Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 18/11/2022)

Neskartas straumes, sulīgi zaļas ielejas, biezi meži, elpu aizraujošas virsotnes, un skaistākās takas pasaulē, Alpi Eiropā, ir ikoniskas. Alpu nacionālie parki Eiropā atrodas tikai dažu stundu attālumā no rosīgākajām pilsētām. Tomēr, Izmantojot sabiedrisko transportu, šie dabas rezervāti un Alpu kalni ir viegli sasniedzami. Šeit ir labākie padomi Alpu nacionālo parku izpētei ar vilcienu, kā arī padomi, kā nokļūt Alpu parkos.

 • Dzelzceļa transports ir videi visdraudzīgākais veids ceļošanai. Šis raksts tika rakstīts, lai izglītotu par Train Travel un veica Saglabāt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

Austrijas Alpi: Augstais Tauernas parks

Stiepjas pāri 1,856 kvadrātkilometri, Augstā Tauerna nacionālais parks ir lielākais Alpu aizsargājamais parks Alpos. Sulīgi zaļas ielejas, romantiskas mājiņas mežā, krāšņi ziedoši pakalni pavasarī, un baltās Alpu virsotnes – Tiroles Alpi ir absolūti satriecoši.

Neatkarīgi no tā, vai jums patīk pārgājieni, riteņbraukšana, vai kāpšana, Augstā Tauerna Alpi piedāvā gleznainākos skatus un gleznainākās vietas. Pats labākais, ceļojot uz Augstā Tauerna Alpu parku, ir tas, ka to ir vērts apmeklēt jebkurā gadalaikā. Pateicoties šī Alpu parka plašumam, vislabāk ir veltīt vismaz nedēļu dabas un apkārtnes kalnu izpētei.

Apbrīnojamākās lietas, ko darīt Hohe Taurn

 • Izpētiet garāko ledāju Austrumeiropā – Pasterzes ledāju
 • Apmeklējiet Krimlas ūdenskritumus
 • Pārgājiens uz Grosglokneru, augstākais kalns Austrijā
 • Meklējiet zamšādu un mežāzi, kas kāpj pa daudzajām virsotnēm

Nokļūšana Augstā Tauerna Alpu parkā

Labākais veids, kā ceļot uz sulīgi zaļajām ielejām un lieliskajām Alpu Augstā Tauerna virsotnēm, ir ar vilcienu.. Centrālākais punkts Austrijas Alpos ir Malnicas pilsēta. Vilciens atiet septiņas reizes dienā no Malnicas dzelzceļa stacijas. Tātad, ceļotāji uz Austrijas Alpiem var ceļot no visas Austrijas ar OBB vilcieniem un baudīt gleznaino ceļojumu uz satriecošajiem Alpiem.

Augstā Tauerna nacionālais parks ir mazāks par 4 stundas ar vilcienu no Zalcburgas. Ceļošana uz nacionālo parku tieši no Vīnes lidostas ir aptuveni 6 stundas ar vilcienu, un Zalcburgā ir jāpārsēžas vilcienā. tāpēc, ja ir pietiekami daudz laika, Zalcburga ir brīnišķīga, un ir vērts palikt pa nakti vai trīs dienas ceļā uz Hohe Tauern.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Alps National Parks By Train

Francijas Alpi: Ecrins nacionālais parks

Ainavisks skats uz sulīgi zaļām ielejām, spogulis ezeri, un Ecrins nacionālā parka Alpu virsotnes ir elpu aizraujošas. Atrodas Francijas Alpu centrā, Ecrins piedāvā kaut ko unikālu ikvienam apmeklētājam: pārgājieni, riteņbraukšanas entuziasti, ģimenes, un pāris romantiskā atpūtā.

Francijas Alpi ir slaveni ar Alpe d’Huez, kāpšanas maršruts Tour de France. Šajā iespaidīgajā Alpu kalnu diapazonā ir vairāk nekā 100 virsotnes, straumes, un ūdenskritumi.

