Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 19/08/2022)

Mladá, dobrodružný, s úctou ke kultuře, a velmi nezávislý, generace Z má velké cestovní plány 2022. Tito mladí cestovatelé dávají přednost samostatnému cestování před cestováním s přáteli a oceňují skvělou kulturu v cenově dostupných destinacích spíše než luxusní resorty. Tím pádem, tyto 10 Cestovní destinace Gen Z se objeví v každém cestovatelském příběhu na sociálních sítích.

1. Cestovní destinace Gen Z: Etna Sicílie

Nejvyšší evropská sopka je vzrušujícím turistickým cílem, speciálně pro extrémně milující Gen Z Etna je aktivní sopka v Catanii, nádherné město na italském ostrově, které není známé. Nejlepší čas na túru na Etnu na Sicílii je v sezóně ramen, května do poloviny září.

Skialpinistické výlety, a pěší turistika až k výhledu na impozantní kráter v létě je pár nápadů na aktivity. Cestovatelé Gen Z tak postavili Etnu vysoko na své 2022 cestovní seznam.

 

2. Cestovní destinace Gen Z: Londýn

Nabízí skvělé aktivity a místa k návštěvě Jednotlivci, Londýn je na předním místě 10 Cestovní destinace Gen Z. Jedno z nejnavštěvovanějších měst v Evropě, Londýn se může pochlubit fantastickou atmosférou. Dále, Hospoda v sousedství je hned za rohem, kde se můžete seznámit s místními obyvateli a trendy butiky přes ulici. Není divu, že Londýn milují všichni, kdo ho navštíví.

Dále, místní hospoda může být také fantastickým místem pro navázání spojení pro bystré mladé mozky Gen Z, vytvářet silné obchodní příležitosti, a s největší pravděpodobností to bylo místo, kde se z pouhého nápadu zrodily nejlepší londýnské startupy přední světové startupy.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Gen Z Travel Destinations

 

3. 10 Cestovní destinace Gen Z: Paříž

Díky velkolepé architektuře a kultuře, Paříž je nejlepším místem cestování pro Gen Z žijící v USA a Číně. Možná víte Paříž jako nejromantičtější město na světě, ale cestovatelé Gen Z volí hlavní město Paříže pro jeho zelenou přírodu a krásné francouzské parky.

V Paříži se nejvíce využívají služby digitalizované mobility, jako je sdílení kol. Kolo si můžete vzít z několika míst po celém hlavním městě, samostatný výlet z Louvru k Eiffelově věži, nebo se připojte k prohlídce s průvodcem. Toto ekologické řešení umožňuje cestovateli Gen Z samostatně prozkoumávat a objevovat skryté drahokamy ve městě, o kterém se zdá, že každý zná jeho tajemství..

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Girl And The Eiffel Tower

 

4. Berlín

Nenáročné a hravé povahy, Berlín každoročně přitahuje miliony cestujících. Cestovatelé Gen Z najdou Berlín jako nádherné hřiště, se skvělými bary a scénou nočního života, protože je to hlavní město strany.

Dále, Berlín je perfektní cestovní destinací pro cestovatele Gen Z, protože je to nejdostupnější město v Evropě. Cestovatelé ve věku kolem dvaceti let se často rozhodnou spojit několik evropských měst do jednoho eurového výletu, takže levné ubytování a bydlení v Berlíně může být skvělý způsob, jak ušetřit a užít si zbytek cesty po krásných evropských městech.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

10 Gen Z Travel Destinations - Berlin

 

5. 10 Gen Z Cestovní destinace Německo: Mnichov

Toto německé město je známé svými nezapomenutelnými Oktoberfestovými slavnostmi. V září, Mnichov se může pochlubit party duchy, vítá stovky cestujících největší pivní festival na světě. Jedním z nejlepších zážitků je degustace lahodných pokrmů bílá klobása s půllitrem bavorského piva.

Tak, zatímco cestovatelé Gen Z preferují cestování sami, festival bavorské kultury je skvělou příležitostí k socializaci. Tudy, skvělé jídlo, nápoje, mix kultur, a párty se spojí v jednu nezapomenutelnou událost.

