Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 28/08/2021)

Florence je úžasné miesto na pobyt a tam sú tony robiť. ale, Ak hľadáte pre podnikanie za tento kapitál, máme vás pokryté. Tam sú niektoré úžasné miest k návšteve, ktoré sú len cesta vlakom od Florencie. Tu sú 10 Výlety z Florencie vlakom za Vás tešiť!

 

1. Výlety z Florencie vlakom: Pisa

Pisa je na väčšine zoznamov cestovateľov kvôli svojej slávnej Šikmá veža, Katedrála Santa Maria Assunta, a ďalšie pozoruhodné stránky. Ale mesto samo, široký a vydelí rieky Arno, stojí za výlet na jeho vlastné! Existuje značný počet menších múzeí skontrolovať, rovnako ako aj záhrada. Palazzo Blu tiež drží monografické výstavy významných súčasných umelcov (Chagall, Miro, a naposledy Toulouse Lautrec). A to vyzvedať posledná maľbu kedy urobil Keith Haring, volal Celý svet.

Môžete očakávať, že ísť na vašej ceste. Takže, pamätajte, že ak ste klaustrofóbiu alebo strach z výšok lezenie na šikmú vežu nemusí zvuk apelovať na vás, ale je to rozhodne stojí za videnie!

Livorno do Pisa Vlaky

Florence na Pisa vlakov

Lucca Pisa Vlaky

Arezzo do Pisa Vlaky

Pisa Day Trips From Florence By Train

 

2. Siena

Jeden z najobľúbenejších jednodňových výletov z Florencie vlaky je Siena. Je známy pre svoje Palio, čo je závodný kôň, ktorý preteká nemenej známeho námestia Piazza del Campo. To je tiež známe pre svoje krásne stredoveká architektúra mj. Siena je staroveké mesto plnené pamiatok svetového dedičstva UNESCO a stojí za návštevu!

Miláno Siena Vlaky

Florence do Siena vlakov

Perugia do Siena Vlaky

Rím Siena Vlaky

amazing siena italy

 

3. Výlety z Florencie vlakom: Livorno

To je jeden z najdokonalejších jednodňových výletov z Florencie vlakom pre tých, ktorí si želajú obe pobrežia a mesto. Nie je to tak, historickú alebo kultúrne a ďalšie toskánskych miest. Avšak, to je jeden z talianskych tradičných prímorské letovisko miest. Jedná sa o najlepšie miesto na odpočinok a skúmajte svojim vlastným tempom, s pre každého niečo.

Arezzo do Livorno Vlaky

Pisa do Livorno Vlaky

Florence na Livorno vlakov

Siena do Livorno Vlaky

Livorno Day Trips From Florence By Train

 

4. Svätý Gimignano

Nachádza sa medzi Florencia a Siena, San Gimignano je jedným z najmalebnejších dedín v Toskánsku. to sa môže pochváliť 14 stredovekej veže, dláždenými ulicami blúdiť a obdivovať starej stredovekej architektúry budov. Je to len hodinu od Florencie.

Florence do San Gimignano Vlaky

Arezzo San Gimignano Vlaky

Pisa San Gimignano Vlaky

Lucca do San Gimignano Vlaky

San Gimignano, Italy

 

5. Výlety z Florencie vlakom: Bologna

Hoci vonkajšie Toskánska a trochu viac drahý dosiahnuť (ak chcete mať veľmi pomalé regionálny vlak), rýchly vlak vás zavezie do Bologne v niečo málo cez pol hodiny. (byť istí, že si vstupenky od Uložiť vlak samozrejme!) Bologna je jedným z najviac podceňovaný miest v Taliansku a je veľmi príjemné hotspot na našich 10 Výlety z Florencie vlakom. Napriek svojej krásne historické centrum, potraviny bohaté na kultúru, a živá napriek tomu uvoľnená atmosféra, to je často prehliadaná turistov na obvyklom Venice Florence Rímske trase.

To je škoda, pretože existuje toľko vecí, ktoré sa v Bologni od lezenie stredovekej veže na potravinárske zájazdy zábavné, a to robí skvelú základňou pre objavovanie Medzi ďalšie zaujímavosti v oblasti. Strávili sme týždeň v apríli a miloval zmes elegancie a krupičkovatění a, samozrejme, všetko, čo lahodné čerstvé cestoviny.

