Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 17/12/2022)

Velikonoční slavnosti v Evropě se liší od země do země a od města k městu. Je to jedna z nejvýznamnějších a nejstarších festivaly z Křesťanské Církve. Velikonoce jsou oslavou vzkříšení Ježíše Krista z hrobu.

Datum oslava Velikonoc každý rok mění. To je obvykle slaví první neděli po úplňku po jarní rovnodennosti. To se vyskytuje v různých časech každý rok, sahat od pozdní březen pozdě duben.

v křesťanství, Svatý týden je týden před Velikonocemi a zahrnuje Palm neděli, Zelený čtvrtek, Velký pátek a Bílá sobota. V Evropě, Mnoho zemí slavit Velikonoce zapálením obrovské požáry, které jsou někdy označovány jako Judas požáry. Zpočátku, Tyto ohně znamená oslavit příchod jara. Zde je rychlý pohled na to, jak některé z vašich oblíbených evropských zemí slavit Velikonoce.

 

Počínaje Velikonoce v Nizozemsku

v Holandsko, přípravky na Velikonoce začínají den před postní. Tento den je znám jako „Vastenavond“ nebo Fast Evy. Během této doby, Nizozemsko má nejvýraznější nárůst zahraničních turistů, kteří se chtějí podílet na jejich slavnosti.

Lidé chodí do kostela na velikonoční služby, které často následují s slavnostní jídlo. Děti přejít na vejce lovy ve vyhledávání z pestře zdobené vařená vejce nebo čokoládová vajíčka. Eiertikken je oblíbená velikonoční hra, ve které lidé srážejí vajíčka dohromady. Cílem hry je rozlousknout vajíčko jiné osoby bez přerušení vy.

Antwerp do Amsterdam vlaky

Antwerp do Breda Vlaky

Brusel Amsterdam vlaky

Antwerp do Utrecht Vlaky

 

dutch flag

 

Velikonoční slavnosti ve Francii

Francouzská slavit Velikonoce tím, že navštěvuje zvláštní bohoslužbu, sváteční jídlo, a velikonoční vajíčka. Uvidíte, obchodů a pekáren s čokoládovou králíků, zvony, a známky jara.

Francouzi také rádi čokoládová vajíčka, jejich použití obecně pro dětské velikonoční vajíčko hony. Francouzi mají také soutěž vejce válcování, která zahrnuje syrová vejce kolejových dolů ze svahu. K dispozici je také dětská hra, která zahrnuje házel čerstvá vejce ve vzduchu. Jako první se rozbít vejce je určen poraženým, kteří budou dávat některé jejich cukroví na další dítě.

Zajímavý velikonoční tradice Francie Je na poklopů Volantes nebo „létající zvony.“ No zvony kroužek mezi pátek a Velikonoční neděli ráno. Teprve po bohoslužbě velikonoční neděli, že zvony prsten, slaví Ježíšovo vzkříšení. Francie je také známý pro jeho Ukřižování reenactments.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

 

Velikonoční slavnosti v Itálii

Velikonoce Itálie je odkazoval se Italové jako La Pasqua. Na rozdíl od ostatních Evropské země, neuvidíte velikonočního králíka nebo Easter Egg lovy v Itálii. Tato radostná oslava je o milovaných tradice.

Náboženské průvody se konají v italská města a měst v pátek a sobotu před Velikonocemi. Na Velikonoční neděli, Očekáváme, že jídlo bude hrát významnou roli při oslavách. Je tradicí, že na slavnostech nechyběly artyčoky a Angelino nebo pečené jehněčí jehněčí a pro vybíravé, Koza je také v nabídce. A lidé dávají holubice ve tvaru korunky nebo ve tvaru chleba jako dárky.

V Římě, na St. se děje vigilie. Bazilika Peterova na Bílou sobotu. Začíná to na 9 pm a pokračuje až do půlnoci, neboť přináší do začátku velikonočního rána. Na Velikonoční neděli, nejočekávanější hmotnost začíná papež přináší požehnání na verandě.

Vzhledem k tomu, papeže a Vatikánu, Řím je místo pro velikonoční slavnosti v Evropě. Lidé přicházejí z celého světa k účasti na oslavách a navštěvovat Vatikán Květná neděle hmota. Vzhledem k tomu, je to zdarma, to je dost přeplněný.

Milán Řím Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Siena do Říma Vlaky

Lucca do Říma Vlaky

Easter Festivities in Italy

 

 

Pokud plánujete zúčastnit velikonoční hmoty v Římě, to je nejlepší rezervovat si vstupenky brzy. Rezervovat svá místa v předstihu, aby si ty nejlepší ceny. Vzhledem k popularitě velikonočních slavností ve městech, jako je Řím, Paříž, a Amsterdam, to je vždy moudré, aby naplánovat.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feaster-festivities-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)