Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 29/07/2022)

Tajomné recepty, ohromujúce chute, a silne alkoholické, svetové najlepšie bary a kluby im slúžia 10 musíte vyskúšať alkoholické nápoje. Z Číny do Európy, niektoré z 10 Alkoholické nápoje, ktoré môžete vyskúšať na celom svete, majú niekoľko stoviek rokov. Avšak, sú také obľúbené, a chytiť drink alebo 2, na vašej dovolenke je zážitok, ktorý si nesmiete nechať ujsť.

 

1. Alkoholické nápoje vyskúšajte na celom svete: Aperol Spritz Taliansko

Koktejl na báze vína, Aperol Spritz je vynikajúci a jeho ingrediencie budú v správnom množstve opilé skôr, ako prídu hlavné jedlá. Spritz je klasický obľúbený aperitív v severnom Taliansku, vznikli najskôr v Benátkach. Spritz je zmesou Campari, prosecco, a sódová voda, na ľade, takže je ideálny na osvieženie dovolenka v meste.

Oranžovo-červenkastý nápoj uvidíte s vysokou pravdepodobnosťou vo vysokých pohároch na víno, takmer na každom talianskom stole v reštaurácii. Aperol spritz je osviežujúci a ideálny pre horúce letné dni v Stredomorí, takže tento alkoholický nápoj musíte jednoducho ochutnať pri jedle v Taliansku.

Z Milána do Benátok s vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Bologna do Benátok s vlakom

Treviso do Benátok s vlakom

 

Aperol Spritz capture In Italy

 

2. Absint Francúzsko

Potom, čo bol zakázaný pre 100 rokov vo Francúzsku, zelená víla si získava na popularite. Tento zelený alkoholický nápoj bol obľúbený medzi parížskymi spisovateľmi a umelcami 19-20th storočí, väčšinou na Montmartre. Absint je jedným z 10 najsilnejšie alkoholické nápoje na celom svete.

dnes, môžete si dať záber na absint, ale iba strela, pretože tento nápoj je veľmi silný, v mnohých parížskych baroch. La Fee Verte, Lulu Whiteová, Kaviareň L’Absinthe, je niekoľko z najlepších miest, kde si môžete vyskúšať najsilnejší alkoholický nápoj na svete. Avšak, základné suroviny, ktoré ochutnáte v každej forme absintu, sú aníz, kvety paliny, a sladký fenikel.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

Absinthe on fire In France

 

3. Sangria, Španielsko

Pravdepodobne ste nevedeli, že „Sangria“ pochádza zo slova „Sangre“, krv, v španielčine. Pokiaľ ide o zložky tohto alkoholického nápoja, nie je dôvod sa znepokojovať, tento zvláštny názov odkazuje iba na výraznú červenú farbu. Nie je nič lepšie ako popoludní pohár Sangrie s jedlom Paella.

Rimania ako prví vytvorili v stredoveku Sangriu z hrozna. Hroznový nápoj sa stal slávnym alkoholickým nápojom po troche alkoholu, aby sa baktérie nedostali. Tradičná sangria bola vyrobená z hrozna Tempranillo, pestované v oblasti Rioja, Španielsko. Avšak, tento lahodný alkoholický nápoj môžete vyskúšať kdekoľvek v Španielsku a Portugalsku.

Niekoľko odporúčaných miest s najlepšou sangriou v Barcelone: cava a červená Sangria v Arcane, vodný melón so Sangriou v lístkoch.

 

Sangria & Watermelon In Spain

 

4. Gin Anglicko

Gin sa do Británie prvýkrát dostal z Holandska v 18. storočí. Dôvodom je, že Gin je vyrobený z lesných plodov, Gin je teda nápoj na báze bobúľ zmiešaný so sódou, voda, a niekedy aj sladidlo. Gin bol prvým nápojom, ktorý spájal ženy a mužov v krčmách po celom Anglicku. Dôvodom je vysoká hladina alkoholu, nech všetky zábrany zmiznú.

dnes, Gin sa mieša s rôznymi prísadami: mäta, grilované plátky citrónu, korenia, a šťavnaté červeno-oranžové. Pretože Gin je silne alkoholický, opijete sa rýchlejšie ako rýchlosť svetla. teda, vždy je vhodné navštevovať bary v skupine. Takto budete v bezpečí pred jedným hlavným cestovateľským podvodom, ktorým sa treba vyhnúť po celom svete, ako priateľský miestny v prestrojení.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Z Paríža do Londýna vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

Pouring Gin at a bar

 

5. Becherovka Česká republika

Ikonickým českým alkoholom je pivo. Pivo je v Česku lacnejšie ako voda, a málokto vie, že alkoholický nápoj, ktorý musíte vyskúšať, je Becherovska. To je správne, vysoko alkoholický nápoj Becherovska je najobľúbenejší v zime. Tento nápoj pozostáva z viac ako 20 druhy byliniek, S príchuťou škorice, zmiešané s hruškovou alebo ananásovou šťavou. Je to kvôli silnej liečivej chuti, a samozrejme 38% alkohol.

Najlepšie miesto na vyskúšanie Becherovskej je v Becherovom bare. Tento chladný bar je pomenovaný po Josefovi Vitusovi Becherovi, ktorý transformoval alkohol z tráviaceho lieku, do horkého moku, ktorý je dnes, späť v 1807.

