Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 29/10/2021)

Mes tvirtai tikime, kad kelionės geležinkeliu yra vienas iš geriausių ir labiausiai ekologiški keliavimo būdai. Link tokios baigties, mes suderinome su beveik dviem dešimtimis skirtingi traukinių operatoriai parvežti jums geriausius ir pigiausius traukinių bilietus visoje Europoje. Tai reiškia, kad mes galime pasiūlyti šimtus variantų per mūsų traukinių maršrutų žemėlapį.

Nuo greitojo „Eurostar“ iki Pasakų miegamasis traukinys maršrutai, mes praleisti visą savo laiką rasti geriausias kainas, todėl jūs neturite. Link tokios baigties, sukūrėme traukinių maršrutų žemėlapių vadovo straipsnį, kuriame pateikiami keli populiariausi mūsų traukinių maršrutai. Tai apima keliones iš Londono į Paryžių, Florencija į Romą, ir visur tarp.

Jei nematote savo stoties čia – Nesijaudinkite! Mūsų partnerystė leidžia mums rasti jums bilietus skirtingų traukinių linijų diapazone – vietiniai maršrutai, tarptautiniai ryšiai, ir visi greitaeigių kelionių dalyviai yra įtraukti.

Taigi rasti sau šiek kelionės įkvėpimo, ir kai būsite pasiruošę, eikite į mūsų paieškos puslapį, kad surastumėte geriausius ir pigiausius traukinių bilietus!

 

European Alps with snow

Mūsų maršruto žemėlapio populiariausių maršrutų pavyzdžiai:

 

1. Traukiniai iš Londono St Pancras International į Paryžių

Iš Londono į Paryžių važiuojantis traukinys yra vienas greičiausių Europoje. Operatorius - „Eurostar“, nuvykti iš Jungtinės Karalystės į Prancūziją galite vos per dvi valandas ir šešiolika minučių. Tai suteikia daugiau nei pakankamai laiko miegoti, Važiuoti traukiniu, ir mėgaukitės a dienos išvyka į Prancūzijos sostinę. Čiupkite baguette ir klaidžiokite Luvre – arba tiesiog mėgaukitės visu grožiu, kurį gali pasiūlyti Paryžius.

Iš Londono St Pancras išvykstama reguliariai, traukiniai važiuoja beveik kas valandą. Tą patį galima pasakyti apie grįžimą iš Paryžiaus į Londoną, ir laive rasite visus pagrindinius patogumus, kurių tikimasi iš aukščiausios klasės traukinių maršruto.

Jei esate apsistoję Paryžiuje, taip pat galite keliauti priešinga kryptimi, kurį turėsite, jei norėsite, atvykę į Londoną ankstyvą rytą. Galite nuvykti į „SoHo“ ir įsitraukti į Brodvėjaus šou ar tiesiog pasimėgauti užkandinėmis. Bet kuriuo budu, traukinys siūlo maksimalų lankstumą išvykstant.

 

 

Amsterdamas į Paryžių bilietai

Bilietai iš Londono į Paryžių

Roterdamas į Paryžių bilietai

Briuselis į Paryžių bilietai

 

2. Traukiniai iš Florencijos į Romą Termini

Du svarbiausi Italijos miestai, Florencijoje ir Romoje gyvena šimtai žmonių lankytinų vietų kiekvienam lankytojui. Meno mėgėjai gali klaidžioti Vatikane norėdami pasižvalgyti į Siksto koplyčia. „Foodies“ gali mėgautis kuo šviežiausiomis buivolių mocarelomis. Kad ir koks būtų jūsų skonis, šie du Italijos miestai yra pasakiškos vietos praleisti savaitę ar penkias.

dar geriau, traukiniai, jungiantys Florenciją ir Romą, yra gausūs ir nebrangūs. Kelionė užtruks tik pusantros valandos ir jūs gausite papildomą įspūdį už nuostabų kraštovaizdį už jūsų langų.

