Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 30/04/2021)

Každý naozajstný milovník vína vie, že víno mestá v Európe ponúkať cenovo dostupné a úžasné víno. Od Francúzsko do Talianska, a ďalej, Tieto krajiny sú označené mnohí majú najlepšie vína na svete.

Čiastočne, je to z dôvodu ideálnych klimatických podmienkach pestovania, ale stále je to umenie. Nie každý vie, ako urobiť najviac lahodné vína.

Milovníci vína vedia, že niektoré miesta sú trochu ťažké sa dostať vlakom, pretože sú zakorenené v vidiek. Našťastie, západná Európa má niekoľko miest, ktorá vám môže ešte ponúknuť tie najlepšie vína v Európe. Plus, nebudete musieť obťažovať seba nájsť spôsob, ako sa dostať k nim, pretože všetky z nich sú dostupné vlakom. Ak váš východiskový bod je niektorý z hlavných krajín v Európe, budete mať ľahký čas sa tam dostať.

So všetkými, že v mysli, poďme sa pozrieť na konečný zoznam najlepších vinárskych miest v Európe a ako je navštíviť vlakom.

 

Koblenz, Nemecko

Koblenz Vinné Mesta v Európe

 

Bohužiaľ nie je známe, že každému, údolí Rýna v Nemecku je naplnený kvalitné vinice. Oni produkujú najlepšie vína v celom Nemecku, a väčšina z nich dosiahne Koblenz.

mestečko Leží na rieke Rýn a ponúka jedny z najlepších vínnych barov a reštaurácií v regióne. Je to predovšetkým krásne, nie ako niektoré ďalšie väčšie mestá v tejto oblasti.

Vinice v regióne sú preslávený za to, že najlepší svetový Riesling víno. Ak sa rozhodnete, že chcete navštíviť malebného mesta Koblenz, budete musieť skúsiť pohárik alebo dve studeného bieleho vína.

Ako sa dostať do Koblenz je pomerne ľahké, pretože má jednu z najlepších lokalít všetkých vinárskych miest Rhine Valley. To je na polceste medzi dvoma hlavnými nemeckých miest - kolínska a Frankfurt, a rýchliky budú Koblenz z oboch. Čo je viac, mesto leží na strane frekventovaným Rhine Valley scénické vlaková cesta.

Na koniec, mesto je relatívne blízko hraníc s Holandskom, Belgicko, Luxembursko, a Francúzsko. To znamená, že budete mať žiadny problém nájsť vlak z týchto krajín, ako.

Berlín do Koblenz Vlaky

Frankfurt do Koblenz Vlaky

Luxembursko sa Koblenz Vlaky

Stuttgart do Koblenz Vlaky

 

Viedeň, Rakúsko

Viedeň je nielen jedným z najlepších miest pre život v; to je tiež jeden z najlepších vinárskych miest v Európe. Krajina produkuje veľké množstvo vína všeobecne, z ktorých väčšina je z viníc pozdĺž údolia Dunaja. Viedeň sama o sebe je jedným z mála svetových metropolách, ktorá vyrába víno v rámci mesta.

To všetko znamená, že budete mať možnosť ochutnať najlepšie vína krajina má ponúknuť, doprava vo Viedni. Ďalej, mali by ste vedieť, že fľaša vína, aby si ich Weissburgunder.

Viedeň je hlavným mestom Rakúsko a jeden z hlavných miest v Európe, znamená, že budete rýchlo sa tam dostať vlakom. Jedná sa o centrálnej železničným uzlom, ktorý má pripojenie k niekoľkým susedných krajinách.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Naše zrejmé pick pre začiatok 5 víno mesta v Európe je Bordeaux, Francúzsko

Bordeaux víno miest v Európe

 

Tí z vás zoznámi s vínami, vedia, že Bordeaux vo Francúzsku je jedným z najznámejších vinárskych miest sveta. To je dôvod, prečo je na zozname najlepších vinárskych miest v Európe. Všetky víno vyrobené v tejto preslávenej oblasti prúdi do mesta, aby sa tešil.

Bordeaux vína sú známe pre svoje minerálne a ovocné tóny, od koláč ovocia do sladšie zrelého ovocia. Tieto vína majú tiež úžasnú schopnosť dobre vekom. Tvorcovia často nechať zrieť niekoľko desaťročí.

prirodzene, nemusíte sa snažiť staré víno, ktoré štát majland zažiť najlepšie vína v regióne. Je ich dosť cenovo vína s pomerom výnimočnou cenou a hodnotou. Horná vína musíte vyskúšať tu Red Bordeaux.

Dosiahnutie mesto nebude problém, bez ohľadu na to, kam sa nachádza v západnej Európe. Čo je viac, Väčšina železničné trate ísť do Bordeaux ponuky vysokorýchlostné vlaky. Budete potrebovať iba niekoľko hodín dostať mesto z ľubovoľného miesta vo Francúzsku. Vlak z Paríža dosahuje Bordeaux za menej ako 3 hodiny!

Toulouse Bordeaux Vlaky

Paríža do Bordeaux Vlaky

Lyon do Bordeaux Vlaky

Marseille do Bordeaux Vlaky

 

Florencia, Taliansko je náš posledný Víno Miest v Európe

klenot Toskánska, ak nie všetky z Talianska, Florence je ideálne mesto s najlepšími vínami v krajine. Existuje niekoľko dedín po celom meste, ktoré produkujú nádherné Sangiovese víno a všetky z nich si zaslúži byť na zozname vinárskych miest v Európe. Tieto nádherné dediny a ohromujúci taliansky interiéru sú ťažko dosiahnuteľné, ale mesto Florencia nie je.

Sa môžete dostať do mesta vlakom odkiaľkoľvek v Taliansku, alebo ďalšie, Páči sa mi to Švajčiarsko a Francúzsko. Tam sú pravidelné, vysokorýchlostné vlaky, ktoré idú niekoľkokrát denne z Milána a Ríma, ale iz Benátky. Tieto cesty trvať menej ako dve hodiny, a máte možnosť vidieť nádherné kopce a polia Talianska.

Rimini Florencii vlakov

Rím Florencii Vlaky

Pisa Florencii vlakov

Venice Florencii vlakov

 

 

Takže, ste pripravení vychutnať víno miest v Európe? SaveATrain.com vám pomôže dostať do akéhokoľvek mesta Európe, rýchly, lacný, as úsmevom!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwine-cities-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)