Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 16/09/2022)

2018 je takmer u konca, čo môže znamenať iba to, že Vianoce sú blízko! Ľudia sú stále nedostávajú na to pripravení, ale pre cestovateľov, je najvyšší čas naplánovať výlet. Ak hľadáte pre správne mesto stráviť Vianoce vo vás, pokryli sme vás.

Tento článok vám dá podrobný zoznam najlepších miest stráviť Vianoce. Čo je viac, povieme vám o všetkých zaujímavých veciach, ktoré tam môžete urobiť, ale čo je dôležitejšie, ako sa dostať do týchto miest vlakom.

 

Amsterdam, Holandsko

Amsterdam má osobitné miesto v tomto zozname pretože tam slávnosti začať oveľa skôr. Začiatok v novembri, ľudia z Amsterdamu začať, aby oslávili Vianoce a všetky ostatné zimné diania.

Na múzeum Square v centre mesta sa premení v rozprávkovej vianočné dediny. Tu si môžete vychutnať jeden z najlepších vianočných trhov v Európe. Je to viac, než sa kvalifikuje Amsterdam ako jeden z najlepších miest stráviť Vianoce.

Amsterdam je dobre známy pre svoje nádherné stavby a početnými kanály, ale mesto ponúka oveľa viac. Si môžete užiť korčuľovanie, vychádzky Ferris Wheel, fantastické jedlo a rôzne nápoje, a oveľa viac.

Môžete sa tiež tešiť Vianoce aj po dni koncov. Na druhý deň po Vianociach, ľudia z Amsterdamu slaví sviatok.

Môžete navštíviť Amsterdam vlakom z takmer kdekoľvek v Európe. Centrálna stanica sa pripojí k Paríž, Frankfurt, Brusel, Londýn, Zurich, Berlín, Praha, a mnoho ďalších. Tam sú pravidelné linky do väčšiny z nich a mnoho ďalších do miest v Holandsku. Ak teda chcete s európskymi vlakmi, môžete si užiť niekoľko najlepších miest, na ktorých môžete stráviť Vianoce 1 výlet.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Amsterdam je jedným z najlepších miest stráviť Vianoce

 

Najlepšie Mesta stráviť Vianoce, najchladnejšie pick – Štokholm, Švédsko

To by mohlo byť zmrazenie, ale budete stále rád, že ste boli vybraní do Štokholmu na Vianoce. Švédsko je krajinou, ktorá bude v priebehu zimné prázdniny pretože Švédi prekonať sami.

Samotné mesto je krásne zdobené počas dovolenky, a ponúka niečo ako moderné a tradičné. Je to najlepšia voľba, ako jeden z najlepších miest užiť Vianoce.

Existuje svetla všade a vianočné trhy v uliciach s horúcim jedlom a nápojmi. Budeš blázon, aby sa nepokúšal lahodné čerstvo upečené buchty škorice alebo perníčky v jednom z početných mestských pekárňach! Švédsko neponúka moc v ceste rôznych výbere potravín, ale budete chcieť nič iné, len čo sa pokúsite škorica buchty s horúcou kávu.

Ďalej, budete mať možnosť navštíviť jedno z najkrajších historických miest v Európe. Potom sa môžete stať v úžase pri pohľade na rôzne a spletitých kanálikov, riečne kanály, a viac.

Môžete sa dostať do Štokholmu vlakom z niekoľkých miest v Európe, Švédsko je pripojený cez Kodaň. Okrem toho, budete chcieť vziať trénovať niektoré severných častiach krajiny. Že je miesto, kde Northern Lights sú najjasnejšie a najkrajšie.

 

Štokholm je jedným z najlepších miest stráviť Vianoce

 

Budapešť, maďarsko

Budapešť, hlavné mesto Maďarska a jeho najkrajšie mesto, je jedným z najlepších miest stráviť Vianoce v pre niekoľko dôvodov. Mesto leží na rieke Dunaj a niektoré z nich ponúka okázalé prechádzky na lodi. Môžete vidieť takmer všetky historické budovy z rieky.