Apbrīnojamākās lietas, ko darīt Ekrinsā

 • Sarīkojiet pikniku visās septiņās Ecrins Park ielejās
 • Apbrīnojiet Grand Pic De La Meije ledāju vai uzkāpiet tajā
 • Meklējiet mežāzis kazas un zelta ērgļus
 • Peldieties Ubaye upē, ieskauj viens no skaistākie meži Eiropā
 • Dodieties ar kaitsērfingu Serre-Poncon

Nokļūšana Ecrinsā

Ceļošana uz Francijas Alpiem ir ļoti vienkārša. Ceļotāji var sasniegt Ecrins no Turīnas lidostas, Marseļa, un Nica. Neatkarīgi no tā, vai lidojat vai ceļojat ar vilcienu no citām Eiropas valstīm, TGV un TER vilcieni savienojas ar lielākajām reģiona pilsētām. Brauciens ar vilcienu uz Ecrins no Marseļas ir aptuveni 6 stundu garumā. Lai gan tas izklausās kā garš ceļojums, starppilsētu vilcieni ir ļoti ērti, un vissvarīgāk, skati no brauciena ar vilcienu ir skaisti. tātad, jūsu ceļojums uz brīnišķīgo Ecrins dabu sākas vilcienā.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

Cycling The Alps

Šveices Alpi: Alpu parks Jungfrau-Aletsch

Ar brīnišķīgo Lielo Aleča ledāju, sulīgs veģetācija, un upes, kas šķērso ielejas - Šveices Jungfrau Alpu parks ir viens no labākajiem Alpu parkiem Eiropā. Eigers ir viena no gleznainākajām kalnu virsotnēm visā Eiropā.

Alpu dzelzceļš ir viena no unikālajām lietām Jungfrau Alpu parkā. Jungfrau apmeklētāji var braukt pa kalnu dzelzceļu un baudīt brīnišķīgus skatus uz ledāju no plkst. 4 pārsteidzoši skatu punkti. Šī īpašā pieredze papildina Jungfrau slavu, papildus skaistajam mežam, takas, un ainava – pavasarī un vasarā piesaista simtiem dabas mīļotāju.

Nokļūšana Jungfrau Alpu parkā

Jungfrau atrodas vilciena brauciena attālumā no Interlakenas un Lauterbrunnenas. Brauciens no Interlakenas uz Grindelvaldes staciju ir 30 minūtes un 2.5 stundas no Cīrihes. Brauciens ar automašīnu ir apmēram tāds pats, bet vilciens ir videi draudzīgs un ļauj baudīt neticamos skatus.

Labākās lietas, ko darīt Šveices Alpos

 • Apmeklējiet gleznaino Lauterbrunnen ieleju
 • Atklājiet skatus uz Bernes Alpiem no Harder Kulm virsotnes
 • Uzdrošinieties doties 10 minūšu braucienā ar funikulieri
 • Pārgājiens pa 2.2 km Mürren Via Ferrata
 • Pārgājiens uz Materhornu, viens no gleznainākie kalni Eiropā

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

Itālijas Alpi: Belluno Dolomītu nacionālais parks

Pazīstams kā nacionālais Dolomītu parks, Belluno Dolomiti ir viens no skaistākie dabas rezervāti. Alpu virsotnes piesaista daudzus pārgājienus un kāpējus, kuri sapņo sasniegt virsotni, lai apbrīnotu pasaules gleznainākos skatus..

Papildus lieliskajiem kalniem, Itālijas Alpi ir mājvieta iespaidīgiem ūdenskritumiem, atsperes, un pļavas. Plašajā parkā ir pieejamas lieliskas pārgājienu takas, sākot no vieglām līdz izaicinošām takām, Paternkofel taka, un Tre Cime Di Laveredo Capanna taka ir tikai 2 no brīnišķīgajām takām.

