Lugemise aeg: 8 minutit
(Viimati uuendatud: 18/11/2022)

99% eluslooduse otsijatest otsustavad sõita Aafrikasse eepilisele safarireisile. Kuid, oleme valinud 10 parimad eluslooduse sihtkohad maailmas, Euroopast Hiinani, vähem reisinud, kuid kõige meeldejäävamad ja erilisemad kohad.

 

1. Jiuzhaigou Hiinas

Koju 40% metsloomaliikidest, Hiinas, Jiuzhaigou org on 4800 meetri kõrgune. Jiuzhaigou org on üks 10 parimad eluslooduse sihtkohad maailmas koos a hingematvalt maastiku ja rikas ökosüsteem.

Jiuzhaigou orus, teil on hindamatu võimalus seda näha hiidpanda, punane panda, Sichuani takin, ja kärsaka ninaga ahv. Need on vaid mõned muud haruldased loomad, kes elavad sajandeid Jiuzhaigou orus. Need ohustatud liigid elavad koskede piirkonnas, järved, paekivimäed, ja Krasti koosseisud, tähelepanuväärse iluga koht, mis tõstab teie meeleolu ja metsloomade puhkuse täiesti uuele tasemele.

Kus asub Hiinas Jiuzhaigou org?

Kaunis Jiuzhaigou org asub Hiinas Sichuani provintsis ja sinna pääseb Pekingist või Chengdust.

 

Animal on a tree in Jiuzhaigou Valley, China

 

2. Parimad eluslooduse sihtkohad maailmas: Shennongjia Hiinas

Sichuani ninaga ahvi nägemiseks pole vaja kaugele sõita, sest see haruldane ahv elab Kesk-Hiina metsades. et õigus, Shennongjia Looduskaitseala Hubei provintsis elab ulakas ahv, valge karu, pilves, harilikud leopardid, ja Aasia must karu.

Lisaks, Shennongjia looduskaitseala on silmapaistvalt kaunis, kõrgete tippude ja madalate jõgedega. Talvest suveni, metsiku looduse vaated muutuvad aastaringselt, lubades teistsugust kogemust alati, kui otsustate külastada. Kuid, parim aeg külastada on maist septembrini, ja peaksite oma piletid broneerima.

Kus asub Hiinas Shennongjia looduskaitseala?

Shennongjia reserv asub Hiina kesklinnas, ja kõige parem on luua oma eluslooduse baas Muyu linna.

 

 

3. Parimad eluslooduse sihtkohad maailmas: Huangshani mägi Hiinas

Inspiratsioon luuletajatele ja kirjanikele, pole üllatav, et Huangshani mägi on maailmas hämmastav eluslooduse sihtkoht. Huangshan asub subtroopilises kliimavööndis Anhui provintsis. seega, lisaks konnakotkale, ja Aasia metsik kass, siinsed taimed ja lilled on kõige armsamad ja erilisemad kogu Hiinas.

Haruldased metsloomad’ elupaik on iidsed männid ja graniidist kivimid, kus saaks pilvede kohal hõljuda. Kõik, mida peate tegema, on valida üks järgmistest 70 piigid selles piirkonnas hingematvalt maalilised vaated looduskaitseala. Alumine joon, nii palju näha, peaksite broneerima 2-3 päeva unustamatu metsloomade puhkus Huangshanis.

Kus asub Huangshani mäe looduskaitseala Hiinas?

Huangshani mägi on 3 tundi Shanghaist eemal kiirrong, Anhui provintsis.

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mount Huangshan In China

 

4. Parimad eluslooduse sihtkohad maailmas: Liguuria delfiinidele Itaalias

Liguuria ja Viis maad on kuulsad oma värvika ja maalilise rannajoone ja linnade poolest. Juhul, kui te ei teadnud, Liguuria on ka fantastiline sihtkoht vaalade ja delfiinide vaatlemiseks. Maist septembrini, võite minna ühele paljudest paadireisidest Liguurias, et otsida põnevat mereelustik Itaalias.

Cinque Terre maalilised rannikud ja kaljud on täis peidetud abajaid, ja merealused imed. Niisiis, paadist või sisse sukeldumine, ja snorgeldamine, teid hämmastab Liguuria mereloomad. Metsiku looduse puhkus Liguurias on kahtlemata üks parimaid suvitamisviise.

La Spezia Riomaggioresse rongiga

Firenze Riomaggioresse rongiga

Modenast Riomaggioresse rongiga

Livorno Riomaggiore rongiga

 

Wildlife Dolphin in Liguria In Italy

 

5. Metsiku looduse puhkus Püreneedes

Su pea kohal hõljuvad röövlinnud nagu kuldkotkas, ning seemis- ja metskits radadel, Püreneed on veel üks uhke eluslooduse sihtkoht maailmas. Hämmastavad mäetipud, lumised mütsid, ja õitsev loodus, Prantsuse Püreneede park on üks metsloomade puhkuse sihtkohti Euroopas.

Niisiis, lisaks matkamisele uhketes Püreneedes, võiksid minna karu jälitusretkele, või saaklindude fotograafiaekskursioon. Kuigi Prantsuse Püreneed on populaarne puhkuse sihtkoht Euroopas, ala on suur ja te ei peaks muretsema, et teised reisijad neid eemale peletavad metsikud ja ilusad loomad.

Kuidas on kõige parem pääseda Prantsuse Püreneedesse?

Eurostari võtmine Londonist, ja siis on TGV rong Pariisist või Lille'ist Toulouse'i parim reisitee Püreneedele.

