Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 21/05/2021)

Jednoduchšie ako auto a pohodlnejšie než autobus, vlakom je jedným z najlepších spôsobov, ako zažiť Najlepšie vlakovej cesty pre zimné sneh v Európe. sedieť, relaxovať a obdivovať neuveriteľné hory, riek, a jazierka zatiaľ čo na ceste do mnohých zimné zážitky Europe ponúka vlakom.

 

Vlakovej cesty vidieť v zime sneh v Európe 2

Northern Lights je najznámejší vlakových trás pre zimné sneh

každú zimu, nebo nad severnou Európou blýskať sa psychedelických farbách polárna žiara (Severné svetlá). Zažiť neuveriteľné farby, ktoré sa pohybujú po celej arktickej oblohe je na zozname vedierko mnohých cestujúcich. Len málo miest na svete ponúka viac spôsobov, ako sledovať borealis polárna než Nórsko. To je určite Najlepšie vlakovej cesty pre zimné sneh v Európe, s extra bonus navyše z Northern Lights. Od Štokholm, nočné vlaky budete mať celú cestu do týchto prírodných skvostov.

 

Rovaniemi FÍNSKO

Rovaniemi je známy ako domov Santa Claus. Je to miesto, Vianočné čaro môže byť skúsený po celý rok. Navštívte miesta ako Santa Claus Village a SantaPark. Rovaniemi je hlavné mesto Laponska. To je doma k Laponska Provincial múzeum Arktikum, les Pilke Science Center tematikou a korund Dom kultúry.

Na 9-hodina vlakom z Helsinki je dobre stojí za to byť na zozname Najlepšie vlakovej cesty pre zimné sneh v Európe.

 

 

Lyžovanie na rozpočet, Bulharsko vyhráva najdostupnejších vlakových trás pre zimu

Ako môžeme vám zoznam tých Najlepšie vlakovej cesty pre zimné sneh v Európe bez dáva vám kam ísť lyžovať? Mysleli sme, že vám ďalší tip tým, že naše odporúčania pre lyžovanie na rozpočet, tiež!

Kniha, ktorá lístok na vlak do Bulharska! Túto zimu miesto bol najlepšie strážené tajomstvo Európy na chvíľu. To sa rýchlo stáva najchladnejšie v Európe miesto pre zimné športové teraz, hoci.

Odporúčame Bansko. ako dobrá voľba pre miesta až do konca svojej trás vlakov na zimu. Kuriózne alpské mestečko, ktoré stoja za návštevu. Ako výsledok, Tam vlakom z Plovdivu, je zážitok sám o sebe. skóre!

 

Zimné cestovanie vlakom môže byť čarovný zážitok, ktorý vám metla z snehom obťažkané svahoch do rozprávky ako dedín. Nenechajte si ujsť tieto nádherné zimné divov. S nulovou poplatky od Uložiť vlak neexistuje žiadne ospravedlnenie nebude objaviť ich všetky!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo môžete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-routes-winter-snow%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)