Norimberg do Prahy s vlakom

Mníchov do Prahy vlakom

Z Berlína do Prahy vlakom

Viedeň do Prahy vlakom

 

 

6. Pimm’s Cup Spojené kráľovstvo

Účasť na výročnej výstave kvetov Wimbledon alebo Chelsea na vašej dovolenke v angličtine? Pravdepodobne budete piť viac ako 1 pohár Pimma. Pimms je konečný letný nápoj v rámci letných akcií v Anglicku, sladké, ľadový, a podávame s ovocím, ideálne pre horúce letné dni.

Avšak, nezamieňajte si tento ovocný nápoj za príjemný punč, pretože v skutočnosti obsahuje 25% alkohol. Navyše, Pimms je na báze ginu, ktorý zvyšuje jeho hladinu alkoholu, takže si možno ani nevšimneš ako 1-2 nápoje vám prinesú viac než najväčšie letné britské akcie.

 

Pimm’s Cup In United Kingdom

 

7. Alkoholické nápoje vyskúšajte v zime na celom svete: Gluhwein

Vianočný čas je jedným z najlepších období na cestovanie v Európe, a Vianočné trhy sú najúžasnejšou atrakciou. Gluhwein je úžasné varené víno, a môžete ho ochutnať na vianočných trhoch v Nemecku, Rakúsko, a Švajčiarsko, len nasledujte šťastné davy.

Na rozdiel od červeného vína, Gluhwein je sladší, zmiešané s citrusmi, korenie, a škoricu. Navyše, kúpiš ho teplý, vám tak poskytne sladkú a upokojujúcu prestávku pri prechádzkach v chladnej európskej zime. Na rozdiel od nápojov chladného počasia, Schnaps je príjemnou alternatívou k ochuteným alkoholickým nápojom, ktoré môžete v Európe vyskúšať.

Dusseldorf do Mníchova vlakom

Drážďany do Mníchova vlakom

Norimberg do Mníchova s ​​vlakom

Bonn do Mníchova s ​​vlakom

 

Alcohol Drinks To Try Worldwide In Winter: Gluhwein night In Germany

 

8. Alkoholické nápoje na vyskúšanie v Číne: Maotaiský likér

Národný čínsky likér Maotai sa vyrába v provincii Guizhou. Maotai bol prvýkrát vyrobený za dynastie Ming v 16. storočí. Tento čínsky alkoholický nápoj, ktorý musíte vyskúšať, je vyrobený z obilia v procese, ktorý trvá niekoľko rokov, kým sa do tejto zmesi dostane alkohol, aby mohol správne dýchať.

Takže, Ak ste cestovanie v Číne, potom určite vyskúšajte tento jedinečný nápoj Maotami. Najlepšie je ochutnať 20-25 stupňová teplota, v špeciálnom skle v tvare tulipánu. To vám umožní ochutnať bohaté a koncentrované arómy tohto čínskeho likéru s príchuťou sójovej omáčky.

 

Alcohol Drinks To Try In China: Fancy Maotai Liquor

 

9. Grappa Taliansko

Môžete ochutnať toto lahodné výlisky – hroznová pálenka je obľúbená v severnom Taliansku, Švajčiarsko, a San Marino. Kým pijete Aperol na obed, grappa je nápoj po večeri, pomôcť stráviť ťažké cestoviny alebo pizzu. teda, na rozdiel od klasického vína budete piť vo vysokých pohároch na víno, grappa príde v malých pohároch 1-2 unce.

Navyše, môžete vyskúšať Grappu spolu s krátkym espressom, alebo dokonca ochutnať rozmixovaný v koktailoch, tak aj tak, si užijete vyskúšanie tohto slávneho talianskeho alkoholického nápoja, a mali by ste to zaradiť medzi svoje nevyhnutné jedlá a nápoje v Taliansku.

Z Milána do Ríma vlakom

Z Florencie do Ríma vlakom

Z Benátok do Ríma vlakom

Neapol do Ríma s vlakom

 

Grappa by the river In Italy

 

10. Jenever Belgicko

Najstaršie likéry v Európe, Jenever je pôvodom Gin. Avšak, dnes sú tieto dva nápoje dvoma veľmi odlišnými alkoholickými nápojmi. Keď ste v Belgicku, môžete vyskúšať starého a mladého Genevera, a mladý gen ako aperitív, zatiaľ čo starý Gen po večeri ako digestív.

Jenever je duchom Belgicka viac ako 500 rokov. Mnohí cestujú do Belgicka s cieľom ochutnať najlepšie belgické pivo. Avšak, Jenever je tradičný alkoholický nápoj v Belgicku. Ak si želáte priniesť belgický Jenever ako suvenír, vyhľadajte hlinenú fľašu, ikonické ručne vyrobené džbány na uchovávanie tohto úžasného alkoholu.

Luxemburg do Bruselu s vlakom

Antverpy do Bruselu s vlakom

Amsterdam do Bruselu s vlakom

Paríž do Bruselu s vlakom

 

Jenever In Belgium

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme s plánovaním dovolenky po celom svete. Najlepšie bary, krčmy, a miesta na vyskúšanie 10 Alkoholické nápoje po celom svete sú vzdialené vlaku.

 

 

Chcete na svoj web vložiť náš blogový príspevok „10 alkoholických nápojov na vyskúšanie po celom svete“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Falcohol-drinks-worldwide%2F– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)