Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 11/09/2021)

Mes išvardyti 5 Gražiausių miškai Europoje kaip tik laiku šventinėms sezono šventėms! Esminis atostogų persekiojimas daugumai kelionių mėgėjų yra paplūdimys. Tačiau Europa turi daugiau nei pakrantę, kurią reikia ištirti. Prisijunkite prie mūsų, kaip mes imtis Stomp aplink kai iš gražiausių miškų Europoje.

Pamirškite apie perkrautas paplūdimiai su savo garsiai vaikams ir įkyrėjimas gatvės. Kartais jūs negalite nugalėti taiką ir ramybę geros miške. Būdamas gamtoje tikrai yra terapinis, Taigi, paimkime lapuotą gambolą aplink kai kuriuos nuostabiausius Europoje.

 

Mūsų 1. sąraše gražiausių miškų Europoje – Bavarijos Miškas, Vokietija

Bavarijos Miškas Nacionalinis parkas yra pirmasis ir didžiausias Vokietijos nacionalinis parkas, ir viena iš gražiausių miškų Europoje. Kodėl jums gali paprašyti? Mes manome, kad apeliacinis skundas yra jo paprastas, bet gausiai dykumoje. Ačiū, kad žmogus palieka ją ramybėje! Parke žada dech kraštovaizdžio, Didingieji smailių (Žymiausi iš jų yra "Grosser Falkenstein, Utėlė, ir Grosser Rachelė), platus žygiai ir dviračiais, veidrodis ežerai, sporto galimybės, įspūdingi Medžių viršūnės pėsčiomis, ir dar.

Noras imtis šeimą įdomų ir unikalų nuotykių, o parke? Medžių lajų pasivaikščiojimas (medžių lajų vonia) ne Bavarian Forest National Park žada arti susidurti su gamta ir nuotykius visai šeimai. 1300 metrų ilgio medinis takas be kliūčių lankytojus veda į kupolo formos apžvalgos bokšto pagrindą, siūlo atsiveria nuostabūs miško kelyje. Taip pat galite pasirinkti dalyvauti įdomių veiklą en maršrutu. Tačiau, geriausia yra saugomi paskutinis. Nuo 44 metrų aukščio apžvalgos aikštelės, Jūs gaunate į šventę savo akis ant nepertraukiamo vaizdu į mišką ir net sniego plakiruoti Alpėse.

Ulmas, kad Fiusenas traukiniai

Miunchenas Fiusenas traukiniai

Štutgartas į Fiusenas traukiniai

Niurnbergas į Fiusenas traukiniai

The Bavarian Forest, Germany, One Of the Most beautiful forests in Europe

 

Trillemarka Rollagsfjell miško, Norvegija

Sveiki atvykę į laukinių dykumos! Trillemarka Rollagsfjell gamtos draustinis yra vienas iš paskutinių nepaliestų miškų teritorijų tautos. Tai jūsų Eiti į vietą žygiai tarp senojo miško augimo, Slidinėjimas ant nepaliestos kalnuose, ir žvejyba į tikrai vaizdingame rivers ir ežerų. Taip pat yra gausa, 93 iš viso, Red išvardytų rūšių. Įsitikinkite, kad žygis prie statulos vadinamos Madonnos ir vaikui, esančios 100 metrų lauko parke, už neįtikėtinai vaizdu į slėnį ir už jos ribų. Kad daug sluoksnių, kaip klimatas drastiškai keičia visoje teritorijoje.

 

Belluno Dolomitinės, Italija

Nacionalinis parkas Belluno Dolomitinės Alpės tęsiasi nuo Cismon slėnyje iki Piave slėnyje buvo įkurta 1990 siekiant apsaugoti šią teritoriją milžiniškas gamtinės vertės, kuri jau pasiekė dėmesį per šimtmečius dėl savo išskirtinių floros ir jos retumo grožio. todėl, buvo priimtas sprendimas apsaugoti savo 32000 ha iš Neregėta gamtos panorama nuo Žiemos sportas plėtra.

