Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/06/2022)

99% savvaļas dzīvnieku meklētāju izvēlas ceļot uz Āfriku episkā safari braucienā. Tomēr, mēs esam izvēlējušies 10 labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē, no Eiropas līdz Ķīnai, mazāk ceļojis, bet visvairāk neaizmirstamas un īpašas vietas.

 

1. Jiuzhaigou Ķīnā

Mājas uz 40% savvaļas dzīvnieku sugu, un faunu Ķīnā, Jiuzhaigou ieleja ir 4800 metru augstumā. Jiuzhaigou ieleja ir viens no 10 labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē ar breathtaking ainavas un bagāta ekosistēma.

Jiuzhaigou ielejā, jums būs nenovērtējama iespēja redzēt Milzu Panda, sarkana Panda, Sičuaņas takins, un smails deguns. Šie ir tikai daži no citiem retajiem dzīvniekiem, kas gadsimtiem ilgi dzīvo Jiuzhaigou ielejā. Šīs apdraudētās sugas dzīvo ūdenskritumu apgabalā, ezeri, kaļķakmens kalni, un Krasta veidojumi, izcila skaistuma vieta, kas paaugstinās jūsu garastāvokli un savvaļas brīvdienas pilnīgi jaunā līmenī.

Kur atrodas Jiuzhaigou ieleja Ķīnā?

Skaistā Jiuzhaigou ieleja atrodas Sičuaņas provincē Ķīnā, un tai var piekļūt no Pekinas vai Čendu.

 

Animal on a tree in Jiuzhaigou Valley, China

 

2. Labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē: Shennongjia Ķīnā

Lai apskatītu Sičuaņas smailu pērtiķi, jums nav nepieciešams tālu ceļot, jo šis retais pērtiķis dzīvo Ķīnas centrālās daļas mežos. Tas ir labi, Šennongjia Dabas rezervāts Hubei provincē ir mājvieta nerātnajam pērtiķim, baltais lācis, apmākusies, parastie leopardi, un Āzijas melnais lācis.

Papildus, Shennongjia dabas rezervāts ir izcili skaists ar augstām virsotnēm un zemām upēm. No ziemas līdz vasarai, savvaļas dabas uzskati mainās visu gadu, solot atšķirīgu pieredzi ikreiz, kad nolemjat apmeklēt. Tomēr, labākais apmeklējuma laiks ir no maija līdz septembrim, un jums vajadzētu rezervēt biļetes.

Kur atrodas Šennongjia dabas rezervāts Ķīnā?

Shennongjia rezervāts atrodas Ķīnas centrā, un vislabāk ir izveidot savvaļas dzīvnieku bāzi Muyu pilsētā.

 

 

3. Labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē: Huangšanas kalns Ķīnā

Iedvesma dzejniekiem un rakstniekiem, tas nav pārsteidzoši, ka Huangshan kalns ir pārsteidzošs savvaļas dabas galamērķis pasaulē. Huangshan atrodas subtropu klimata joslā Anhui provincē. tāpēc, papildus plankumainajam ērglim, un Āzijas savvaļas kaķis, augi un ziedi šeit ir visskaistākie un īpašākie visā Ķīnā.

Retie savvaļas dzīvnieki’ biotops ir senas priedes un granīta akmens veidojumi, kur varēja pacelties virs mākoņiem. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties vienu no 70 virsotnes apkārtnē, kas aizrauj elpu gleznaini skati dabas lieguma. Apakšējā līnija, ar tik daudz ko redzēt, jums vajadzētu rezervēt 2-3 dienas par neaizmirstamu savvaļas dzīvnieku brīvdienas Huanšanā.

Kur atrodas Huangšanas kalna dabas rezervāts Ķīnā?

Huangshan kalns ir 3 stundas prom no Šanhajas ātrgaitas vilciens, Anhui provincē.

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mount Huangshan In China

 

4. Labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē: Ligūrija delfīniem Itālijā

Ligūrija un Piecas zemes ir slavena ar savu krāsaino un gleznaino piekrasti un pilsētām. Gadījumā, ja jūs nezināt, Ligūrija ir arī fantastisks vaļu un delfīnu vērošanas galamērķis. No maija līdz septembrim, jūs varētu doties kādā no daudzajām laivu ekskursijām Ligūrijā, meklējot aizraujošo jūras dzīve Itālijā.

