Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 02/07/2021)

Podíváme-li se na některou z nejlepších architektur na vaší příští dovolené? pokud ano,, tam asi není lepší místo než v Evropě pro vás. Ať už máte zájem o klasických stavebních slozích nebo doufat, že najít některé méně známé klenoty, Evropských měst jste se vztahuje. Pojďme se podívat na některé příklady nádherné architektury a kde to všechno vidět:

 

nádherné architektury: Itálie

Itálie je plný měst a městeček, kde si můžete ztratit pozorování krásné budovy. Ať už jste v Řím nebo Florence, Téměř na každém rohu stojí obrázek. Pro turisty hledají nádherné malých městech, Vicenza je správné místo určení. Je to blízko, pokud jste přičemž vlakem do nebo z Benátek, což je také stojí za návštěvu. Zatímco Vincenza je známý pro své Renesanční architektura styl koncipovaný v mysli Andrea Palladio, Benátská architektura je často Gothic, propracovaný, a krásný.

Mezi další italských měst si nemůžete nechat ujít, Řím a Florencie také vystupovat jako oblíbené. Řím je převážně plná památek každý by měl vidět jednou v životě. Koloseum, Svatý. Bazilika Peterova, Panteon, a u fontány di Trevi všechny stojí za návštěvu. Na druhou stranu, Florence směs různých stylů, především starověké řecké a římské architektury, Gotické a renesanční.

Rimini Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Venice Florencii vlaků

 

 

nádherné architektury: Francie

Strasbourg Magnificent Architecture

 

Francie je domovem na několik měst s širokou škálu stylů, které opustí žádný skvostnou architekturou milovník bez dechu. Mezi hlavními kandidáty na návštěvu, Štrasburk, Bordeaux, a Paříž pravděpodobné, že nabízejí nejvíce.

Je tu hodně vidět a dělat ve Štrasburku, včetně významných příkladů gotické architektury, prolíná moderní a postmoderní okresů a alsaské architektury. Bordeaux je také jedinečný. Největším městem v regionu Akvitánie pyšní zóně úžasné 18. století, Palác Bourse, a katedrála Saint Andre. Konečně, Paris je známý jako jeden z míst narození gotické architektury, ale to je také bohaté na různých příkladů Belle Epoque a Umění nový.

Paříže do Štrasburku Vlaky

Luxembourg do Štrasburku Vlaky

Nancy do Štrasburku Vlaky

Basel do Štrasburku Vlaky

 

Německo

Rothenburg germany city image

 

Existuje spousta architektonických skvostů, které mají být uvedeny v Německo. nicméně, dva z těch nejpůsobivějších jsou Berlín a Rothenburg. Architektura obvykle jde ruku v ruce s historií, a můžete vidět toto spojení jasně v Berlíně. Město bylo rozděleno jednou, a to je dobře viditelný na některých místech. To dělá to skvělé místo pro Zkusenosti Různé prvky architektury a ponořit se hluboko do historické vlivy umění.

Na druhou stranu, Rothenburg je místo vypadá jako by pocházel přímo z pohádka. Tento ospalý, středověké vypadající město je turista oblíbený. To je ukázkovým příkladem toho, elegantní evropské středověké architektury s jeho hradbami a sedlovými střechami.

Stuttgart do Rothenburg Vlaky

Norimberk do Rothenburg Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Evropa stojí projíždějící, a existuje mnoho dalších krásných míst, které byste měli usilovat navštívit. Velkolepá architektura je bohatý na Anglie, Belgie, Rakousko, Švédsko, a Nizozemí také.

 

Pokud jste připraveni, aby si své jízdenky na vlak pro architekturu okružní expedice svých snů, vypadat vaše cíle s Uložit vlak.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmagnificent-architecture%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)