Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 02/07/2021)

Norite pamatyti pačias puikiausias architektūras per kitas atostogas? Jei taip, ten tikriausiai nėra geresnio vieta nei Europoje už jus. Ar jus domina klasikinės architektūros stilių ar tikėdamiesi rasti kai mažiau žinomų brangenybės, Europos miestai Jums padėsime. Leiskite turėti tam tikru didinga architektūra pavyzdžių išvaizdą ir kur galima pamatyti visa tai:

 

didinga architektūra: Italija

Italija yra pilnas miestuose ir miesteliuose, kur galima pasiklysti stebint gražūs pastatai. Nesvarbu, ar esate Roma arba Florencija, beveik kiekvienas kampas yra verta nuotrauka. Turistams ieško spalvingas mažuose miesteliuose, Vicenza yra teisinga paskirties vieta. Tai netoli, jei esate atsižvelgiant į traukinį arba iš Venecijos, kuris taip pat verta aplankyti. Nors Vincenza garsėja savo Renesanso architektūra stilius sumanyta Andrea Palladio proto, Venecijos architektūra dažnai yra gotikos, detalizuoti, ir graži.

Tarp kitų Italijos miestų, jūs negalite praleisti, Roma ir Florencija taip pat išsiskiria kaip pasirinkimą. Rome yra daugiausia pilnas orientyrų kiekvienas turėtų vieną kartą pamatyti per savo gyvenimą. Koliziejus, st. Petro bazilika, Panteonas, ir prie Trevi fontano visi verta aplankyti. Iš kitos pusės, Florencija yra įvairių stilių mišinys, visų pirma senovės graikų ir romėnų architektūra, Gotikos ir renesanso.

Riminis į Florenciją traukiniai

Roma Florencija traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija Florencija traukiniai

 

 

didinga architektūra: Prancūzija

Strasbourg Magnificent Architecture

 

Prancūzija namų iki kelių miestų, įvairių stilių, kad bus palikti bet didinga architektūra meilužio uždusęs. Tarp pagrindiniai kandidatai vizito, Strasbūras, Bordo, ir Paryžius Tikėtina, pasiūlyti labiausiai.

Yra daug pamatyti ir padaryti Strasbūre, įskaitant reikšmingų pavyzdžių gotikos architektūros, susipina su moderniomis ir postmodernistinių rajonų ir Elzaso architektūra. Bordo taip pat yra unikalus. Didžiausias miestas Akvitanijos regione pasigirti Pasakų 18-ojo amžiaus miesto zonoje, Rūmai Bourse, ir katedra Saint Andre. Pagaliau, Paryžius garsėja kaip vienas iš gotikos birthplaces, bet tai taip pat gausu įvairių pavyzdžių Belle Epoque ir menas naujas.

Paryžius Strasbūras traukiniai

Liuksemburgo į Strasbūrą traukiniai

Nancy Strasbūras traukiniai

Bazelis į Strasbūrą traukiniai

 

Vokietija

Rothenburg germany city image

 

Yra daug architektūros perlus galima rasti Vokietija. Tačiau, du iš įspūdingiausių jų yra Berlynas ir Rotenburgas. Architektūra paprastai eina koja kojon su istorija, ir jūs galite pamatyti šį ryšį aiškiai Berlyne. Miestas buvo padalintas kartą, ir tai aiškiai matoma kai kuriose vietose. Tai leidžia puiki vieta patirtis skirtingi elementai architektūros ir pasinerti giliai į istorinis įtakos meno.

Iš kitos pusės, Rotenburgas yra vieta, ieškome, kaip ji atėjo tiesiai iš pasaka. Tai mieguistas, viduramžių ieško miestas yra turistas mėgstamas. Tai puikiausias pavyzdys, elegantiškas Europos viduramžių architektūros su miesto sienų ir stogų trikampiniu.

Štutgartas į Rotenburgas traukiniai

Niurnbergas Rothenburg traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Europa yra verta keliauti per, ir yra daug kitų gražių vietų, kad jūs turėtų stengtis aplankyti. Puiki architektūra yra gausu Anglija, Belgija, Austrija, Švedija, ir Nyderlandai taip pat.

 

Jei esate pasirengę užsisakyti traukinio bilietus už architektūros Widokowy ekspedicijos savo svajonių, ieškoti savo vietas su Išsaugoti traukinį.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmagnificent-architecture%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)