Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 16/07/2021)

Nėra geresnio jausmo nei užmigti ant švelniai judantį traukinį ir atsibunda kitą rytą į savo paskirties vietą, vos kelios minutės nuo šlaitų. Europoje, Mes sugadinti pasirinkimą, kai norime geriausius slidinėjimo kurortus aplankyti traukiniais. Tai ne tik nakties kelionės kad yra geri variantai slidininkams, tačiau. Yra yra kurortų masyvo galite pasiekti iš iki dienos geležinkelių Kelionės su kelionių kad, nuo durų iki durų, yra apie taip greitai, kaip plaukioja.

 

Čia yra keletas geriausių slidinėjimo kurortų, kuriuos galite aplankyti traukiniais:

Slidinėjimo kurortai aplankyti traukiniu 1 – Wengen, Šveicarija

Šveicarija Slidinėjimo kurortuose Aplankykite traukiniu

 

Tuo bazės ryškus Mergelė kalnų yra Wengen, spalvingas kalnų kaimas Berno Oberland. Įženkite į ką jaučiasi praeities, kai jie būna kaime. Tai puiki vieta atnešti vaikams su jo šeimai jausti ir santūri naktinis gyvenimas. Ne į slidinėjimas? Jokiu problemu! Ne slidinėjimo veikla apima "skrydžio matymą" sraigtasparniu, Heli-slidinėjimas, taip pat 20km žiemos pėsčiųjų takai, aštuoni garbanoti čiuožyklos, ir mylių rogučių trasos.

trys kurortai, Grindelvaldas, Vengenas, ir Murren, taikoma Jungfrau regiono pakėlimo perdavimo. Tai žiema patirti svajonę!

Traukiniu: Nors galite keliauti slidinėjimo traukiniu iš Londono Šv. Pancras su „Eurostar“ į Wengeną yra keletas pakeitimų. Jei keliaujate su savo šeima, mes patariame skrydį į Berne arba Ciuriche. Iš ten, imtis tiesioginio traukinio ryšį per Berno į Interlakenas Ost ir vėliau į Lauterbrunnen. Paskutinis tiek kelionės yra pasiekiamas tik geležinkeliu nuo Lauterbrunnen ir trunka tik 15 protokolas.

Slidinėjimo kurortai aplankyti traukiniu 2 – turi, Austrija

Kaip mes galime paminėti slidinėjimas neįtraukiant Austrija? Į SkiWelt regionas, ypatingai, yra dech! Iš Soll kaimas pasižymi 284km slidinėjimo veikia punktyras su 77 kaimiškas kalnų trobelės ir Apres barai. Pasimėgauti gėrimu su vaizdu į Wilder Kaiser kalnų po nakties slidinėjimo. Taip, jūs perskaitėte, kad teisę. Mėgaukitės kai iš ilgiausių apšviestoje rogučių trasos Europoje ne Hexenritt ir Mond per!

Kelionė

Išvykimas London St Pancras dėl 15:04 "Eurostar" į Briuselį, atvyksta 18:05; imtis 18:25 ICE iš Briuselio į Kelnas, atvyksta 20:15; tada imtis 21:21 NightJet miegamoji traukinys į Wörgl, atvyksta 08:36; iš ten tai apie 20 minučių autobusu arba taksi.

Iš viso kelionės laikas: 16 valandų 22 protokolas.

Gracas į Wörgl traukiniai

Zalcburgas į Wörgl traukiniai

Viena į Wörgl traukiniai

Kelnas Wörgl traukiniai

 

Mūsų paskutinis traukinys idėja – Sauze d'Oulx, Italija

Italija Slidinėjimo kurortai Aplankykite traukiniu

 

Jei esate patyręs ne slidės, tada geriausi slidinėjimo kurortai, kuriuos galima aplankyti traukiniu bus Sauze d'Oulx plotas. Kai sniegas krenta Milteliai laukai tarp medžių tikrai ateis į savo. Gyvenvietėje atmosfera yra įdomus ir svetingas ir žavesys iš senų akmenimis gatvelės tikrai prideda gražus prisilietimas į nuotykį.

Kaip ten patekti

nukrypti Londonas Šv. Pankros 9:24 esu „Eurostar“ į „Paris Nord“, pakeisti taksi taksi, ir paimkite 2:41 pm TGV iš Paris-Lionas į Oulx, atvykęs į 7:23 pm. Iš ten jis 15 minučių autobusu arba taksi.

kelionė akcentas

Peržiūrėta didelę erdves Lac du Bourget, vienas Prancūzija didžiausia ežerai.

Milanas Oulx traukiniai

Turinas Oulx traukiniai

Genuja į Oulx traukiniai

Parmos į Oulx traukiniai

 

 

Ar jau supakuoti savo maišą? Gerai! nes tai sunkiausia kelionės dalis sutvarkyti. Užsakymo savo traukinį užtruks vos minutes, be administratoriaus mokesčių! Kas malonu! Apsilankykite Išsaugoti traukinį dabar ir užsisakyk gyvenimo atostogas.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fski-resorts-visit-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)