 

Oktoberfest In Munich

 

6. Cestovní destinace Gen Z: Amsterdam

Jedno z předních evropských měst v podnikatelském duchu & inovace, Amsterdam je na prvním místě 10 Cestovní destinace Gen Z. Nabízí skvělé příležitosti pro podnikání, out-of-the-box myšlení, a povstání jsou součástí přírody Amsterdamu.

Tím pádem, mnoho cestovatelů Gen Z volí město jako místo k prozkoumání, vytvořit, a jako jejich domovská základna pro různé výlety do blízkých destinací. I když je město relativně malé, zachovává si svou kosmopolitní rychlou atmosféru uvnitř malebných a vesnických kanálů..

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

10 Gen Z Travel Destinations - Amsterdam

 

7. Hongkong

Působivé mrakodrapy spolu s nejzajímavějšími světovými zábavními parky řadí Hongkong na první místo 10 Cestovní destinace Gen Z. Futuristické město není jen ostrovem dechberoucích výhledů, ale nabízí také neuvěřitelné zážitky pro mladé cestovatele.

Na rozdíl od úžasné zábavní parky v Hong Kongu, Cestovatelé Gen Z mohou vyjet z centra města. Hong Kong má úžasné pláže a přírodu, ideální pro outdoorové aktivity, jako je turistika až do East Dog Teeth nebo surfování. Ve zkratce, Hong Kong je obrovské hřiště pro mladé cestovatele.

 

 

8. Gen Z Cestovní destinace Itálie: Řím

Objevování bohaté italské kultury a historie v starověké město Řím je pozoruhodný zážitek. Čtverce, fontány, uličky, všude je umění a historie, tak Řím okouzlí mladého cestovatele Gen Z

Přidání kouzla Říma je, samozřejmě, italské jídlo. Od Pasta a la carbonara na oběd, večeře, a gelato jako dezert, s výhledem na Koloseum – slova nestačí k zobrazení mnoha výhod Říma.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Benátky do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Colosseum In Rome

 

9. Vídeň

Toto město je úžasným místem k objevování při toulkách. Vídeň je ideální městskou destinací s kombinací moderní a tradiční architektury, velkolepé zahrady, a čtverce. K jeho mnoha kouzlům se přidává i dostupné životní náklady ve Vídni.

Navzdory tomu, že je hlavním městem nejbohatších zemí světa, Vídeň není tak drahá. Mladí cestovatelé mohou najít skvělé levné hotely. Zde se mohou setkat s ostatními cestovateli Gen Z a naplánovat si cestu do úžasné zastávky v Evropě spolu.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

10 Gen Z Travel Destinations - Vienna

 

10. Florencie

Florencie je pro Gen Z fantastickým cestovatelským místem Jednotlivci. Za prvé, dechberoucí staré centrum města, kde je Duomo, Florentská katedrála, a věž upoutají pozornost a ukradnou srdce každého, kdo poprvé cestuje. Za druhé, Florencie je relativně malá a velmi snadno se dá obejít pěšky, se všemi hlavními památkami a nejlepšími pizzeriemi pár minut chůze od sebe.

Za třetí, mladí cestovatelé mohou naskočit do vlaku a navštívit nedaleké Cinque Terre, pokud chtějí objevit více. Tato barevná oblast nabízí skvělé výhledy na moře a turistickou stezku přes všech pět malebných vesnic. Tak, výlet v kteroukoli roční dobu bude v příbězích na sociálních sítích vypadat fantasticky, a 48 milión Italský hashtag výsledky dokazují, že tato země je oblíbená mezi Gen Z.

Rimini Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Pisa Florencii vlaků

Venice Florencii vlaků

 

Smiley Girl In The Palace

 

Cestování vlakem je rychlý a pohodlný způsob, jak vtěsnat více evropských destinací do jediné cesty. My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme naplánovat výlet.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek „10 Cestovní destinace Gen Z“Na váš web? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde:https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fgen-z-travel-destinations%2F– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)