Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 18/11/2022)

Nesugadinti upeliai, sodriai žali slėniai, stori miškai, kvapą gniaužiančios viršūnės, ir gražiausių pasaulio takų, Alpėse Europoje, yra ikoniški. Alpių nacionaliniai parkai Europoje yra vos kelios valandos kelio nuo judriausių miestų. Nepaisant to, viešuoju transportu šiuos gamtos rezervatus ir Alpių kalnus lengva pasiekti. Čia yra geriausi patarimai, kaip tyrinėti Alpių nacionalinius parkus traukiniu ir patarimai, kaip patekti į Alpių parkus.

 • Geležinkelių transportas yra labiausiai tausojanti aplinką būdas keliauti. Šis straipsnis buvo parašytas šviesti apie keliones traukiniu ir buvo padaryta Išsaugoti traukinį, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

Austrijos Alpės: Aukštasis Tauerno parkas

Išsitempęs skersai 1,856 Kvadratiniai kilometrai, Aukštojo Tauerno nacionalinis parkas yra didžiausias Alpių saugomas parkas Alpėse. Vešliai žali slėniai, romantiški nameliai miške, nuostabiai žydinčios kalvos pavasarį, ir baltos Alpių viršūnės – Tirolio Alpės yra be galo stulbinančios.

Nesvarbu, ar domitės žygiais, dviračių, arba kopimas, iš Aukštojo Tauerno Alpių atsiveria vaizdingiausi vaizdai ir vaizdingos vietos. Geriausias dalykas keliaujant į Aukštojo Tauerno Alpių parką yra tai, kad jį verta aplankyti bet kuriuo metų laiku. Šio Alpių parko platybės dėka, geriausia bent savaitę skirti gamtos ir apylinkės kalnų tyrinėjimui.

Įspūdingiausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Hohe Taurn

 • Atraskite ilgiausią ledyną Rytų Europoje – Pasterze ledyną
 • Aplankykite Krimml krioklius
 • Žygis į Grossglockner, aukščiausias kalnas Austrijoje
 • Ieškokite zomšų ir ožkų, kopiančių į daugybę viršūnių

Kelionė į Aukštojo Tauerno Alpių parką

Geriausias būdas keliauti į vešliai žalius slėnius ir nuostabias Alpių Aukštojo Tauerno viršukalnes yra traukiniu.. Centrinis Austrijos Alpių taškas yra Mallnitz miestas. Traukinys išvyksta septynis kartus per dieną iš Mallnitz traukinių stoties. Taigi, keliautojai į Austrijos Alpes gali keliauti iš visos Austrijos OBB traukiniais ir mėgautis vaizdinga kelione į nuostabias Alpes.

Aukštojo Tauerno nacionalinis parkas yra mažesnis nei 4 valandų traukiniu iš Zalcburgo. Kelionė į nacionalinį parką tiesiai iš Vienos oro uosto yra maždaug 6 valandų traukiniu ir reikia persėsti Zalcburge. Todėl, jei yra pakankamai laiko, Zalcburgas yra nuostabus ir verta likti nakčiai arba tris dienas pakeliui į Aukštąjį Tauerną.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Alps National Parks By Train

Prancūzijos Alpės: Ecrins nacionalinis parkas

Vaizdingi vešliai žalių slėnių vaizdai, veidrodis ežerai, ir Ecrins nacionalinio parko Alpių viršūnės gniaužia kvapą. Įsikūręs pačioje Prancūzijos Alpių širdyje, Ecrins turi kažką unikalaus pasiūlyti kiekvienam lankytojui: keliautojams, dviračių entuziastai, šeimos, ir pora romantiškame pabėgime.

Prancūzijos Alpės garsėja Alpe d’Huez, kopimo maršrutas Tour de France. Šis įspūdingas Alpių kalnų diapazonas turi daugiau nei 100 smailės, srautai, ir kriokliai.

Įspūdingiausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Ecrinse

 • Iškylaukite visuose septyniuose Ecrins parko slėniuose
 • Pasigrožėkite Grand Pic De La Meije ledynu arba įkopkite į jį
 • Ieškokite ožkų ir auksinių erelių
 • Plaukimas Ubaye upėje, apsuptas vienas iš gražiausių miškų Europoje
 • Naršykite jėgos aitvarus Serre-Poncon mieste

Kelionė į Ecrins

Keliauti į Prancūzijos Alpes labai paprasta. Keliautojai gali pasiekti Ecrins iš Turino oro uosto, Marselis, ir Nice. Nesvarbu, ar skrendate, ar keliaujate traukiniu iš kitų Europos šalių, TGV ir TER traukiniai jungiasi su didžiaisiais regiono miestais. Kelionė traukiniu į Ecrins iš Marselio yra apie 6 su vaizdu į Atlanto vandenyną. Nors tai skamba kaip ilga kelionė, tarpmiestiniai traukiniai labai patogūs, ir, svarbiausia,, vaizdai iš kelionės traukiniu yra gražūs. taigi, jūsų kelionė į nuostabią Ecrins gamtą prasideda traukiniu.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Cycling The Alps

Šveicarijos Alpėse: Jungfrau-Aletsch Alpių parkas

Su nuostabiu Didžiuoju Alečo ledynu, vešli augmenija, ir upės, kertančios slėnius – Šveicarijos Jungfrau Alpių parkas yra vienas geriausių Alpių parkų Europoje. Eigeris yra viena vaizdingiausių kalnų viršūnių visoje Europoje.

Alpių bėgis yra vienas iš unikalių Jungfrau Alpių parko dalykų. Jungfrau lankytojai gali važiuoti kalnų bėgiais ir mėgautis nuostabiais ledyno vaizdais 4 nuostabios apžvalgos vietos. Ši ypatinga patirtis papildo Jungfrau šlovę, be gražaus miško, takai, ir kraštovaizdis – pavasarį ir vasarą pritraukia šimtus gamtos mylėtojų.