Vietovė dabar yra a nacionalinis paveldas svetainė neįkainojamos vertės, kur, teisingai, Gamta taisyklės. Mums patinka šis parkas - tai nepaliesta ir nepasiekiama vieta pietryčių Alpių pasienyje, kuris priešistoriniais laikais pamačiau ledynų susidarymą (paskutinis nyksta per 10000 prieš metus!).

Skirtumų tarp Tre Cime di Lavaredo o Belluno Dolomitinės, žinomas kaip šviesiai kalnus dėl į Rockface spalvos. Žvalumo plokšti ir svaiginančia rockfaces: tai yra aukso ereliai Haunts, padarai beveik legendinis, nes jų malonės, jie yra kilnūs ir didingi, kylantys dangumi ir jų rūšių retenybe.

Mes tikimės, kad mes davė jums pakankamai priežasčių vizitų Belluno Dolomitų ir kodėl mes manome, kad yra vienas iš gražiausių miškų Europoje.

Trentas į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolcanas Bozen į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolonija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Venecija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Most beautiful forests in Europe - Belluno Dolomites, Italy

 

dėklas, Prancūzija

Įspūdingas Parkavimo National des Ecrins yra viena iš dešimties Prancūzijos nacionalinių parkų ir antra pagal dydį po Vanoise. Į 1000 Kilometrų saugoma teritorija kerta Aukštutinės Alpės ir Isère departamentai, tempimo tarp Bourg d'Oisans, Brianconas, ir Embrunas. Parke lieka labiausiai nepaliestų, nes jos atstumą ir, žinoma,, jis yra mūsų gražiausių Europos miškų sąraše.

Parko dantytą kalnuotą reljefą apibūdina griūvantys ledynai ir sraunios upės, kuris sukūrė statūs siauri slėniai. Vasarą, keliautojams, alpinistai, kalnų dviratininkai, ir upių bėgikai plūsta į parką, norėdami mėgautis nuostabiu klimatu ir žandikaulio kritimo peizažais. Žiemą, sniegbačiais, namelis namelis slidinėjimo Touring ir alpinizmas yra populiarus. Į slidinėjimo kurortas Alpe d'Huez sėdi tik už parko ribų. Kuris yra 10 km Up switchbacks iš Bourg d'Oisans.

Marselio Lionas traukiniai

Paryžius Lionas traukiniai

Liono oro uostas į Paryžiaus traukinius

Lionas Avinjonas traukiniai

 

 

Mūsų Paskutinis sąraše gražiausių miškų Europoje – Miško In A futbolo stadionas, Nyderlandai

Nesibaigiančios pritraukimas Gamtos yra laikina meno instaliacija, kuri transformuoja Vertingąjį futbolo stadionas. Jis įsikūręs Klagenfurt, ir dabar yra miškas ir menas montavimas!

aplink 300 medžiai, kai sveria iki šešių tonų kiekvienas bus atidžiai transplantuotų virš esamos futbolo aikštelėje. Tai, susidaro centrinės Europos miško įspūdis. Kai persodinami, miškas užtruks apie savo gyvenimą, keisdamas spalvas keiskite spalvas ir traukite laukinė gamta.

Eiti aplankyti 10 esu iki 10 val per dieną (Nemokamas įėjimas)!

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

A Forest In A Football Stadium, Netherlands

 

Ar jūs pasiruošę užuosti šviežių žemę ir šlapias samanas? Norėdami mėgautis saulės Kibirkščiuojantis pro medžius pojūtis ir liejimo mirgėjimas šešėlius ant žemės? Tada apynių į Išsaugoti traukinį ir užsisakyti traukinio bilietą į bet kurią iš gražiausių miškų Europoje vienas, per kelias minutes!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Į viršų 5 Gražiausių miškų Europoje” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-forests-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)