Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 05/12/2020)

Ste typ človeka, ktorý má rád pešie a autobusové zájazdy? Potom tento príspevok nie je pre vás! Myslíme si, že najlepší spôsob, ako vidieť niektoré z ikonických miest v Európe je od popíjanie šampanského na strešnej terase alebo kaviarni. Tu sú niektoré Najlepšie strešné reštaurácie a kaviarne v Európe, takže môžete pohľad vidieť vo veľkom štýle.

 

Najlepšie strešné reštaurácie a kaviarne v Európe: Atlante Star hotel - Rome, Taliansko

keď v roku Rím, musíte vidieť všetky krásne a starodávne miesta - napríklad Koloseum alebo fontána di Trevi. Ale musíte tiež vychutnať krásny výhľad mesta. a, Pri návšteve strešné bar s Atlante Star Hotel máte názor oboch krajín. Preto si myslíme, že je to jedna z najlepších strešných reštaurácií a kaviarní v Európe!

Užite si krásny výhľad Vatikán a Rím, keď majúci espresso alebo pohár víno. Nie je veľa možností, ako ukončiť deň lepší ako tu!

Cestuje do Ríma vlakom

rýchliky z Londýn Rím trvať asi 14 hodiny, prekonanie vzdialenosti približne 1,434 kilometre. Tam sú časté služby na železničnej trasa medzi Londýnom a Ríme. Vlaky na tejto ceste zvyčajne otvorené pre rezerváciu okolo 12 mesiaca Vopred. Ak rezervácia pre vaše dátumy ešte nie je otvorená, môžete si nastaviť výstrahu rezervácie a dostať e-mail v deň, keď budú k dispozícii najlacnejšie letenky na cestu z Londýna do Ríma vlakom. použitie Save A Train rýchlo a ľahko objednať!

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Bologna do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Atlanta Star Hotel pohľad Rome Italy výhľad

 

Najlepšie strešné reštaurácie a kaviarne v Európe: Cube Bar - Galeries Lafayette - Paríž, Francúzsko

Cube Bar Paríž Francúzsko - Galeries Lafayette

 

Pre jedného z najlepších výhľadov na Paríž, zamieriť do streche obchodného domu Galeries Lafayette. Sedem poschodí hore, Tento 1500m terasa ponúka skutočne pôsobivý 360 ° výhľad na Paríž. Opera House je v úzkom rozmedzí a Eiffelova veža je jeho pozadie. Ale nielen o výberoch, na terase sa však nachádza aj moderný a elegantný strešný bar s názvom The Cube Bar.

Pod holým nebom a prirodzený pri stanovovaní, terasa ponúka na sedenie aj na slnku a viac krytých priestoroch v tieni. Z baru na streche, si môžete objednať studené pivo, osviežujúcich kokteilov spolu s niektorými parížskymi občerstvenia. Toto je určite jedna z najlepších strešných reštaurácií a kaviarní v Európe, tak sa včas Posaďte!

Cestuje do Paríža vlakom

Londýn je obľúbeným východiskovým bodom pre mnohých cestovateľov na ich európske dovolenku. krátky a pohodlne vlakom spája britskej hlavné mesto s francúzskym mestom lásky, Paríž.

Je tu len jeden vlak ide priamo z London do Paríža: vysokorýchlostný vlak Eurostar. Takže je výber správneho trénovať o niečo jednoduchšie! Uistite sa, že zakúpiť si lístky na vlak cez Save vlaku hoci!

Najlepšie strešné reštaurácie a kaviarne v Európe: Aria Hotel High Note Sky Bar - Budapest, maďarsko

Aria Hotel High Note Sky bar Budapest Ponúka veľký 360-stupňový pohľad na Buda a Pešť. To sa nachádza v centre Pešti, len čo by kameňom dohodil od St. Bazilika Štefana. Tento elegantný štýlový bar má veľmi príjemnú atmosféru, a je to ideálny spôsob, ako si Budapešť so svojím rodina a priatelia.

Cestovať do Budapešti vlakom

Na vlak Cesta z Londýna do Budapest je bezpečné, jednoduchý a cenovo dostupný a trvá len 24 hodiny, Eurostar do Paríža a vysokorýchlostných vlakov TGV z Paríža do Mníchova, potom cez noc na pražec Budapest. Alebo existuje spojenie cez Paríž a Mníchov, alebo cez Brusel, kolínska & Viedeň.

 

Najlepšie Strešné reštaurácie a kaviarne v Európe / maďarsko pohľad

 

Najlepšie strešné reštaurácie a kaviarne v Európe – Barcelona

1881 per Sagard je reštaurácii History Museum of Catalunya, jedinečný priestor v centre mesta s výhľadom na prístav v Barcelone a slúžiť výlučne na Stredomoria kuchyne, od mora k zemi. toto skúsenosť je dokončená v terase Indianes, súčasný terasa koktejlový bar s výhľadom na prístav v Barcelone.

Cestovať do Barcelony vlakom

Je ľahké cestovať z Spojené kráľovstvo na španielsko vlakom. Ranná Eurostar do Paríža v 2:20 od 44 £ jednosmerný alebo £ 58 návrate, obed v reštaurácii pozoruhodnú na Gare de Lyon Train Bleu, potom popoludní dvojpodlažný TGV Duplex do Figueres (pre Salvador Dali múzeum), Girona & Barcelona od 39 € v jednom smere. *Ceny podliehajú zmenám.

 

 

Pripravení zbaliť si kufre a navštíviť najlepšie strešné reštaurácií a kaviarní v Európe? nechať Save A Train postarať sa o dostať sa tam, kam potrebujete byť!

 

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://embed.ly/code?url = https://www.saveatrain.com/blog/best-rooftop-restaurants-cafes-europe/- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)