Nokļūšana Dolomītos

Kamēr ir lidojumi uz Bolcāno, tuvākā pilsēta Dolomītiem, braukt ar vilcienu uz Bolcāno ir labāk. Ceļotāji uz Itālijas Alpiem var braukt ar vilcienu no Milānas Bergamo caur Venēciju un ar vilcienu sasniegt Dolomītu kalnus nedaudz tālāk. 7 stundas. Alternatīva lidojumam uz Bergamo ir lidot uz Venēciju un pēc tam doties ar vilcienu vai taksometru, un mazāk nekā stundas laikā, jūs atradīsit sevi Itālijas Alpos.

Labākās lietas, ko darīt Itālijas Alpos

 • Pārgājiens pa Itālijas Via Ferrata
 • Palieciet nakti Refugio, vai būda, visbiežāk atrodas pārgājienu takā, nomaļā vietā. Uzturēšanās ļauj izjaukt ļoti garu un izaicinošu pārgājienu, papildus kalnu un dabas krāšņuma piedzīvošanai mierīgākā un maģiskākā atmosfērā.
 • Apbrīnojiet Enrosadiru, kad saullēktā un saulrietā kalnu virsotnes iekrāsojas rozā toņos.
 • Pārgājiens no būdas uz būdu

Milāna uz Romas Vilcieni

Florence uz Romas Vilcieni

Vilcieni no Venēcijas uz Romu

Neapoles uz Romu Trains

 

Rock Climbing In Alps

Vācijas Alpi: Berhtesgādenes nacionālais parks

Vecākais Alpu parks Eiropā un vienīgais Alpu parks Vācijā, Berhtesgadenes nacionālajā parkā dzīvo vairāk nekā 700 putnu un dzīvnieku sugas. Vācijas Alpi robežojas ar Austrijas Alpiem, kas ir slaveni ar neskartajām straumēm, zaļas ielejas, meži, elpu aizraujošas kalnu virsotnes, un idilliskā daba.

Turklāt, pārklājums 210 kv km, Vācijas Alpi Berhtesgādene piedāvā fantastiskas pārgājienu takas. Papildus, trošu vagoniņš ved ceļotājus uz augstāko un izcilāko Dženera kalna virsotni 1,874 metri.

Pārsteidzošas lietas, ko darīt Vācijas Alpos

 • Izbaudiet braucienu ar laivu pa Kēnigszē ezeru
 • Atklājiet Bavārijas kultūru, virtuves māksla, un tradīcijas
 • Dodieties pārgājienā uz Obersee ezeru pa lekni zaļo ieleju
 • Dodieties pārgājienā uz Rotbahas ūdenskritumu un pa ceļam apbrīnojiet spoguļattēlu ezeros

Nokļūšana Berhtesgādenes nacionālajā parkā

Apmeklētāji var lidot uz Zalcburgas lidostu, kurš ir 30 kilometru attālumā no Berhtesgādenes. Pēc tam brauciet ar vilcienu vai autobusu, vai iznomāt automašīnu un doties uz Berhtesgādenes Alpiem. Labākais veids, kas ir arī videi draudzīgs, ir braukt ar vilcienu. No Minhenes un Zalcburgas kursē vilcieni, bet vilcieni nav tiešie un prasa pārsēšanos Freilasingā.

Neatkarīgi no tā, vai ceļojat ar vilcienu vai autobusu, Berhtesgādene ir mazāka par 3 stundas no Minhenes. Tātad, Alpu ainavas skaistums ir pieejams no rosīgā pilsētas centra – ideāls nedēļas nogales atpūtai. Tomēr, ja tev ir laiks, veltiet vismaz nedēļu neaizmirstamo Alpu nacionālo parku izpētei ar vilcienu.

Dusseldorf uz Minheni Vilcieni

Dresden uz Minheni Vilcieni

Nirnberga uz Minheni Vilcieni

Bonn uz Minheni Vilcieni

 

Mountain Lake In The Alps

 

Lielisks ceļojums sākas ar labāko vilciena biļešu atrašanu. šeit Saglabāt vilcienu, ar prieku palīdzēsim izplānot brīnišķīgu vilciena braucienu ar vilcienu uz Alpu nacionālajiem parkiem.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ierakstu “Alpu nacionālie parki ar vilcienuJūsu vietnē? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Falps-national-parks-by-train%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)