Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 24/12/2021)
Evropa je známá mimo jiné věci pro své architektonické a historické kláštery, které mají historický význam ve světě.

 

Norvank, Vayots Dzor Provincie (Arménie)

Noravank je jedním z nejvíce historické a kultovní klášterní komplexy v Vayots Dzor provincie. Kostel je obklopen ostrými červenými skalami, a dramatické scenérie je jedním z nejlepších důvodů, proč prozkoumat Arménie. Historické Noravank byl postaven v a 13čt století a znamená "Nový Klášter" v arménské. Klášter se stal kulturním a vzdělávacím centrem Arménie.

Noravank-v-Arménie

Tatev Klášter, Provincie Syunik (Arménie)

Tatev je jedním z klenotů arménské architektury. Klášter byl postaven v 9.-13. století vzdělávací centrum a má historický význam pro arménskou historii. Název kláštera má zajímavý původ. Je pěkný a citlivý legenda o mistra, který postavil klášter. On byl horlivý vidět jeho dílo z nebe a přát si mít křídla požádal Boha, aby mu dal křídla.

Bůh naslouchal jeho modlitbám a dal mu žádoucí křídla. Slovo „Tatev“ se překládá jako "dává křídla". Jakmile navštívíte klášter budete se cítit skutečný význam. Klášter je obklopen hluboké soutěsky ze všech stran. Arménská Církev hraje významnou roli v Arméni náboženství a kultury. Ant typ arménského regionálního turné vám dá možnost prozkoumat nejstarší zemi.

Křídla-Tatev v Arménii

posvátná Rodina, Barcelona (Španělsko)

posvátná Rodina je nejnavštěvovanější kultovní církev ve Španělsku. Výstavbu pomníku oficiálně zahájen v 1882. Architekt Francisco de Paula del Villar byl navržen v klasickém gotickém stylu. Ale, v 1883 Antoni Gaudi změnil projekt a postavil a moderní architektura to je ve světě slavné. Stavba by mohla být dokončena v 2026, ke stému výročí Antoni Gaudího smrti.

Architekt měl v plánu stavět 12 věže, určeno na Ježíše Krista a Učedníků, jeden matce Ježíšově, čtyři na památku Evangelistů. V současné době, dokončili osm věží. Uvnitř kostela, Gaudi navrhl sloupy ve tvaru tenkých kmenů stromů, které vytvářejí lesní styl. z vrchol chrámu, můžete vidět působivé pohledy města.

Sagrada-Barcelona-Barcelona

Borgundovo kouzlo, Borgund (Norsko)

Dřevěný kostel je nejúžasnější památkou v Norsku. Je postavena v 1180 a je oddaný Apoštol Andrew. Tyto typy kostelů jsou nejdůležitějšími ikonickými památkami norské architektury. Některé z jeho jemné atributy jsou extravagantně vyřezávané portály a kříže a řezby z dračí hlavy na střechy. Tento styl byl rozšířen ve Skandinávii a používá se v Británii příliš.

Oblast je obklopena bohatým historickým dědictvím. Vindhellavegen se nachází v blízkosti kostela a naznačuje, krásné procházky možnosti. Tato historická cesta byl oceněn "Norsko je nejkrásnější cesta" norské Veřejné Správy Silnic v 2014.

Borgund-Stave

Duomo, Milán (Itálie)

Duomo se nachází v severní části Milána, tento největší katedrála je jedním z nejvíce úžasné a atraktivní staveb na světě. Pán a milánský arcibiskup touží vybudovat a unikátní katedrála díky čemuž by národ pocítil slávu Boha a spojení s městem. Na stavbě Duomo se podíleli konstruktéři, řemeslníci, a řemeslníci z celé Evropy. Každý pracovník zkušenosti a píle pomohla vytvořit Mezinárodní Gotický Duomo.

Tento styl se vyznačuje tím, výška a dramatické dekorace. Kolem budovy jsou nad 3400 sochy, 135 chrliče, a 700 mramor údaje, které charakterizují Duomo. z nejvyšší vrchol, kde můžete vystoupat po schodech nebo výtahem, uvidíte hezký Madonnia, zlatý zastoupení socha Mary a za jasných dní můžete užívat úchvatný výhled z Milána.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Verona Milan Vlaky

 

Duomo-Milán

Hallgrimský kostel, Reykjavík (Island)

Hallgrímskirkja kostel je nejvyšší a největší budovou v Reykjavíku a je viditelná po celém městě. Církev má 74,5 metrů vysoká a turisté může vstoupit do kostela a vychutnat si monumentální výhled. Budova je stavba začala v 1945 a byla dokončena v 1986. Modernistický kostel byl podobný čedičovým lávovým proudům, když se láva ochlazuje do skály.

Hallgrímskirkja-Reykjavík

Trubky jsou vzdálené od čtyři manuály a pedál. Existují 102 řadí, 72 zastaví, a 5275 potrubí a je 15 metrů vysoký, zvážit 25 tóny. Budova je silný a schopný naplnění ducha a obrovský prostor. Stavba varhan byla dokončena v 1992 a byla použita pro řadu nahrávek.

 

Jste připraveni na některé Kultovní Kostely A Kláštery V Evropě? Můžete se dostat do všech těchto míst snadno s pomocí Uložit vlak ! Bez skrytých dodatečných poplatků, budete muset více utrácet na úžasné jízd a dobré časy!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ficonic-churches-and-monasteries-in-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)