Lyonist rongiga Toulouse'i

Pariisist Toulouse'i rongiga

Rongiga tore Toulouse'is

Bordeaux Toulouse'i rongiga

 

Wildlife Holiday In The Pyrenees

 

6. Parimad eluslooduse sihtkohad maailmas: Camargue Prantsusmaal

Aastal loodi Prantsusmaal Camargue'i riiklik reserv 1972 ja on kaitstud rahvuspark. veel, laguunid ja rabamaad on Euroopa kõige enam kaitstud maad, ja siin on kodu 400 linnuliigid ja suurem roosa flamingo.

Siin on teil ka võimalus kõndida mööda Euroopa suurimat jõge, Delta, ja otsige metsikuid hobuseid. enamgi veel, sÜks neist erilistest lindudest, keda siin näete, on purpurhaared, Väikesed tiirud, ja mustapäine kajakas.

Parim aeg minna on suvel, kui linnud saabuvad ja hallid hobused.

Mis on parim viis Camargue'ile reisimiseks?

Pariisist saate Nimesi sõita rongiga, Marseille, või Arles, ja siis buss.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Wildlife Horse Destination In The Camargue, France

 

7. Fisser Hofe Austrias

517 kilomeetrit elusloodust, Fisser Hofe Lääne-Tiroolis on Austria üks paremini hoitud saladusi. Mitte paljud ei tea seda kohta, kuid siit leiate ilusaid kohti looduslike fotode jaoks.

Kevadel on Fisser Hofe täies õies, ja teil võib olla õnne jäädvustada peen Apollo liblikas. ehk, märkate silmapiiril musta kotka, või muu metsik seemisnahk, metskits, ja metssiga. Kuid, parim viis neid haruldasi loomi näha on mäest üles matkates, juurde 3000 meetrit, ühes paljudest Fisser Hofe radadest.

Kuidas on Austrias parim viis Fisser Hofe juurde pääseda?

Alates OBB rongidest saate reisida suuremates linnades Austrias Fissi linna Tiroolis. Salzburg, Viin, või Innsbruckist Fissini OBB rongiga on populaarsed rongireiside marsruudid.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Amazing Butterfly in Fisser Hofe, Austria

 

8. Parimad eluslooduse sihtkohad maailmas: Metsloomad Doonau jões

Alates Schwarzwald Saksamaal, üle Euroopa Rumeeniasse, Doonau jõgi on üks parimaid eluslooduse sihtkohti maailmas. seega, kui suurepärane vee- ja toiduallikas, pole üllatav, et Doonau jõgi on üks parimaid kohti ohustatud liikide märkamiseks.

Näiteks, väike Euroopa jäälind on üks suurepäraseid 400 Doonau jões elavad linnuliigid. Lisaks, minan Zempleni mäed, ja Aggteleki rahvuspark, sa võiksid vaadata 73 imetajate liigid, nagu punane rebane ja pruun jänes.

Dusseldorfist Münchenisse Rongiga

Dresdenist Münchenisse Rongiga

Nürnberg Münchenisse Rongiga

Bonn Münchenisse rongiga

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mini Birds on The Danube River

 

9. Merfelder Bruchi looduskaitseala Saksamaal

Kodu viimasele metsikute hobuste karjale ja üks ilusamaid vaatamisväärsusi üldse on metsikute hobuste jooksmine. seega, Hohe Marki park on eluslooduse vaatamise lemmik sihtkoht.

Lisaks, metsade ja roheliste maade keskel, sul võib olla õnn märgata kaunist Dulmeni poni. Dulmeni poni on hobusetõug, elab Merfelder Bruchis, metsikute hobuste linnas, või Rein-Westfalen. Merfelder Bruch on pühamu mõlemale hobusetõugule, kes elavad vabalt oma loomulikus elupaigas.

Mis on parim viis Merfelder Bruchi reisimiseks?

Rongiga Suurbritanniast või mujalt Saksamaalt Koloni ja Nordrhein-Westfaleni. Seejärel võite liituda ekskursiooniga või rentida auto Merfelder Bruchile.

Frankfurdist Berliini rongiga

Leipzigist Berliini rongiga

Hannover Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

 

Merfelder Bruch Nature Reserve In Germany

 

10. Parimad eluslooduse sihtkohad maailmas: Šveitsi Alpide Wengeni lilled

Kõik imelised kohad meie peal 10 maailma parimad metsloomade sihtkohad on koduks kõige haruldasematele metsloomadele Euroopas. Kuid, Wengen on koduks hämmastavale metsloomale ja on botaaniline taevas. asub Šveitsi Alpides, siinsed vaated on täiesti aukartustäratavad, lumiste mägedega, rohelised lopsakad orud, kosed, ja kõige tähelepanuväärsem õis.

Juulis kaunistavad looduslikud liblikad haruldast Lady Slipper Orchid, trompetihärrad, saksifraasid, ja muud tähelepanuväärsed lilled mööda Egeri liustikku. Need vapustavad lilled kasvavad Šveitsi Alpide kõrgel kõrgusel, üles uhke Lauterbrunneni orgu. Niisiis, olge valmis matkama kuni pilvede ja selge sinise taevani, et näha neid looduse imesid.

Mis on parim viis Wengeni Berni Oberlandi jõudmiseks?

Minge rongiga Lauterbrunneni orgu, ja siis rong Wengeni külla.

Zürichist Wengenisse rongiga

Genfist Wengeni rongiga

Berni rongiga Wengenisse

Rongiga Baselist Wengeni

 

Scenic Wildlife Destinations In The World: Wengen Flowers of the Swiss Alps

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega teil planeerida unustamatu reisi ühele, või kõik 10 parimad eluslooduse sihtkohad maailmas: kogu Euroopas või Hiinas rongiga.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebi postituse “10 parimat loodusliku looduse sihtkohta maailmas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-wildlife-destinations-world%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)