Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Chcete-li zažít Holland Tulip Sezóna vlakem je opravdu nutností na jakémkoliv sebeúcty léto cestovatelský kalendář. Po dobu jednoho měsíce nebo tak každý rok, políček Provincie Flevoland jsou transformovány do krásné a širém moři barevných květin více než 7 milión květy. Od Haagu a Leidenu na jihu, až do Alkmaar na severu je místo, kde zažijete tento krásný pohled. Zatímco jeden se obvykle spojuje cestování nížinách Holandska na kole, pro méně dobrodružný mnohem přitažlivější způsob, jak zažít všechnu slávu tulipán sezóny je vlakem! Zde jsou některé tipy, jak si užít Holland tulipán sezonu cestování vlakem.

 

Holland Tulip sezóna a NS vlak

 

Naplánujte si návštěvu na nadcházející sezónu holandských tulipánů

Tulip sezóna trvá od konce březen až v polovině května, ale nejlepší čas vidět tulipány v plném květu je v polovině duben. Budete muset zkontrolovat počasí pro sezónu a udělat si vlastní průzkum před samotnou rezervací s cílem zajistit si ten nejlepší čas.

Hanover do Haagu Vlaky

Hamburg do Haagu Vlaky

Berlín do Haagu Vlaky

Kolín nad Rýnem do Haagu Vlaky

 

Nejlepší doba pro návštěvu zahrady a pole v průběhu Holland Tulip sezóna

Holland Tulip sezóna láká mnoho Turisté a návštěvníci a nejlepší čas na návštěvu zahrad a tulipánových polí je často, když se otevřou, a několik hodin před zavřením. Naplánujte si výlet podle toho, abyste co nejvíce z našeho Zkusenosti a můžete získat nějaké skvělé fotografie bez davů.

Brusel Maastricht Vlaky

Antwerp do maastrichtských Vlaky

Kolín nad Rýnem do maastrichtských Vlaky

Berlín do maastrichtských Vlaky

 

Rezervujte si vstupenky Před odjezdem

Vzhledem k počtu lidí, kteří přicházejí vidět tulipány, zažívá Holland tulipán sezonu vlakem může být poněkud zaneprázdněn. to je důležité plánovat dopředu a rezervovat lístky na vlak předem všude tam, kde je to možné, aby jste schopni se dostat dál a vychutnat si nádherný výhled.

Hanover do Rotterdam Vlaky

Dortmund do Rotterdam Vlaky

Hamburg do Rotterdam Vlaky

Kolín nad Rýnem do Rotterdam Vlaky

 

Navštivte Flevoland pro klidnější Zkušenosti Holland Tulip sezóna

Pokud hledáte místo s menším počtem tulipánů, ale s menším počtem lidí a mírně levnější ceny pak Flevoland je pro vás. Můžete chytit vlak sem z Amsterdamu a pokud ji chytit po špičkách budete moci přivést kola ve vlaku, což znamená, že můžete přepínat kolem tulipánů polí. Názory podél cesty jsou neuvěřitelné a existuje spousta skvělé fototermíny.

Mnichov do Utrecht Vlaky

Kolín nad Rýnem do Utrecht Vlaky

Berlín do Utrecht Vlaky

Frankfurt do Utrecht Vlaky

 

Navštívit Leiden nebo Haarlem

Můžete chytit vlak do Leidenu nebo Haarlemu, kde budete mít výjimečný výhled na slavnou „Flower Strip“ a bude moci chodit mezi řádky tulipánů, jakmile jste tam přišel. Tohle je Ideální pro výlety a je velmi populární turistickou destinací.

Za poznáním Holland vlakem je úžasný zážitek a ještě více tak v průběhu sezóny tulipán. Je možné book přes noc pobyty a vlak zájezdy po celé zemi, ale jsou o něco dražší a může nechat s kratším čase, aby prozkoumala tulipánové pole. An Organizace je klíčem Během této rušné době, takže se ujistěte, plánovat dopředu, aby co nejvíce z tulipán sezonu v Holandsku!

Brusel Haarlem Vlaky

Antwerp do Haarlem Vlaky

Berlín se Leiden Vlaky

Paris se Leiden Vlaky

 

Užij si své cesta vlakem, prostřednictvím nejspolehlivějšího místa k rezervaci jízdenek na vlak, Uložit vlak Pokud potřebujete jiný Vstupenky evropského vlaku, stačí kliknout zde, navštivte naše webové stránky a užít si jízdu.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fholland-tulip-season-by-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)