Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 16/09/2022)

2018 yra beveik prie pabaigos, kuris gali reikšti tik tai, kad Kalėdos yra šalia! Žmonės vis dar ruošiasi už jį, bet keliautojams, tai pats laikas planuoti kelionę. Jei jūs ieškote dešinėje mieste praleisti Kalėdas, mes jus apėmėme.

Šiame straipsnyje bus duoti jums išsamų sąrašą iš geriausių miestų praleisti Kalėdas. Kas daugiau, papasakosime apie visus įdomius dalykus, kuriuos ten galite padaryti, bet dar svarbiau, kaip patekti į šių miestų traukiniu.

 

Amsterdamas, Nyderlandai

Amsterdamas turi ypatingą vietą šiame sąraše, nes šventes pradėti daug anksčiau. Nuo lapkričio, žmonės iš Amsterdamo pradeda švęsti Kalėdų ir visų kitų žiemos įvykius.

Į muziejus Aikštėje miesto centre virsta pasakų Kalėdų kaime. Čia galite mėgautis vienas geriausių Kalėdų rinkų Europoje. Tai daugiau nei atitinka Amsterdamas kaip vienas iš geriausių miestų praleisti Kalėdas.

Amsterdamas yra gerai žinomas dėl savo spalvingas pastatų ir daug kanalų, bet miestas siūlo daug daugiau. Jūs galite mėgautis čiuožyklos, Velnio ratas važiuoja, fantastinis maisto ir gėrimų įvairovė, ir daug daugiau.

Taip pat galite mėgautis Kalėdas net po diena baigiasi. Kitą dieną po Kalėdų, Amsterdamo žmonės švęsti Kalėdų diena.

Galite aplankyti Amsterdamą traukiniu iš beveik bet kur Europoje. Centrinė stotis prisijungia prie Paryžius, Frankfurtas, Briuselis, Londonas, Ciurichas, Berlynas, Praha, ir daug daugiau. Yra reguliariai linijos dauguma jų ir daugelio kitų į miestus Nyderlanduose. Taigi, jei norite su Europos traukiniais, galite mėgautis keliais geriausiais miestais, kuriuose galite praleisti Kalėdas 1 kelionė.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Amsterdamas yra vienas iš geriausių miestų Praleiskite Kalėdas

 

Geriausi miestai praleisti Kalėdų, šalčiausias pasiimti – Stokholmas, Švedija

Jis gali būti užšalimo, bet jūs vis dar patinka, kad jūs pasirinkote būti Stokholme Kalėdų. Švedija yra šalis būti metu Žiemos šventės nes švedai pranašesniam save.

Pats miestas yra gražiai dekoruoti atostogų metu, ir ji siūlo kažką tiek modernaus ir tradicinio. Tai aukščiausio pasirinkimas vienas iš geriausių miestų mėgautis Kalėdas.

Yra žibintai visur ir Kalėdinės mugės gatvėse su karštu maistu ir gėrimais. Jūs būsite iš proto ne bandyti skanių šviežiai iškeptų cinamono bandelės ar gingerbreads vienoje iš daugybės kepyklų! Švedija nesiūlo daug įvairių maisto pasirinkimo būdu, bet jūs norite daugiau nieko, kai bandote cinamono bandelė su karšto puodelio kavos.

Be to, Jūs gausite galimybę aplankyti vieną gražiausių senamiesčių Europoje. Tada galite stovėti stebuklas ieško įvairių ir sudėtingų kanalų, upių kanalai, ir dar.

Jūs galite patekti į Stokholmą traukiniu iš kelių vietų Europoje Švedija yra prijungtas per Kopenhaga. Papildomai, jūs norite imtis mokyti kai šiaurinėse iš šalies. Štai kur Northern Lights yra ryškiausia ir gražiausia.

 

Stokholmas yra viena iš geriausių miestų Praleiskite Kalėdas

 

Budapeštas, Vengrija

Budapeštas, Vengrijos sostinė ir gražiausias jos miestas, yra vienas iš geriausių vietų praleisti Kalėdas už keletas priežasčių. Miestas yra prie Dunojaus upės ir siūlo keletą įspūdingas valčių važiuoja. Jūs galite pamatyti beveik visi istorinių pastatų iš upės.

