Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 30/04/2021)

Kodėl mes keliaujame traukiniu? Traukinio kelionės atpalaiduoja, praktiškas ir siūlo socialinį aspektą, kad kiti transportavimo būdai tiesiog negali prilygti. Tačiau, keliaujant su negalia gali būti varginantis procesas kai. Tai nereiškia, kad negalite mėgautis linksmybėmis, nors. Šis straipsnis siūlo keletą pagrindinių sričių, kad jums reikia apsvarstyti, kai planuojant tavo kelionė traukiniu taip keliaujate su Europos negalios yra mažiau streso.

Nors yra žinoma, kai prieinamumo problemas, pagrindinis faktas yra tas, kad daugiau tyrimų daryti, daugiau prieinamos ir įdomus jūsų kelionė bus! Pavyzdžiui; Ar žinote, kad Herculaneum anketa griuvėsiai yra beveik identiškas Pompėja, bet Susisiekimas patogus? Ir kad kruiziniai keleiviai su negalia neturite imtis “asilas kelias” iki uolos lankantis Graikijos saloje Santorini? Jūsų atostogos nereikia būti kova - daryti savo namų darbus ir jūsų kelionė gali būti pripildytas visiškai prieinamos viešbučių apgyvendinimo, prieinama maršrutai tarp prieinama turistas atrakcionai, ir nuostabus prieinama Kelionių patirtis.

 

Kurį traukinį važiuoti „Save-A-Train“, jei keliaujate su negalia?

Jei turite kelis variantus prieinamas jums (kai kurios šalys turi tik vieną geležinkelių sistemą), pabandykite pasirinkti vežėją, kad siūlo labiausiai paslaugas, pritaikytas jūsų keliaujate su negalia poreikiams. būtent; Internatinė pagalba ir prieinama miegamoji automobiliai. Prausyklos, taip pat turėtų būti pakankamai didelis, kad tilptų jums ir jūsų vežimėlį kartu su palyda arba palydovas. Kaip visada, paklausti, kaip daug klausimų, kaip jūs galite iš anksto, kad būtų išvengta nereikalingų staigmenų!

Kelionės su negalia, Kaip įlipti į traukinį su vežimėliu

Patogumai ir paslaugos

Specialūs keliaujate su negalia paslauga gali skirtis nuo vieno regiono į kitą, atsižvelgiant į kelis kriterijus; automobiliai jūsų konkretaus traukinio, tuo galimybę stotys savo maršrutu, ir net jūsų vežėjo prieinamumo politika.

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Frankfurtas prie Paryžiaus traukinių

Kelnas, kad Briuselio traukinių

 

Skaitykite savo bilietą ir žinoti savo maršrutą keliaujant su negalia

Gavę atidžiai išnagrinėkite bilietą ir kelionės programą. Įsitikinkite, kad esate patenkintas savo politikos kryptis ir nuostatas, kad esate ne nustebino savo įvairių nusileidimų (ypač keliaujant užsienyje).

Kelnas Frankfurtas traukiniai

Miunchenas Frankfurto traukinių

Hanoveris Frankfurto traukinių

Hamburgas Frankfurto traukinių

 

Rampos ir svorio ribos

Įlipti ir išlipti traukiniui yra akivaizdžiai svarbi kelionės. įsitikinkite, kad jūsų išvykimo ir atvykimo stotys yra įrengtos aukšto lygio platformų ar neįgaliųjų vežimėlio keltuve. Tai leis daug lengviau gauti ir išjungti savo traukinio o Kelionės su negalia.

Milanas Pompei traukiniai

Florencija Pompei traukiniai

Salernas, kad Pompėja traukiniai

Neapolis Pompei traukiniai

 

Kelionės su negalia, traukinys rampa invalido vežimėlyje

Papildomas bagažas keliaujant su negalia

Vežėjų dauguma darys viską, kad tilptų žmones, keliaujančius su negalia ir potencialo Papildomas bagažas jie gali reikalauti, (pvz. neįgaliųjų vežimėlis, deguonies bakai, ir tt). Jei žinote jūs ketinate reikia papildomų bagažo reikalavimus, tegul jūsų vežėjas iš anksto žinoti,.

Venecija į Romą traukiniai

Venecija į Milaną traukiniai

Lionas į Paryžius traukiniai

Ciuricho į Interlaken traukiniai

 

Kai atvyksi

Palaikykite labiausiai prieinamų dalių miestą. Tai yra viena sunkiausių planuojant kelionę traukiniu keliaujant su negalia. Jums gali rasti didelį prieinamą viešbutį, bet ką jūs surasite kai eisi / išriedėti priekines duris? Ar yra kalvų ir laiptai į visas puses? Ar jūs turite apsiversti trinkeles? Ar yra prieinama restoranai netoliese? Labai svarbu, kad mokslinių tyrimų viešbučio kaimynystėje. Tu gali naudoti "Google Maps Street View" gauti žemės LAY, tada rašykite į viešbutį su jūsų klausimus.

Su visais admin nurodyta, kaip, prisiminti laiko atsipalaiduoti ir mėgautis nuotykius. Paimkite šiek tiek laiko, kad atitiktų jūsų kolegoms keleivius, žvilgsnį pro langą, ar tiesiog pasimesti šiek tiek, o kaip jums keliauti maršrutą tiek daug buvo prieš.

 

Traukinių bilietus galite užsisakyti tarp Greičiausi traukiniai Europoje įjungta Išsaugoti-A Traukinys beveik kiekvieną paskirties aukščiau įskaityta į 3 protokolas, prie Pigiausi traukinio bilietą kursai ir atleidžiamas bjaurius rezervavimo mokesčių!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę??, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-disability-europe%2F%0A%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)