Cinque Terre gleznainie krasti un klintis ir pilnas ar slēptiem līčiem, un brīnumus zem jūras. Tātad, no laivas vai ienirt, un snorkelēšana, jūs būsiet pārsteigti par jūras savvaļas dzīvniekiem Ligūrijā. Savvaļas dzīvnieku brīvdienas Ligūrijā neapšaubāmi ir viens no labākajiem vasaras pavadīšanas veidiem.

La Spezia uz Riomaggiore ar vilcienu

Florence uz Riomaggiore ar vilcienu

Modena uz Riomaggiore ar vilcienu

Livorno uz Riomaggiore ar vilcienu

 

Wildlife Dolphin in Liguria In Italy

 

5. Savvaļas dzīvnieku brīvdienas Pirenejos

Plēsīgi putni kā Zelta ērglis, kas paceļas virs jūsu galvas, un takām zamšāda un ābece, Pireneji ir vēl viens krāšņs savvaļas dabas galamērķis pasaulē. Pārsteidzošas kalnu virsotnes, sniegotas cepures, un ziedoša daba, Francijas Pireneju parks ir viens no populārākajiem savvaļas brīvdienu galamērķiem Eiropā.

Tātad, papildus pārgājieniem lieliskajos Pirenejos, jūs varētu doties lāču izsekošanas braucienā, vai medījumu putnu fotografēšanas tūre. Kaut arī Francijas Pireneji ir populārs brīvdienu galamērķis Eiropā, teritorija ir plaša, un jums nevajadzētu uztraukties par to, ka citi ceļotāji aizbaidīs viņus savvaļas un skaisti dzīvnieki.

Kāds ir labākais veids, kā nokļūt Francijas Pirenejos?

Paņemot Eurostar no Londonas, un tad TGV vilciens no Parīzes vai Lilles uz Tulūzu ir labākais ceļojuma ceļš uz Pirenejiem.

Liona uz Tulūzu ar vilcienu

Parīze uz Tulūzu ar vilcienu

Patīkami Tulūzā ar vilcienu

Bordo uz Tulūzu ar vilcienu

 

Wildlife Holiday In The Pyrenees

 

6. Labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē: Kamargū Francijā

Camargue nacionālā rezerve Francijā tika izveidota 2007 1972 un ir aizsargājamais nacionālais parks. vēl, lagūnas un purvāji ir visvairāk aizsargājamās zemes Eiropā, un šeit ir mājas 400 putnu sugas un lielākais sārtais flamingo.

Šeit jums būs arī iespēja pastaigāties pa lielāko upi Eiropā, Delta, un meklējiet savvaļas zirgus. Turklāt, sDaži no īpašajiem putniem, kurus šeit varat redzēt, ir purpura gārņi, Mazie zīriņi, un melngalvas kaija.

Labākais laiks doties vasarā, kad ierodas putni un pelēkie zirgi.

Kāds ir labākais veids, kā ceļot uz Kamargu?

No Parīzes var nokļūt Nimesā ar vilcienu, Marseļa, vai Arles, un tad autobuss.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Wildlife Horse Destination In The Camargue, France

 

7. Fisser Hofe Austrijā

517 kilometru savvaļas dzīvnieki, Fisser Hofe Tiroles rietumos ir viens no Austrijas vislabāk glabātajiem noslēpumiem. Ne daudzi zina šo vietu, bet šeit jūs atradīsit skaistas vietas savvaļas dzīvnieku fotografēšanai.

Pavasarī Fisser Hofe ir pilnā plaukumā, un jums varētu būt paveicies sagūstīt izsmalcināto Apollo tauriņu. varbūt, pie horizonta pamanīsit melno ērgli, vai citas savvaļas zamšādas, ābece, un mežacūkām. Tomēr, labākais veids, kā redzēt šos retos dzīvniekus, ir doties pārgājienā kalnā, uz 3000 metri, vienā no daudzajām Fisser Hofe takām.