Venice do Bologna Vlaky

Florence na Bologna vlakov

Rím Bologna Vlaky

Miláno Bologna Vlaky

Bologna Day Trips From Florence By Train

 

6. štrajk

Mestečko v oblasti Chianti, Greve je skrytý klenot s množstvom histórie, tradície, a veľa vína kultúra. Greve je perfektný jednodenný výlet z Florencie, aby preskúmala a prechádzať okolo svoje obchody remeselníka, kaviarne, a kaviarne. Ak hľadáte pre odpočinkovú deň, Greve môže byť váš ideálnou voľbou.

Reggio Emilia Florencii vlakov

Janov Florencii vlakov

Sestri Levante do Ríma Vlaky

Parma Florencii vlakov

Greve Day Trips From Florence By Train

 

7. Výlety z Florencie vlakom: Saturnia

Saturnia je kúpeľné mesto v Toskánsku v severnej strednej Taliansku. Ideálnou destináciou na relaxáciu a odpočinku. tepelná horúce pramene Saturnia sú sírne pramene uprostred údolia a sú dobre známe pre svoje terapeutické vlastnosti, ponúka relaxáciu a pohodu ponorením do všetkých dní.

Florencia, aby Grosseto Vlaky

Perugia na Grosseto Vlaky

Viterbo na Grosseto Vlaky

Rím na Grosseto Vlaky

 

 

8. Orvieto

Potom, čo založili Etruskovia na vrchole strmého kopca z tufu (sopečný popol kameň). Mesto Orvieto stúpne výrazne nad tufu útesov, ktoré sú doplnené o hradbami postavené z rovnakého kameňa zvaného Tufa. Hlavnou atrakciou, ktoré nemožno úplne zjavný sú Duomo a rezidencie pápežskej. Tento kuriózny mesto je ideálny pre putovanie okolo a obdivovať jeho architektúru.

Florence na Orvieto vlakov

Siena do Orvieto Vlaky

Arezzo sa Orvieto Vlaky

Perugia do Orvieto Vlaky

Orvieto Italy

 

9. Výlety z Florencie vlakom: Arezzo

Ak ste vo Florencii, pretože máte radi renesančného umenia, hit Arezzo, hodinu alebo tak ďaleko vo vlaku, pre iný perspektíva. Francesc Piero, ktorých portréty vojvodu a vojvodkyne Urbino môžete vidieť v Uffizi, maľované vysoká kaplnka v tomto meste kostola San Francesco. Komplex freska cyklus, predstavujúce príbeh pravého kríža, je jedným z najvplyvnejších skorého quattrocenta, v ktorom umelec vypracovali svoje šialené myšlienky priestoru (založené na jednobodovým perspektíve), osídlené pokojnými postavami s hlavami v tvare vajca.

Zvyšok mesta tiež ponúka dostatok na solídnu poldňovú návštevu (alebo viac). Ak máte radi davy, prísť na prvý víkend v mesiaci, keď takmer celé centrum mesta sa stane gigantický trh so starožitnosťami.

Florence na Arezzo vlakov

Perugia do Arezzo Vlaky

Bologna na Arezzo Vlaky

Siena do Arezzo Vlaky

Arezzo Day Trips From Florence By Train

 

10. Benátky

Ako môžeme nechať off Benátok na našich 10 Výlety z Florencie Vlakom zoznamu? Benátky sú jedným z najromantickejších a najobľúbenejšie destinácie v Taliansku. Vďaka tisícom kanálov, paláca, a budovy v gotickom štýle. Benátky je určite jedným z najkrajších miest, budete niekedy vidieť. Hoci to môže byť jeden z najdrahších. Celodenný výlet môže byť jedným z najlepších možností, pokiaľ nie ste pripojení k nízky rozpočet.

Milan do Benátok Vlaky

Florence na Venice vlakov

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

Venice Italia

 

Pripravení zaškrtnúť niektoré veci z vášho zoznamu vedra? Veríme, že naše 10 Výlety z Florencie Vlakom zoznamu pomohol ho zúžiť. Zapamätaj si to Uložiť vlak ponúk trénovať vstupenky bez skrytých nákladov, a môžete si počas niekoľkých minút!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Výlety z Florencie vlakom” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-from-florence/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)