Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 19/08/2022)

Mladý, dobrodružný, s úctou ku kultúre, a veľmi nezávislý, generácia Z má veľké cestovateľské plány 2022. Títo mladí cestovatelia uprednostňujú sólo cestovanie pred cestovaním s priateľmi a oceňujú skôr skvelú kultúru v cenovo dostupných destináciách ako luxusné rezorty. teda, títo 10 Cestovné destinácie generácie Z sa objavia v každom cestovateľskom príbehu na sociálnych sieťach.

1. Gen Z Cestovné destinácie: Etna Sicília

Najvyššia sopka Európy je vzrušujúcou cestovateľskou destináciou, špeciálne pre extrémne milujúceho Gen Z Etna je aktívna sopka v Catanii, nádherné mesto mimo bežných trás na talianskom ostrove. Najlepší čas na túru na Etnu na Sicílii je počas ramennej sezóny, mája do polovice septembra.

Skialpinistické výlety, a turistika až k výhľadu na impozantný kráter v lete je pár nápadov na aktivity. Cestovatelia Gen Z tak postavili Etnu vysoko na svoje 2022 cestovný zoznam.

 

2. Gen Z Cestovné destinácie: Londýn

Ponúka skvelé aktivity a miesta na návštevu jednotlivci, Londýn sa radí vysoko v 10 Cestovné destinácie generácie Z. Jedno z najnavštevovanejších miest v Európe, Londýn sa môže pochváliť fantastickou atmosférou. Ďalej, Štvrť v susedstve je hneď za rohom, kde sa môžete zoznámiť s miestnymi obyvateľmi a módnymi butikmi na druhej strane ulice. Nie je prekvapujúce, že Londýn milujú všetci, ktorí ho navštívia.

Navyše, Miestna krčma môže byť tiež fantastickým miestom pre bystré mladé mysle Gen Z, aby nadviazali kontakty, vytvárať silné obchodné príležitosti, a s najväčšou pravdepodobnosťou to bolo miesto, kde sa z obyčajného nápadu zrodili najlepšie londýnske startupy popredných startupov na celom svete.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Gen Z Travel Destinations

 

3. 10 Gen Z Cestovné destinácie: Paríž

Vďaka veľkolepej architektúre a kultúre, Paríž je najlepším cestovateľským miestom pre Gen Z žijúcu v USA a Číne. Možno vieš Paríž ako najromantickejšie mesto na svete, ale cestujúci Gen Z si vyberajú hlavné mesto Paríža pre jeho zelenú prírodu a krásne francúzske parky.

V Paríži sa najviac využívajú služby digitalizovanej mobility, ako je napríklad zdieľanie bicyklov. Bicykel si môžete vziať na viacerých miestach v okolí hlavného mesta, túra z Louvru k Eiffelovej veži sólo, alebo sa pripojte k prehliadke so sprievodcom. Toto ekologické riešenie umožňuje cestovateľovi Gen Z samostatne objavovať skryté drahokamy v meste, o ktorom sa zdá, že každý pozná jeho tajomstvá..

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

Girl And The Eiffel Tower

 

4. Berlín

Nenáročná a hravá povaha, Berlín každoročne priťahuje milióny cestujúcich. Cestovatelia generácie Z považujú Berlín za nádherné ihrisko, so skvelými barmi a scénou nočného života, pretože je to hlavné mesto strany.

Navyše, Berlín je perfektnou destináciou pre cestovateľov Gen Z, pretože je to najdostupnejšie mesto v Európe. Cestovatelia vo veku okolo dvadsať rokov sa často rozhodnú spojiť niekoľko európskych miest do jedného výletu v eurách, takže lacné ubytovanie a bývanie v Berlíne môže byť skvelým spôsobom, ako ušetriť a užiť si zvyšok cesty po krásnych mestách Európy.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

10 Gen Z Travel Destinations - Berlin

 

5. 10 Gen Z Cestovné destinácie Nemecko: Mníchov

Toto nemecké mesto je známe svojimi nezabudnuteľnými Oktoberfestovými slávnosťami. V septembri, Mníchov sa môže pochváliť párty duchmi, privítanie stoviek cestujúcich najväčší pivný festival na svete. Jedným z najlepších zážitkov je degustácia lahodnej chuti biela klobása s pollitrom bavorského piva.

Takže, zatiaľ čo cestujúci Gen Z uprednostňujú cestovanie sami, festival bavorskej kultúry je skvelou príležitosťou na socializáciu. Tadiaľto, výborné jedlo, nápoje, zmes kultúr, a párty sa spojili v jednu nezabudnuteľnú udalosť.

