زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 28/08/2021)

فلورانس مکان شگفت انگیز به ماندن است و تن برای انجام وجود دارد. ولی, اگر شما به دنبال سرمایه گذاری فراتر از این سرمایه, ما باید شما را تحت پوشش. برخی از مکان های شگفت انگیز به بازدید که فقط یک وجود دارد سوار قطار دور از فلورانس. در اینجا 10 سفرهای یک روزه از فلورانس با قطار را برای شما به لذت بردن از!

 

1. سفرهای یک روزه از فلورانس با قطار: پیزا

پیزا به دلیل معروف بودن در بیشتر لیست های سطل مسافر قرار دارد برج کج, کلیسای جامع سانتا ماریا Assunta, و سایر سایت های قابل توجه. اما شهرستان خود, گسترده و تقسیم بر رودخانه آرنو, ارزش یک سفر روز خود را در آن است! تعداد خوبی از آنها وجود دارد موزه ها جزئی برای چک کردن, همچنین باغ. پالازو بلو همچنین دارای نمایشگاه monographic از هنرمندان مهم مدرن (شاگال, میرو, و اخیراً تولوز لوترک). و انجام جستجو از آخرین نقاشی دیواری که تا کنون توسط کیت هرینگ انجام, نام Tuttomondo.

شما ممکن است انتظار می رود به راه رفتن در سفر خود را. بنابراین, به یاد داشته باشید که اگر شما تنگ و یا ترس از ارتفاع بالا رفتن از برج کج ممکن است صدای جذاب به شما نیست, اما قطعا ارزش دیدن!

لیورنو به قطار پیزا

فلورانس به پیزا قطار

لوکا به قطار پیزا

AREZZO به قطار پیزا

روز پیزا سفر از فلورانس با قطار

 

2. سیهنا

یکی از مهمترین و سفرهای یک روزه محبوب از فلورانس با قطار است به Siena. مشهور است برای آن است پالیو, است که یک مسابقه اسب که اجرا می شود از طریق همان اندازه مشهور پیازا دل کامپو. همچنین از آن برای زیبا آن شناخته شده است معماری قرون وسطی در میان چیزهای دیگر. Siena یک است شهر باستانی پر از میراث جهانی یونسکو و بازدید یک ارزش!

میلان به قطار سیهنا

فلورانس به قطار سیهنا

پروجا به قطار سیهنا

رم به قطار سیهنا

شگفت انگیز ایتالیا سیهنا

 

3. سفرهای یک روزه از فلورانس با قطار: لیورنو

این یکی از مهمترین و سفرهای یک روزه کامل از فلورانس با قطار برای کسانی که تمایل هر دو ساحل و در شهرستان است. آن را به عنوان تاریخی یا فرهنگی را به عنوان دیگر شهرستانها اهل توسکانی. با این حال, آن را به یکی از شهرهای ساحلی رفت و آمد مکرر سنتی ایتالیا است. آن است بهترین مکان برای استراحت و با سرعت خود کاوش کنید, با چیزی برای همه.

AREZZO به قطار لیورنو

پیزا به قطار لیورنو

فلورانس به قطار لیورنو

سیهنا به قطار لیورنو

روز لیورنو سفرهای از فلورانس با قطار

 

4. سان Gimignano

واقع بین فلورانس و سیهنا, سان Gimignano یکی از مهمترین و روستاهای زیبا در توسکانی است. این دارای 14 برج قرون وسطی, خیابان های سنگ فرش در اطراف سرگردان شوم و تحسین معماری قدیمی قرون وسطایی از ساختمان. این فقط یک ساعت به دور از فلورانس.

فلورانس به قطار سان Gimignano

AREZZO به قطار سان Gimignano

پیزا به قطار سان Gimignano

لوکا به قطار سان Gimignano

سان Gimignano, ایتالیا

 

5. سفرهای یک روزه از فلورانس با قطار: چرند

اگر چه در خارج از توسکانی و کمی گران تر برای رسیدن به (مگر اینکه شما می خواهید را به قطار منطقه ای بسیار کند), قطار سریع شما را به به بولونیا در بیش از نیم ساعت. (مطمئن باشید که برای دریافت بلیط خود را از نجات یک قطار البته!) بولونیا یکی از شهرستانها ترین دست کم در ایتالیا است و یک کانون بسیار خوب است ما 10 سفرهای یک روزه از فلورانس با قطار. با وجود مرکز تاریخی زیبای آن, فرهنگ مواد غذایی غنی, و پر جنب و جوش اتمسفر و در عین حال آرام, آن است که اغلب توسط گردشگران در معمول مسیر ونیز فلورانس رم نادیده گرفته.

این شرم آور است به عنوان بسیاری از چیزهایی که در Bologna از بالا رفتن از برج قرون وسطی به تور سرگرم کننده مواد غذایی وجود دارد, و آن را می سازد یک پایگاه عالی برای کاوش جاذبه های دیگر در منطقه. ما یک هفته وجود دارد در ماه آوریل به سر برد و عاشق ترکیبی از ظرافت و ثبات قدم و, البته, که ماکارونی تازه و خوشمزه.