 

Train Route Maps Guide to Rome

 

Milano į Romą bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

3. Maršruto žemėlapis: Traukiniai iš Romos į Milaną

Mes jau kalbėjome apie Romą, bet Milanas yra dar vienas nuostabus miestas Italijoje. Obuoliai skiriasi nuo apelsinų nuo Italijos pietų, Milanas yra modernus milžinas. Žinomas dėl savo aukštosios mados ir aukštųjų technologijų įvykių, miestą būtina sustabdyti per bet kurias itališkas atostogas. Nors oras ne visai panašus į Viduržemio jūrą, vis tiek galite džiaugtis nuostabi architektūra ir net muziejus ar du bet kuriuo metų laiku.

Kelionė iš Romos į Milaną yra ilgesnė nei Florencijos. Nereikia bijoti, tačiau, tai vis dar labai gerai valdoma tris su puse valandos. Tai tiesiog suteikia daugiau laiko mėgautis kraštovaizdžiu!

 

Europe Train Route Maps Guide To Milan

 

Bilietai į Genują į Milaną

Romos į Milaną bilietai

Bolonijos į Milaną bilietai

Bilietai į Florenciją į Milaną

 

4. Traukiniai iš Hamburgo į Kopenhagą

Privaloma bet kokioms Europos atostogoms, Hamburgas, ir Kopenhaga gali būti ne pirmieji miestai, kurie ateina į galvą turizmo srityje. Kaip gaila, nors, nes abu miestai gausu istorijos ir spalvingų kanalų. Hamburgas yra didelis uostamiestis Vokietijos šiaurėje. Galbūt jau girdėjote apie tai anksčiau dėl jo ryšio su nepaprastas populiarus maistas mėsainiai. Linksmas faktas – žmonės, kurie gyvena Hamburge, dar vadinami hamburgeliais.

Kopenhaga, iš kitos pusės, yra Danijos sostinė. Kol norėsite apsilankyti vasarą ar rizikuoja šaltis, šiame pajūrio mieste yra daug ką nuveikti. Nuo ryškiaspalvių pastatų iki klubų rūsių barų, Danijos sostinėje yra beveik viskas.

Traukinys tarp dviejų miestų užtruks. Kelionės tęsiasi šešias valandas, todėl būtinai atsineškite pramogų. Tai buvo pasakyta, traukiniai yra modernūs ir yra keletas išvykimų, kad galėtumėte ramiai sėdėti ir atsipalaiduoti.

 

Train Route Maps Guide to Copenhagen

 

Hamburgas į Kopenhagą traukiniai

Hanoveris į Kopenhagą traukiniai

Berlyno į Kopenhagos traukinių

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

 

5. Maršruto žemėlapis: Traukiniai iš Ciuricho iki Berno

Jei kada nors norėjote keliauti Alpėmis, nerasite geresnių bazių tyrinėti nei Ciurichas ir Bernas. Abu įsikūrę šalis Šveicarija, šie miestai yra tik valandos atstumu per traukinio. Nors galbūt to ir nesuvokėte, Bernas yra Šveicarijos sostinė, ne jokiuose populiaresniuose tokiuose miestuose kaip Ženeva ar Ciurichas. Miestas gali pasigirti daugiau nei milijonu žmonių ir yra alsuoja vaizdingo grožio.

tuo tarpu, Ciurichas garsėja savo bankininkyste – nors jus sužavės ne jo pastatai, o jo ežero pakrantės vieta. Miestas visam laikui buvo apgyvendintas 2,000 metų ir susideda iš beveik penkių šimtų tūkstančių žmonių.

Traukinių išvykimai yra dažni ir juda moderniais traukiniais, nors jūs neturėsite daug laiko apgalvoti šią trumpą kelionę. Prisijunkite prie nemokamo „Wi-Fi“, šiek tiek naršykite, ir tada viskas baigta – puikus būdas keliauti!

 

Zurich Canal

 

Ciuricho į Berno bilietai

Bilietai į Ženevą į Berną

Interlaken To Bern bilietai

Ciurichas į Hamburgas bilietai

Su partneriais iš visos Europos, privalote rasti jums patinkantį maršrutą. Nesvarbu, ar ieškote vietos pasirinkimo galimybių, ar planuojate tarpkontinentinę gyvenimo kelionę, klijuoti su Išsaugoti traukinį norėdami rasti geriausius bilietų variantus už geriausias įmanomas kainas.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Europos traukinių maršrutų žemėlapių vadovas” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-train-route-maps-guide/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)