Kelionė į Jungfrau Alpių parką

Jungfrau yra traukiniu nuo Interlakeno ir Lauterbrunnen. Kelionė iš Interlakeno į Grindelvaldo stotį yra 30 minučių ir 2.5 valandų nuo Ciuricho. Kelionė automobiliu maždaug tokia pati, bet traukinys yra ekologiškas ir leidžia mėgautis neįtikėtinais vaizdais.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Šveicarijos Alpėse

 • Aplankykite vaizdingą Lauterbrunnen slėnį
 • Atraskite Berno Alpių vaizdus nuo Harder Kulm viršūnės
 • Išdrįskite 10 minučių pasivažinėti funikulieriumi užtrauktuku
 • Pasivaikščiokite 2.2 km Mürren Via Ferrata
 • Žygis į Materhorną, vienas iš vaizdingiausi Europos kalnai

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Italijos Alpės: Belluno Dolomitų nacionalinis parkas

Žinomas kaip nacionalinis Dolomitų parkas, Belluno Dolomiti yra vienas iš gražiausi gamtos draustiniai. Alpių viršūnės pritraukia daugybę žygeivių ir alpinistų, svajojančių pasiekti viršūnę ir pasigrožėti vaizdingiausiais pasaulio vaizdais..

Be nuostabių kalnų, Italijos Alpėse yra įspūdingų krioklių, spyruoklės, ir pievos. Didelis parkas siūlo puikius pėsčiųjų takus, nuo lengvų iki sudėtingų takų, Paternkofel takas, ir Tre Cime Di Laveredo Capanna takas yra tiesiog 2 nuostabių takų.

Kelionė į Dolomitus

Kol vyksta skrydžiai į Bolzaną, artimiausias Dolomitų miestas, geriau važiuoti traukiniu į Bolzaną. Keliautojai į Italijos Alpes gali sėsti traukiniu iš Milano Bergamo per Veneciją ir traukiniu pasiekti Dolomitus šiek tiek toliau. 7 valandų. Alternatyva skrydžiui į Bergamą yra skristi į Veneciją ir važiuoti traukiniu arba taksi, ir mažiau nei per valandą, atsidursite Italijos Alpėse.

Geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Italijos Alpėse

 • Pasivaikščiokite Italų Via Ferrata
 • Nakvokite Refugio, arba trobelė, dažniausiai yra pėsčiųjų take, nuošalioje vietoje. Viešnagė leidžia jums nutraukti labai ilgą ir sudėtingą žygį, ne tik patirti kalnų ir gamtos šlovę laisvesnėje ir magiškesnėje atmosferoje.
 • Pasigrožėkite Enrosadira, kai saulėtekio ir saulėlydžio metu kalnų viršūnės nusidažo rausvais atspalviais.
 • Žygis nuo trobelės į trobelę

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Traukiniai iš Venecijos į Romą

Neapolis į Romą traukiniai

 

Rock Climbing In Alps

Vokietijos Alpės: Berchtesgaden nacionalinis parkas

Seniausias Alpių parkas Europoje ir vienintelis Alpių parkas Vokietijoje, Berchtesgaden nacionaliniame parke gyvena daugiau nei 700 paukščių ir gyvūnų rūšys. Vokietijos Alpės ribojasi su Austrijos Alpėmis, kurios garsėja nesugadintais upeliais, žali slėniai, miškai, kvapą gniaužiančios kalnų viršūnės, ir idiliška gamta.

Be to, dengimas 210 kv km, Vokietijos Alpės Berchtesgaden siūlo fantastiškus pėsčiųjų takus. Papildomai, keltuvas nukelia keliautojus į aukščiausią ir iškiliausią Jenner kalno viršūnę 1,874 metrų.

Nuostabūs dalykai, kuriuos reikia nuveikti Vokietijos Alpėse

 • Mėgaukitės pasiplaukiojimu valtimi Königssee ežere
 • Atraskite Bavarijos kultūrą, virtuvė, ir tradicijas
 • Žygis iki Obersee ežero per vešliai žalią slėnį
 • Pasivaikščiokite iki Röthbach krioklių ir pakeliui pasigrožėkite veidrodiniu atspindžiu ežeruose

Kelionė į Berchtesgaden nacionalinį parką

Lankytojai gali skristi į Zalcburgo oro uostą, kuris yra 30 kilometrų nuo Berchtesgadeno. Tada važiuokite traukiniu ar autobusu, arba išsinuomoti automobilį ir keliauti į Berchtesgadeno Alpes. Geriausias būdas, kuris taip pat yra ekologiškas, yra keliauti traukiniu. Iš Miuncheno ir Zalcburgo kursuoja traukiniai, bet traukiniai nėra tiesioginiai ir juos reikia persėsti Freilasing.

Nesvarbu, ar keliaujate traukiniu ar autobusu, Berchtesgadenas yra mažesnis nei 3 valandų iš Miuncheno. Taigi, Alpių kraštovaizdžio grožis pasiekiamas iš judraus miesto centro – puikiai tinka savaitgalio atostogoms. Tačiau, jei turi laiko, skirkite bent savaitę nepamirštamų Alpių nacionalinių parkų apžiūrai traukiniu.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

 

Mountain Lake In The Alps

 

Puiki kelionė prasideda ieškant geriausių traukinio bilietų. čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti nuostabią kelionę traukiniu į Alpių nacionalinius parkus traukiniu.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Alpių nacionaliniai parkai traukiniuĮ jūsų svetainę? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Falps-national-parks-by-train%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)