ونیز به قطار بولونیا

فلورانس به قطار بولونیا

رم به قطار بولونیا

میلان به قطار بولونیا

روز بولونیا سفر از فلورانس با قطار

 

6. اعتصاب

یک شهر کوچک در منطقه نوعی شراب قرمز, گریو یک گوهر پنهان با تعداد زیادی از تاریخ است, رسم و رسوم, و مقدار زیادی از شراب فرهنگ. گریو سفر یک روزه کامل از فلورانس است به کاوش و قدم زدن در اطراف مغازه ها صنعتگر آن, کافه ها, و قهوه خانه ها. اگر شما به دنبال برای یک روز آرام, گریو ممکن است انتخاب ایده آل خود.

رجیو امیلیا به قطار فلورانس

جنوا به قطار فلورانس

Sestri Levante به به قطار رم

Parma به قطار فلورانس

روز گریو سفرهای از فلورانس با قطار

 

7. سفرهای یک روزه از فلورانس با قطار: Saturnia

Saturnia شهر آبگرم در توسکانی در شمال مرکزی ایتالیا است. مقصد مناسب برای استراحت و باز کردن از پیچ. حرارتی چشمه های آب گرم در Saturnia چشمه های گوگردی در وسط دره وجود دارد و از نظر خواص درمانی آنها بسیار مشهور است, ارائه آرامش و رفاه از طریق غوطه وری در تمام روزها.

فلورانس به گروستو قطار

پروجا به گروستو قطار

ویتربو به گروستو قطار

رم به گروستو قطار

 

 

8. ارویهتو

هنگامی که توسط Etruscans تاسیس در بالای شیب دار تپه از توفا ساخته شده (سنگ آتشفشانی). این شهرستان از ارویهتو قابل ملاحظهای افزایش یافته بالا صخره توف است که توسط دیوار دفاعی ساخته شده از سنگ همان نام توفا تکمیل. جاذبه های اصلی است که می تواند غیب نیست می Duomo و محل اقامت پاپ. این شهر عجیب و جالب برای سرگردان در اطراف و توصیف معماری آن کامل است.

فلورانس به قطار ارویهتو

سیهنا به قطار ارویهتو

AREZZO به قطار ارویهتو

پروجا به قطار ارویهتو

ارویهتو ایتالیا

 

9. سفرهای یک روزه از فلورانس با قطار: آرتزو

اگر شما در فلورانس هستند، زیرا تو را دوست دارم هنر رنسانس, ضربه تا آرتزو, یک ساعت و یا خیلی دور در قطار, برای مختلف چشم انداز. فرانسسک پیرو, که پرتره از دوک و دوشس اوربینو شما می توانید در اوفیتزی ببینید, نقاشی کلیسای کوچک بالا در این کلیسا شهرستان سان فرانچسکو. چرخه نقاشی ابرنگی پیچیده, به نمایندگی از داستان صلیب واقعی, یکی از با نفوذ بیشتر از اوایل قرن چهاردهم است, که در آن هنرمند کار می کرد از ایده های دیوانه خود فضا (بر اساس پرسپکتیو یک نقطه), پر از چهره های آرام با سرهای تخم مرغ شکل.

بقیه نقاط شهر نیز به اندازه کافی برای یک بازدید نیمه روز خوب فراهم می کند (یا بیشتر). اگر شما لذت بردن جمعیت, آمده در آخر هفته اول ماه, زمانی که تقریبا طیف مرکز شهرستان یک بازار عتیقه غول پیکر می شود.

فلورانس به قطار آرتزو

پروجا به قطار آرتزو

بولونیا به قطار آرتزو

سیهنا به قطار آرتزو

روز آرتزو سفرهای از فلورانس با قطار

 

10. ونیز

چگونه می توانیم ترک کردن ونیز در ما 10 سفرهای یک روزه از لیست فلورانس با قطار? ونیز یکی از مهمترین و عاشقانه است و مقصد محبوب در ایتالیا. این برنامه شامل هزاران کانال, کاخ, و بناهای سبک گوتیک. ونیز برای یک مطمئن شوید که از زیبا ترین شهرستانها شما همیشه خواهید دید. اگرچه می توان آن را یکی از مهمترین و گران قیمت. سفر یک روزه می تواند یکی از بهترین گزینه اگر شما در یک نمی بودجه.

میلان به قطار ونیز

فلورانس به قطار ونیز

بولونیا به قطار ونیز

رم به قطار ونیز

ونیز ایتالیا

 

آماده به تیک تیک برخی از چیزهایی که از لیست سطل خود را? ما امیدواریم که که ما 10 سفرهای یک روزه از لیست فلورانس با قطار کمک کرده است که شما به آن محدود کردن. به یاد بیاور نجات یک قطار پیشنهادات آموزش بلیط با بدون هزینه های پنهان, و شما می توانید در عرض چند دقیقه کتاب!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “10 سفرهای یک روزه از فلورانس با قطار” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fday-trips-fr-florence٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / PL به / FR یا / د و زبان بیشتر تغییر.