Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 24/12/2021)
Európa je známa okrem iného veci pre svoje architektonické a historické kláštory, ktoré majú historický význam vo svete.

 

Noravank, Vayots Dzor Provincie (Arménsko)

Noravank je jedným z najvýznamnejších historických a kultovým kláštorných komplexov v Vayots Dzor provincia. Kostol obklopujú ostré červené skaly, a dramatické scenérie je jedným z najlepších dôvodov, ak preskúmať Arménsko. Historické Noravank bol postavený v roku a 13th storočia a znamená "Nový Kláštor" v arménskej. Kláštor sa stal kultúrne a vzdelávacie centrum Arménskej.

Noravank-v-Arménsko

Tatev Kláštor, Syunik Provincie (Arménsko)

Tatev, je jedným z klenotov arménskej architektúry. Kláštor bol postavený v 9.-13. storočí vzdelávacie centrum a má historický význam pre arménsku históriu. Názov kláštor má zaujímavý pôvod. Tam je krásny a citlivý legenda o majstra, ktorý postavený kláštor. Túžil vidieť jeho majstrovské dielo z neba a ktorí chcú mať krídla požiadal Boha, aby mu krídla.

Boh počúval jeho modlitby a dal mu žiaduce krídla. Slovo "Tatev" sa prekladá ako "dáva krídla". Po návšteve kláštora sa budete cítiť skutočný význam. Kláštor je obklopený hlbokými roklinami zo všetkých strán. Arménska cirkev hrali významnú úlohu v Arméni náboženstva a kultúry. Ant typ arménskeho regionálneho turné vám dá možnosť preskúmať najstaršie krajine.

Krídla-Tatev-v-Arménsko

posvätná rodina, Barcelona (Španielsko)

posvätná rodina je najnavštevovanejším kultovej cirkvi v Španielsku. Stavba pomníka sa oficiálne začal v 1882. Architekt Francisco de Paula del Villar bol navrhnutý v klasickom gotickom štýle. ale, v 1883 Antoni Gaudi zmenil projekt a postavil a moderná architektúra ktorý je vo svete známy. Stavba by mohla byť dokončená v 2026, pre storočnicu z Antoni Gaudi smrti.

Architekt mal v pláne stavať 12 veže, venované Ježiša Krista a Učeníkov, jedna Ježišovej matke, štyri pripomíname Evanjelisti. V súčasnosti, ukončili osem veže. Vnútri kostola, Gaudi navrhol stĺpy v tvare tenkých kmeňov stromov, ktoré dodávajú lesnému štýlu. Od vrchol chrámu, môžete vidieť, pôsobivé pohľady mesta.

Sagrada-Family-Barcelona

Borgund Stave, Borgund (Nórsko)

Palici cirkvi je najúžasnejšou pamiatkou v Nórsku. To je postavená v 1180 a je venovaná Apoštol Ondrej. Tieto typy kostolov sú najdôležitejšími ikonickými pamiatkami nórskej architektúry. Niektoré z jeho delikátna atribúty sú extravagantne vyrezávané portály a kríže a plastiky z dračej hlavy na strechy. Tento štýl bol šíriť v Škandinávii a používa sa na slovensku príliš.

Táto oblasť je obklopená bohatým historickým dedičstvom. Vindhellavegen sa nachádza v blízkosti kostola a navrhuje krásne prechádzky možnosti. Táto historická cesta bola udelená "Nórsko je najkrajšie cesta" od nórskej Verejná Správa Ciest v 2014.

Borgund-Palici

Duomo, Milan (Taliansko)

Duomo sa nachádza v severnej časti Milána, to najväčšia katedrála je jedným z najviac úžasné a atraktívne štruktúr vo svete. Pán a milánsky arcibiskup chcú postaviť a unikátna katedrála vďaka čomu by národ pocítil slávu Boha a spojenie s mestom. Na stavbe Duomo sa podieľali konštruktéri, remeselníci, a remeselníkov z celej Európy. Každý pracovník skúsenosti a starostlivosťou pomohli vytvoriť Medzinárodné Gotická Katedrála.

Tento štýl sa vyznačuje výška a dramatický výzdoba. Okolo štruktúry sú nad 3400 sochy, 135 chrliče, a 700 mramor údaje, ktoré charakterizujú Duomo. Od najvyšší vrchol, kde môžete vyliezť po schodoch alebo sa výťah, uvidíte pekný Madonnia, zlaté zastúpenie socha Márie a na jasných dní môžete vychutnať úchvatný výhľad Milan.

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Verona Milan Vlaky

 

Duomo-Milán

Hallgrimskirkja, Reykjavík (Island)

Hallgrímskirkja kostol je najvyššia a najväčšia budova v Reykjavíku a je viditeľná v celom meste. Cirkev má 74,5 metrov vysoké a turisti môžete zadať cirkvi a užiť si výtvarné zobrazenie. Budova je výstavba začala v 1945 a bola dokončená v r 1986. Modernistický kostol bol podobný čadičovým lávovým prúdom, keď sa láva ochladzuje v skale.

Hallgrímskirkja-Reykjavík

Rúry sú vzdialené od štyroch manuály a pedál. Existujú 102 hodnosti, 72 zastaví, a 5275 rúrky a je 15 metrov vysoký, zvážte 25 tóny. Budova je silný a schopný, ale o naplnenie svätým a obrovský priestor. Stavba organu bola dokončená v 1992 a bol používaný pre rôzne nahrávky.

 

Ste pripravení sa pozrieť na nejaké Kultový Kostoly A Kláštory V Európe? Môžete sa dostať na všetky tieto destinácie ľahko pomocou Uložiť vlak ! Bez skrytých dodatočných poplatkov, budete musieť viac míňať na úžasné jázd a dobré časy!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ficonic-churches-and-monasteries-in-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)