Be to, jūs turite pamatyti nuostabiu Buda pilis ir parlamento pastatas. Kaip už tai, ką galite padaryti žiemą, yra keli. Nuo jojimo tramvajų į čiuožimas ant Budapeštas Park čiuožyklos, čia visada yra daug ką veikti. Taip pat, nepamirškite apsilankyti Kalėdų mugėje „Vorosmarty“ Kvadratas ir Kalėdų mugė bazilikoje.

Centrinė geležinkelio stotis, kad atrodo, kad jis atėjo tiesiai iš Hario Poterio knygos yra centre. Jis jungia Budapeštas dauguma didžiųjų miestų Europoje ir daugiau. Dvi papildomos stotys taip pat turi traukinių linijų daug, gamyba keliauti į ir iš Budapešto vėjas.

 

budapest skyline

 

Geriausi miestai praleisti Kalėdų, unikalus pasiimti – Strasbūras, Prancūzija

Strasbūras yra ne tik geriausias pasirinkimas praleisti Kalėdas, bet tai taip pat Kalėdų sostinė. Jūs negalite praleisti apsilankymą šio prabangaus miestas per Kalėdas.

Strasbūras pasigirti 400 metų senumo Kalėdų rinkas, kurioje aiškiai paaiškina Kalėdų svarbą šiame mieste.

Be to, ten yra kitos daug dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir padaryti. Galite aplankyti didingą Strasbūro katedrą arba įspūdingą XVIII a. Palais Rohan. Jūs taip pat galite žiūrėti stebuklas didelis eglutę šalia Sharing Village, arba klaidžioti aplink miesto centrą. Vienintelis dalykas, kad tam tikra yra tai, kad jums niekada gauti nuobodu šio stebuklingo miesto.

Strasbūras įsikūręs Vakarų Europoje centro, nuo sienos su Vokietija. Jo vieta leidžia ją prijungti prie daugumos Europoje miestų. Tai taip pat reiškia, kad rasti traukiniu į miestą bus labai lengva.

Paryžius Strasbūras traukiniai

Liuksemburgo į Strasbūrą traukiniai

Nancy Strasbūras traukiniai

Bazelis į Strasbūrą traukiniai

 

Strasbūras yra vienas iš geriausių miestų Praleiskite Kalėdas

 

Geriausi miestai praleisti Kalėdas ir geriausia vieta gyventi – Ženeva, Šveicarija

Vienas iš geriausių vietų Europoje, jei ne pasaulyje, žiemą, yra Šveicarija. Štai kodėl Ženeva, vienas iš gražiausių miestų Šveicarijoje, yra tikrai tarp geriausių miestų mėgautis Kalėdas.

Miestas stovi ant Ženevos ežero kranto, o kai ateis žiema, Visas ežeras yra žėrintis. Tūkstančiai žibintai šviečia iš netoliese parduotuvės, prekystaliai, visuomeniniai pastatai, ir kalėdiniai papuošimai.

Viena iš priežasčių, kodėl tinklaraštyje „Geriausi miestai praleisti Kalėdas“ pasirinkome Ženevą, buvo ta, kad maisto mėgėjai taip pat turėtų džiaugtis kaip miesto iš anksto-Kalėdos rinkos siūlo maistą iš viso pasaulio. Kas daugiau, galite eiti apsipirkti Ėjimo į gatvę, ir tada aplankyti kai kurie iš labiausiai reikšmingų orientyrų. Jie apima rūmai Jungtinių Tautų, St Pierre katedra, vandens srove, ir dar.

Yra reguliariai traukiniai iš kitų miestų Šveicarijoje, kaip Berno ir Ciuricho, kad gali priimti jus į Ženeva. Tačiau, taip pat yra traukinių vykstantiems į ir iš Italijos daug, Prancūzija, Vokietija, ir dar. Dainos pereiti nuo miestų, pavyzdžiui, Lozana, Paryžius, Venecija, Milanas, Puiku, Verona, ir daug daugiau. Papildomai, Centrinė geležinkelio stotis yra pačiame miesto centre.

Lionas į Ženevą traukiniu

Ciurichas Ženeva traukiniai

Paryžius Ženeva traukiniai

Bernas Ženeva traukiniai

 

geneva in the winter

 

Taigi jūs turite jį, pilnas sąrašas iš geriausių miestų praleisti Kalėdas. Jei norite daugiau informacijos apie traukinio Kelionės ir iš šių miestų, nedvejodami Susisiekite Išsaugoti traukinys bet kada.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-christmas%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)