Ďalej, budete musieť vidieť ohromujúci Buda hrad a Budova parlamentu. Čo sa týka vecí, ktoré môžete robiť v zime, existuje niekoľko. Z jazdy električky pre korčuľovanie na zimnom štadióne Budapest Park, vždy je tu veľa vecí, ktoré je potrebné urobiť. Tiež, Nezabudnite navštíviť vianočný trh na Vorosmarty Námestie a vianočný jarmok v Bazilike.

Centrálnej železničnej stanice, ktorá vyzerá, ako by prišiel priamo z Harry Pottera sa nachádza v centre. Spája Budapešť do väčšiny veľkých miest v Európe a ďalšie. Dve ďalšie stanice majú aj veľa vlakových liniek, tvorby cestovať do az Budapešti vietor.

 

budapest skyline

 

Najlepšie Mesta stráviť Vianoce, unikátny pick – Štrasburg, Francúzsko

Štrasburg je nielen najlepšou voľbou stráviť Vianoce, ale je to tiež vianočný kapitál. Nemôžete vynechať návštevu tejto nádherné mesto na Vianoce.

Štrasburg sa môže pochváliť 400 rokov staré vianočné trhy, ktorá jasne vysvetľuje význam Vianoc v tomto meste.

Ďalej, tam je veľa iný Čo možno vidieť a robiť. You can visit the majestic Strasbourg Cathedral or the imposing 18th century Palais Rohan. Môžete tiež sledovať v úžase veľký vianočný strom blízkosti dediny zdieľanie, alebo sa potulujú okolo centra. Jediná vec, ktorá je isté je, že sa nikdy nudiť v tejto magické mesto.

Strasbourg sa nachádza v centre západnej Európy, na hranici s Nemeckom. Jeho poloha umožňuje, aby sa pripojil k väčšine miest v Európe. Znamená to tiež, že nájdenie vlakom do mesta bude veľmi ľahké.

Paríža do Štrasburgu Vlaky

Luxembourg do Štrasburgu Vlaky

Nancy do Štrasburgu Vlaky

Basel do Štrasburgu Vlaky

 

Štrasburg je jedným z najlepších miest stráviť Vianoce

 

Najlepšie Mesta stráviť Vianoce a najlepšie miesto pre život na – Ženeva, Švajčiarsko

Jeden z najlepších miest v Európe, ak nie na svete, počas zimy, je Švajčiarsko. To je dôvod, prečo Geneva, jedno z najkrajších miest vo Švajčiarsku, je rozhodne jedným z najlepších miest, ako si užiť Vianoce.

Mesto leží na brehu Ženevského jazera, a keď príde zima, celá jazero je žiariaci. Tisíce svetiel žiariť z okolitých obchodov, stajne, verejné budovy, a vianočné ozdoby.

Jeden z dôvodov, prečo sme si vybrali Ženevu pre vianočný blog Best Cities to Spend, bolo, že milovníci jedla by sa mali tiež radovať-Vianočný trh Ponúka jedlá z celého sveta. Čo je viac, môžete ísť nakupovať Chôdzi na ulici, a potom navštíviť niektoré z najvýznamnejších pamiatok. Tie obsahujú palác Organizácia Spojených národov, Katedrála St Pierre, vodným lúčom, a viac.

Tam sú pravidelné vlaky z iných miest vo Švajčiarsku ako Berne a Zürichu ktorý si môžete vziať do Ženevy. Avšak, existuje aj veľa vlakov ísť do az Talianska, Francúzsko, Nemecko, a viac. Stopy ísť z miest, ako je Lausanne, Paríž, Benátky, Milan, Pekný, verona, a mnoho ďalších. Okrem toho, centrálnej železničnej stanice sa nachádza v samom centre mesta.

Lyon do Ženeva vlakom

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

geneva in the winter

 

Tak tu to máte, úplný zoznam tých najlepších miest stráviť Vianoce. Ak chcete viac informácií o vlak Cestovanie do az týchto miest, pokojne Contact Uložiť vlaku kedykoľvek.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-christmas%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)