Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Patirti Olandija Tulip sezonas traukiniu yra tikrai būtina, bet save gerbiantis vasaros kelionės kalendorius. Per mėnesį ar taip kiekvienais metais, laukai Flevolandijos provincijos yra transformuojami į gražią ir didžiulę spalvingų gėlių jūrą daugiau nei 7 milijonas žydėjimas. Nuo Hagoje ir Leideno pietuose, iki šiaurėje Alkmaar yra, kur jūs patirsite šią gražią regėjimą. Nors vienas dažniausiai asocijuojasi keliaudami Olandijos žemuma dviračiu, už mažiau drąsus toli labiau patrauklūs būdas patirti visą tulpių sezono šlovė traukiniu! Štai keletas geriausių patarimų, kaip mėgautis Olandijos tulpių sezonu kelionėmis traukiniais.

 

Olandija Tulip sezonas ir NS traukinys

 

Suplanuokite savo vizitą artėjančiam Olandijos tulpių sezonui

Tulpė sezonas trunka nuo pabaigos Kovas iki gegužės vidurio, tačiau geriausias laikas pamatyti į visiškai žydėti tulpės yra įpusėjus Balandis. Jums reikės patikrinti oro sezonui ir padaryti savo mokslinių tyrimų prieš užsakydami užtikrinti, kad jūs gaunate geriausią laiką.

Hanoveris į Hagą traukiniai

Hamburgas Hagos traukiniai

Berlynas Hagos traukiniai

Kelnas Hagos traukiniai

 

Geriausias laikas aplankyti sodus ir laukus Olandijos tulpių sezono metu

Olandija Tulip sezoną pritraukia daug turistai ir lankytojai o geriausias laikas aplankyti sodus ir tulpių laukus dažnai būna tada, kai jie atsidaro ir likus kelioms valandoms iki jų uždarymo. Suplanuokite kelionę pakeistas taip, kad jūs padaryti labiausiai iš mūsų patirtis ir gali gauti puikių nuotraukų be minios.

Briuselis Mastrichto traukiniai

Antverpenas į Mastrichto traukiniai

Kelnas, kad Mastrichto traukiniai

Berlynas, kad Mastrichto traukiniai

 

Užsisakyti bilietus prieš išvykdami

Dėl žmonių skaičius artėja pamatyti tulpės, patiria Holland tulpės sezoną traukiniu gali būti gana užimtas. tai yra Svarbu planuoti ir užsisakyti traukinio bilietai iš anksto kai tik įmanoma, užtikrinti, kad jūs galėsite gauti ir mėgautis įspūdingais vaizdais.

Hanoveris Roterdamas traukiniai

Dortmundas Roterdamas traukiniai

Hamburgas Roterdamas traukiniai

Kelnas Roterdamas traukiniai

 

Apsilankykite „Flevoland“, kur rasite ramesnių „Holland Tulip Season“ įspūdžių

Jei ieškote vietos, kurioje būtų mažiau tulpių, bet mažiau žmonių ir šiek tiek mažesnėmis kainomis tada Flevolandas yra skirtas Jums. Jūs galite sugauti mokyti čia iš Amsterdamo ir jei jūs sugauti jį po piko valandomis galėsite pareikšti dviračiai traukinyje, o tai reiškia, jūs galite ciklas aplink tulpių laukų. Nuomonėmis palei kelionę yra neįtikėtinas ir ten yra daug labai foto galimybės.

Miunchenas į Utrechtas traukiniai

Kelnas į Utrechtas traukiniai

Berlynas į Utrechtas traukiniai

Frankfurtas prie Utrecht traukiniai

 

Aplankykite Leiden arba Haarlem

Jūs galite sugauti traukinio Leiden ar Harlemas, kur jums bus gauti išskirtines vaizdu į garsiąją "Gėlių ruože" ir galės vaikščioti tarp tulpių eilėmis, kai jūs ten atvyko. Tai yra idealiai tinka ekskursijos ir yra labai populiarus turistų.

Exploring Holland traukiniu yra nuostabi patirtis, ir net labiau, kad tulpių sezono metu. Tai galima knyga naktį Viešnagės ir traukinio ekskursijos visoje šalyje, tačiau tai yra šiek tiek brangesni ir gali palikti jus su trumpesnį laiką ištirti tulpių laukus. An organizacija yra raktas per šį užimtas laiką, todėl būtinai planuoti padaryti labiausiai iš tulpių sezono Olandijoje!

Briuselis Harlemas traukiniai

Antverpenas Harlemas traukiniai

Berlynas Leiden traukiniai

Paryžius Leiden traukiniai

 

Mėgaukis savo kelionė traukiniu, per patikimiausią vietą užsisakyti traukinio bilietus, Išsaugoti traukinį Jei jums reikia kitų Europos traukinių bilietai, tiesiog spausk čia, eikite į mūsų svetainę ir mėgaukitės pasivažinėjimu.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fholland-tulip-season-by-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)