu vaal.

Vaatamata nende muljetavaldavale ja hirmutavale suurusele, 12-16 meetrit, nad on kahjutud ja õrnad. Need kaunid vaalad saabuvad hilissügisel, lauldes nende keerulisi laule, vahel kestev 10-20 minutit.

Kus ma saan näha küürvaala?

Šotimaa, Iirimaa, Inglismaa sobib suurepäraselt vaalavaatluseks.

 

 

8. Euroopas unikaalsed loomad: Hundid

Põnev ja hirmutav, hundid on üks ohustatud loomi Euroopas. Need ainulaadsed loomad kohanevad kergesti iga elupaigaga, nende kamuflaažvärvides, ja suured. Hunditõuge on palju, aga keskmine hunt võib ulatuda kuni 70 kg.

Hundid elavad metsades, pakkides, ja neid peetakse Euroopas väga kaitstud loomadeks. Huntide kaitsmiseks ja neile parimate tingimuste pakkumiseks on olemas kaitsekeskused ja reservaadid, et nad täielikult välja ei sureks.

Kus ma Euroopas hunte näen?

Liguuria piirkond Itaalias, Baieri mets, ja Poola on hundid’ eelistatud elupaik.

 

Special Wolves Animals To See In Europe

 

9. Euroopas unikaalsed loomad: Delfiinid

Sulgemine ja laulmine Itaalia ranniku vetes, armsad delfiinid on imeline vaatepilt. Kui delfiine on ilmselt kõik piltidel näinud, veepargid, või loomaaedades Euroopas, miski pole võrreldav nende armsate olendite purjetamise ja imetlemisega.

Parim aeg delfiinide nägemiseks on suvel, kui on soojem, ja võite minna delfiine jälgivale paadituurile.

Kus ma Itaalias delfiine näen?

The Cinque Terre kaunid rannikud ja Liguuria meri on ideaalne koht looduslike delfiinide nägemiseks Itaalias.

La Spezia Riomaggioresse rongiga

Firenze Riomaggioresse rongiga

Modenast Riomaggioresse rongiga

Livorno Riomaggiore rongiga

 

Dolphins in Italy jumping over water

 

10. Haisukärud

Kui enamik inimesi kuuleb “hai” kõige loomulikum reaktsioon on räige ja hirm. Kuid, võimas Basking Shark võib olla tohutu ja hirmutav, aga see hai sööb ainult planktonit.

seega, nende ümber saate end täiesti turvaliselt tunda 12 toonid ja 12 meetrit kala. Basking Shark on suuruselt teine ​​hai Suurbritannias, ja suvel kõige paremini näha kaljudelt. Niisiis, kui näete suurt kolmnurkse uime ja halli keha, siis lehvitage tere ja valmistage oma kaamera ette Basking Sharki jaoks.

Kust saab näha Basking Sharks Inn Suurbritannias?

Cornwelli kallaste lähedal, Meeste saar, ja paljud Lääne-Inglismaa rannad, võite näha peesitavaid haid nende looduslikus elupaigas.

 

Basking Sharks looks similar to whales

 

11. Euroopas unikaalsed loomad: Wolverine

Segadus, Segadus, on ladina keeles volbri hüüdnimi, tõlgitud gluteeni. See ebatavaline nimi sobib perekonna Mustelidae suurimale liikmele – ideaalselt, kuna neil on ebatavaliselt suur isu.

Sel põhjusel, ahjud võivad toitu otsides kaugele sõita, ja seda võib nüüd leida kogu Euroopast.

Kus saan volbreid näha?

üldiselt, volbri populatsioon on koondunud Venemaal, Taiga, ja Aasia. enamgi veel, aastal võib näha ka volbreid kõrgmäestiku eluslooduspark Suurbritannias.

 

Wolverine is a Rare and part of the Unique Animals To See In Europe

 

12. Euroopas unikaalsed loomad: Alpide metskits

Kõrgel üleval 4000 meetrit, lumiste mäetippude vahel, kiviste kaljudeni, leiate Alpide metskitse. Sarvedega, mis võivad kasvada 140 cm, see mägikits on üks muljetavaldavamaid ja ainulaadsemaid loomi Euroopas.

Esiteks, asustades Euroopa Alpides, Alpide metskits, pole nii lihtne kui Basking Sharks ja rohelised sisalikud märgata. Pealegi, nende kabjad muudavad kaljukitsed hõlpsaks kaljusel Alpides üles ronimiseks ja kiskjate eest põgenemiseks.

Kus ma näen Alpide metskitse?

Itaalia Alpid ja Šveitsi Alpides on vähe hämmastavad vaatepunktid eluslooduse ja Alpide metskitse vaatamiseks.

Zürichist Wengenisse rongiga

Genfist Wengeni rongiga

Berni rongiga Wengenisse

Rongiga Baselist Wengeni

 

Mountain Alpine Ibex

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega reisi metsloomade vaatamise parimatesse kohtadesse. Rongireis üle Euroopa on ideaalne reisimiseks nende ainulaadsete loomade looduslikesse elupaikadesse Euroopas.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie blogipostituse “12 kõige unikaalsemat looma, keda Euroopas näha”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funique-animals-europe%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)