Kāds ir labākais veids, kā nokļūt Fisser Hofe Austrijā?

Jūs varat ceļot ar OBB vilcieniem no plkst lielākās pilsētas Austrijā uz Fissas pilsētu Tirolē. Zalcburga, Vīne, vai Insbruka uz Fiss ar OBB vilcienu ir populāri vilcienu maršruti.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Amazing Butterfly in Fisser Hofe, Austria

 

8. Labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē: Savvaļas dzīvnieki Donavas upē

No Melnais mežs Vācijā, visā Eiropā līdz Rumānijai, Donava ir viens no labākajiem savvaļas dabas galamērķiem pasaulē. tāpēc, kā lielisks ūdens un pārtikas avots, nav pārsteidzoši, ka Donava ir viena no labākajām vietām, lai pamanītu apdraudētās sugas.

Piemēram, mazais Eiropas karaļvalsts ir viens no lieliskajiem 400 putnu sugas, kas dzīvo Donavā. Papildus, esn Zemplenas kalni, un Aggtelekas nacionālais parks, jūs varētu skatīties 73 zīdītāju sugas, kā sarkanā lapsa un brūnais zaķis.

Diseldorfa uz Minheni ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mini Birds on The Danube River

 

9. Merfelder Bruch dabas rezervāts Vācijā

Mājās ir pēdējais savvaļas zirgu ganāmpulks Eiropā, un viens no visu laiku skaistākajiem apskates objektiem ir skriešanas savvaļas zirgu skats. tāpēc, Hohe Mark parks ir iecienīts savvaļas dzīvnieku vērošanas galamērķis.

Papildus, starp mežiem un zaļajām zemēm, jums varētu būt paveicies pamanīt skaisto Dulmena poniju. Dulmena ponijs ir zirgu šķirne, dzīvo Merfelder Bruch, savvaļas zirgu pilsētā, vai Reina-Vestfālene. Merfelder Bruch ir patvērums abām zirgu šķirnēm, kas brīvi dzīvo dabiskajā vidē.

Kāds ir labākais veids, kā ceļot uz Merfelderu Bruhu?

Braucot ar vilcienu no Lielbritānijas vai jebkur citur Vācijā uz Kolonu un Ziemeļreinu-Vestfāleni. Tad jūs varētu pievienoties ekskursijai vai iznomāt automašīnu Merfelder Bruch.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

Merfelder Bruch Nature Reserve In Germany

 

10. Labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē: Šveices Alpu Vengenas ziedi

Visas brīnišķīgās vietas mūsu pusē 10 labākie savvaļas dzīvnieku galamērķi pasaulē ir retākie savvaļas dzīvnieki Eiropā. Tomēr, Wengen ir mājvieta pārsteidzošai savvaļas faunai un ir botāniskās debesis. Atrodas Šveices Alpos, skati šeit ir absolūti bijību rosinoši, ar sniegotiem kalniem, zaļas sulīgas ielejas, ūdenskritumi, un visiespaidīgākais zieds.

Jūlijā savvaļas tauriņi rotā reto Lady Slipper Orchid, trompetes genciāni, saksifrages, un citi iespaidīgi ziedi gar Eigera ledāju. Šie satriecošie ziedi aug lielos Šveices Alpu augstumos, augšup krāšņajā Lauterbrunnen ielejā. Tātad, esiet gatavs pārgājienā līdz mākoņiem un skaidrām zilām debesīm, lai redzētu šos dabas brīnumus.

Kāds ir labākais veids, kā nokļūt Wengen Bernes Oberland?

Dodieties ar vilcienu uz Lauterbrunnen ieleju, un pēc tam vilciens līdz Wengen ciematam.

Cīrihe uz Wengen ar vilcienu

Ženēva uz Vengenu ar vilcienu

Bernu uz Vengenu ar vilcienu

Bāzele uz Vengenu ar vilcienu

 

Scenic Wildlife Destinations In The World: Wengen Flowers of the Swiss Alps

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot neaizmirstamu ceļojumu uz vienu, vai visas 10 labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē: visā Eiropā vai Ķīnā ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “10 labākie savvaļas dabas galamērķi pasaulē”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-wildlife-destinations-world%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)