Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/12/2021)
Eiropa ir slavens starp citu starpā tās arhitektūras un vēstures klosteriem, kurām ir vēsturiska nozīme pasaulē.

 

Norvank, Vayots Dzor province (Armēnija)

Noravank ir viens no visvairāk vēsturiskā un ikonu klostera kompleksu Vajots Dzors province. Baznīcu ieskauj asi sarkani akmeņi, un dramatisko ainavu ir viens no labākajiem iemesliem, lai izpētīt Armēnija. Vēsturisko Noravank tika uzcelta par 13th gadsimtā un ir "Jaunajā Klosterī" armēņu. Klosteris kļuva kultūras un izglītības centrā no Armēnijas.

Noravank-in-Armēnija

Tateva Klosteris, Sjunikas province (Armēnija)

Tateva ir viens no dārgakmeņiem armēņu arhitektūra. Klosteris tika uzcelts 9.-13. Gadsimtā izglītības centrs un tai ir vēsturiska nozīme Armēnijas vēsturē. Nosaukums klosteris ir interesants izcelsmes. Tur ir jauks un jūtīgs leģenda par kapteini, kurš uzbūvēts klosteris. Viņš bija ieinteresēts, lai redzētu, savu šedevru no debesīm un kas vēlas, lai būtu spārni lūdza, lai Dievs dod viņam spārnus.

Dievs uzklausīja viņa lūgšanas un deva viņam vēlams spārniem. Vārds "Tatev" tiek tulkots kā "piešķirot spārnus". Kad jūs apmeklējat klostera jums būs justies reālā nozīmē. Klosteri no visām pusēm ieskauj dziļas aizas. Armēnijas baznīcai bija nozīmīga loma armēņu reliģijā un kultūrā. Ant veids armēņu reģionālās tūres dos jums iespēju izpētīt vecākā valsti.

Spārni-Tateva-in-Armēnija

svētā Ģimene, Barselona (Spānija)

svētā Ģimene ir visvairāk apmeklētais ikonu baznīcas Spānija. Celtniecības piemineklis oficiāli sākās 1882. Arhitekts Francisco de Paula del Villar tika izstrādāts klasiskā gotikas stilā. bet, iekšā 1883 Antoni Gaudi mainīja projektu un uzcēla mūsdienu arhitektūra kas ir slavens pasaulē. Būvniecība varētu tikt pabeigta 2026, par servantesa Antoni Gaudi nāves.

Arhitekts bija plānots būvēt 12 torņi, veltīta Jēzus Kristus un Mācekļi, viens Jēzus mātei, četru lai atzīmētu Sludinātājiem. Šobrīd, ir pabeigti astoņi torņi. Iekšā baznīcā, Gaudi projektēja slejas plānu koku stumbru formā, kas veido meža stilu. No tempļa augšpusē, jūs varat redzēt iespaidīgs skats pilsētas.

Sagrada-Familia-Barselona

Borgund Viduslaiku Koka, Borgunds (Norvēģija)

Stave baznīca ir visskaistākais orientieris Norvēģijā. Tā ir veidota tā, 1180 un ir veltīta Apustulis Andrejs. Šāda veida baznīcas ir vissvarīgākie Norvēģijas arhitektūras pieminekļi. Daži no tā trauslo atribūti ir extravagantly cirsts portāliem un krusti un kokgriezumi par drakona galvu uz jumti. Šis stils tika izplatīta Skandināvijā un izmantots pārāk Lielbritānija.

Teritoriju ieskauj bagāts vēsturiskais mantojums. Vindhellavegen ir, kas atrodas blakus baznīcai un piedāvā skaistu pastaigu iespējām. Šī vēsturiskā ceļa tika piešķirta "Norvēģija skaistākajām ceļš" norvēģijas Valsts Ceļu Pārvalde 2014.

Borgund-Dēlītis

Doms, Milāna (Itālija)

Duomo atrodas Milānas ziemeļu daļā, šī lielākā katedrāle ir viens no visvairāk awesome un pievilcīgu struktūru pasaulē. Milānas Kungs un arhibīskaps vēlas uzcelt a unikālā katedrāle kas liktu tautai sajust Dieva godību un pilsētas saikni. Duomo celtniecībā bija iesaistīti konstruktori, amatnieki, un amatnieki no visas Eiropas. Katra darbinieka pieredzes un rūpību palīdzēja izveidot Starptautisku Gothic Duomo.

Šis stils ir raksturīgs augstums un dramatisko apdare. Ap struktūra ir vairāk nekā 3400 statujas, 135 gargoyles, un 700 marmora skaitļi, kas raksturo Duomo. No augstākā virsotne, kur var uzkāpt pa kāpnēm vai veikt lifta, jūs redzēsiet, izskatīgs Madonnia, zelta pārstāvību statuja Marija un skaidri dienas var baudīt breathtaking viedokli Milānas.

Dženova uz Milānas Vilcieni

Romas uz Milānu Vilcieni

Bologna uz Milānas Vilcieni

Verona uz Milānas Vilcieni

 

Duomo-Milāna

Hallgrima baznīca, Reikjavīkas (Islande)

Hallgrimskirkja baznīca ir augstākā un lielākā ēka Reikjavīkā un ir redzama visā pilsētā. Baznīca ir 74,5 metri liels un tūristi var ieiet baznīcā un baudīt pieminekļu skats. Ēkas būvniecība sākās 1945 un tika pabeigta gadā 1986. Modernisma baznīca bija līdzīga bazalta lavas plūsmām, kad lava atdziest klintī.

Hallgrímskirkja-Reikjavīka

Caurules, kas ir attālināti no četriem manuāļi un pedālis. Tur ir 102 rindās, 72 apstājas, un 5275 caurules un ir 15 metri garš, nosvērt 25 signāli. Ēka ir spēcīgs un spēj uzpildes svēto un milzīga telpa. Būvniecības orgānu tika pabeigta 1992 un ir izmantota dažādiem ierakstu.

 

Vai esat gatavs, lai redzētu dažas Ikonu Baznīcām Un Klosteriem Eiropā? Jūs varat saņemt uz visiem šiem galamērķiem viegli ar palīdzību Saglabāt vilcienu ! Bez slēptiem papildu maksas, jums ir vairāk tērēt caku braucieni un labos laikos!

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post, vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ficonic-churches-and-monasteries-in-europe%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)