 

Oktoberfest In Munich

 

6. Gen Z Cestovné destinácie: Amsterdam

Jedno z popredných európskych miest v podnikateľskom duchu & inovácie, Amsterdam sa radí vysoko na vrchol 10 Cestovné destinácie generácie Z. Ponúka skvelé príležitosti pre podnikanie, out-of-the-box myslenie, a rebélia sú súčasťou Amsterdamskej povahy.

teda, veľa cestovateľov Gen Z si vyberá mesto ako miesto na objavovanie, vytvoriť, a ako svoju domovskú základňu pre rôzne výlety do blízkych destinácií. Aj keď je mesto relatívne malé, udržiava si svoju kozmopolitnú rýchlu atmosféru v malebných a dedinských kanáloch..

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

10 Gen Z Travel Destinations - Amsterdam

 

7. Hongkong

Pôsobivé mrakodrapy spolu s najzaujímavejšími zábavnými parkami na svete umiestňujú Hongkong na vrchol 10 Cestovné destinácie generácie Z. Futuristické mesto nie je len ostrovom úchvatných výhľadov, ale ponúka aj neuveriteľné zážitky pre mladých cestovateľov.

Okrem toho úžasné zábavné parky v Hong Kongu, Cestovatelia generácie Z môžu ísť von z centra mesta. Hong Kong má úžasné pláže a prírodu, ideálne pre outdoorové aktivity, ako je turistika až po East Dog Teeth alebo surfovanie. Stručne, Hong Kong je obrovské ihrisko pre mladých cestovateľov.

 

 

8. Gen Z Cestovné destinácie Taliansko: Rím

Objavovanie bohatej talianskej kultúry a histórie v staroveké mesto Rím je pozoruhodný zážitok. Štvorce, fontány, uličky, všade je umenie a história, tak Rím očarí mladého cestovateľa Gen Z

Kúzlo Ríma ešte pridáva, samozrejme, talianske jedlo. Z Pasta a la carbonara na obed, večera, a gelato ako dezert, s výhľadom na Koloseum – slová nestačia na zobrazenie mnohých výhod Ríma.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Benátky do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Colosseum In Rome

 

9. Viedeň

Toto mesto je úžasným miestom na objavovanie potulkami po okolí. Viedeň je ideálnou destináciou na oddych s kombináciou modernej a tradičnej architektúry, veľkolepé záhrady, a štvorcov. K jeho mnohým kúzlam sa pridáva aj cenovo dostupné bývanie vo Viedni.

Napriek tomu, že je hlavným mestom najbohatších krajín sveta, Viedeň nie je taká drahá. Mladí cestujúci môžu nájsť skvelé lacné hotely. Tu sa môžu stretnúť s ostatnými cestujúcimi Gen Z a naplánovať si cestu do úžasné zastávky v Európe spolu.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

10 Gen Z Travel Destinations - Vienna

 

10. Florencia

Florencia je fantastickým cestovateľským miestom pre Gen Z jednotlivci. Po prvé, úchvatné staré centrum mesta, kde je Duomo, Florentská katedrála, a veža upútajú pozornosť a ukradnú srdce každého, kto prvýkrát cestuje. za druhé, Florencia je pomerne malá a veľmi ľahko sa dá obísť pešo, so všetkými hlavnými pamiatkami a najlepšími miestami na pizzu pár minút chôdze od seba.

Po tretie, mladí cestovatelia môžu naskočiť do vlaku a navštíviť neďalekú Cinque Terre, ak chcú objaviť viac. Tento farebný región ponúka skvelé výhľady na more a turistický chodník cez všetkých päť malebných dedín. Takže, výlet v ktoromkoľvek ročnom období bude vyzerať fantasticky v príbehoch sociálnych médií, a 48 milión Taliansko hashtag výsledky dokazujú, že táto krajina je obľúbená medzi Gen Z.

Rimini Florencii vlakov

Rím Florencii Vlaky

Pisa Florencii vlakov

Venice Florencii vlakov

 

Smiley Girl In The Palace

 

Cestovanie vlakom je rýchly a pohodlný spôsob, ako vtesnať viacero európskych destinácií do jednej cesty. My v Uložiť vlak radi vám pomôžeme naplánovať výlet.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „10 Gen Z Cestovné destinácie“Na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu:https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fgen-z-travel-destinations%2F– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)