Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 28/08/2021)

Floransa kalmak için inanılmaz bir yer ve yapılacak ton vardır. Fakat, Bu sermayenin ötesinde girişim isteyen varsa, seni koruduk. Sadece vardır ziyareti için bazı şaşırtıcı yerler vardır tren yolculuğu uzakta gelen Florence. Burada 10 Eğer zevk için Floransa tarafından Trenden Günü Gezileri!

 

1. Floransa By Trenden Günü Gezileri: pisa

pisa ünlü olması nedeniyle çoğu gezginin kova listesinde Pisa Kulesi, Santa Maria Assunta Katedrali, ve diğer dikkat çekici siteler. Ama şehir kendisi, Geniş ve Arno Nehri bölü, kendi başına bir günlük gezi değer olduğunu! İyi bir numarası vardır minör müzeler kontrol etmek, Hem de bahçeleri. Palazzo Blu de önemlidir çağdaş sanatçıların monografik sergi düzenliyor (Chagall, miro, ve en son Toulouse Lautrec). Ve hiç Keith Haring tarafından yapılan son duvar aramak do, aranan Bütün dünya.

Eğer seyahate yürümeye beklenebilir. Böyle, unutmayın Klostrofobin veya ses size çekici olmayabilir Pisa Kulesi tırmanma yükseklik korkusu olup olmadığını, ama buna değer gören kesinlikle!

Pisa Trains için Livorno

Florence Pisa trenleri

Lucca Pisa trenleri

Pisa trenleri Arezzo

Pisa Day Trips From Florence By Train

 

2. Siena

Trains tarafından Florence itibaren en popüler Day Trips biri Siena etmektir. Onun Palio ünlüdür, Bir at yarışı hangi olduğu eşit meşhur Piazza del Campo aracılığıyla çalışır. Ayrıca, güzel tanınıyor ortaçağ mimarisi başka şeylerin yanında. Siena bir Antik şehir dolu UNESCO dünya mirası ve görülmeye değer!

Milan Siena trenleri

Floransa Siena trenleri

Perugia Siena trenleri

Roma Siena trenleri

amazing siena italy

 

3. Floransa By Trenden Günü Gezileri: livorno

Bu sahil ve şehir hem isteyenler için Floransa tarafından Trenden en mükemmel Day Trips biridir. Bu tarihi veya diğer kültürel olarak değil Toskana şehirler. ancak, İtalya'nın geleneksel sahil şehirlerinden biridir. O dinlenmek için en iyi yer ve kendi hızınızda keşfedin, Herkes için bir şey.

Livorno trenleri Arezzo

Pisa Livorno trenleri

Floransa Livorno trenleri

Siena Livorno trenleri

Livorno Day Trips From Florence By Train

 

4. Aziz Gimignano

Floransa ve Siena arasında yer alan, San Gimignano Toskana en güzel köylerinden biri olan. Bu sahiptir 14 ortaçağ kuleleri, arnavut kaldırımı sokaklar etrafında dolaşmak ve binaların eski ortaçağ mimarisine hayran. Bu sadece bir saat uzaklıkta Floransa dan.

Floransa San Gimignano trenleri

San Gimignano trenleri Arezzo

Pisa San Gimignano trenleri

Lucca San Gimignano trenleri

San Gimignano, Italy

 

5. Floransa By Trenden Günü Gezileri: Bolonya

Toskana dışına ve ulaşmak için daha pahalı biraz rağmen (Eğer çok yavaş bölgesel tren istemedikçe), Hızlı tren biraz üzerinde yarım saat içinde Bologna götürür. (adresinin bilet almak emin olmak Bir Tren Kaydet tabii ki!) Bolonya İtalya'nın en hafife şehirlerinden biridir ve üzerinde çok güzel bir hotspot bizim 10 Floransa By Trenden Günü Gezileri. güzel tarihi merkezi rağmen, Zengin yemek kültürü, ve canlı henüz rahat bir atmosfer, genellikle her zamanki Venedik Floransa Roma yolu üzerinde turist tarafından gözardı edilir.

eğlenceli gıda turları ortaçağ kuleleri tırmanma dan Bologna yapılacak o kadar çok şey var ki gibi bu bir utanç, ve keşfetmek için büyük bir üs yapar diğer konumlar bölgede. Nisan ayında bir hafta geçirdim ve zarafet ve grittiness karışımı ekledi ve, tabii ki, Tüm bu lezzetli taze makarna.

Venedik Bologna trenleri

Floransa Bologna trenleri

Roma Bologna trenleri

Milan Bologna trenleri

Bologna Day Trips From Florence By Train

 

6. grev

Chianti bölgesinde küçük bir kasaba, Greve tarihinin bir sürü gizli bir mücevher, gelenekler, ve şarap bol kültür. Greve keşfetmek ve esnaf dükkanları dolaşmak üzere Florence mükemmel bir günlük gezi olduğunu, kafe, ve kahve dükkanları. Rahat bir gün için arıyorsanız, Greve mükemmel bir seçim olabilir.

Floransa Trains Reggio Emilia

Cenova Floransa trenleri

Roma Trains Sestri Levante

Parma Floransa trenleri

Greve Day Trips From Florence By Train

 

7. Floransa By Trenden Günü Gezileri: Satürnya

Saturnia Kuzey Merkez İtalya'daki Toskana bölgesindeki spa şehridir. mükemmel bir yer dinlenmek ve dinlenmenizi. termal Kaplıcalar Saturnia bir vadinin ortasında Sülfürlü yaylar ve onların tedavi edici özellikleri için bilinen, her gün daldırma yoluyla rahatlama ve esenlik sunmak.

Floransa-Grosseto trenleri

Perugia-Grosseto trenleri

Viterbo-Grosseto trenleri

Roma-Grosseto trenleri

 

 

8. Orvieto

Bir dik üstünde Etrüskler tarafından kurulan bir kez tepe tüf taşından (Volkanik kül taş). Orvieto şehir dramatik Tufa denilen aynı taştan inşa savunma duvarları tarafından tamamlanır tüf kayalıklar üstünde yükselir. gaybı gidemez başlıca turistik Duomo ve Papalık ikamet vardır. Bu şirin kasaba dolaşıp ve mimarisine hayran için idealdir.

Floransa Orvieto trenleri

Siena Orvieto trenleri

Orvieto trenleri Arezzo

Orvieto Trains için Perugia

Orvieto Italy

 

9. Floransa By Trenden Günü Gezileri: Arezzo

Floransa'da ise Rönesans sanatı seviyorum çünkü, Arezzo yukarı vurmak, Bir saat ya da öylesine uzakta trende, Farklı için perspektif. Francesc Piero, kimin Dük ve Düşes portreleri Eğer Uffizi görebileceğiniz Urbino, San Francesco bu şehir kilisede yüksek şapel boyalı. Karmaşık havada döngüsü, Gerçek Haç Story temsil, Erken quattrocento'ya en etkili biridir, hangi sanatçı uzayın onun manyakça fikirlerini çalıştı (tek noktalı perspektif göre), yumurta şekilli kafalı sakin figürlerle dolu.

Kasabanın geri kalanı da yarım günlük sağlam bir ziyaret için yeterli sunuyor (yada daha fazla). Kalabalıklar hoşlanıyorsanız, Ayın ilk hafta sonu gel, Neredeyse bütün şehir merkezi dev bir antik pazar olduğunda.

Floransa Arezzo trenleri

Arezzo Trains için Perugia

Arezzo Trains Bologna

Siena Arezzo trenleri

Arezzo Day Trips From Florence By Train

 

10. Venedik

Biz Venedik kapalı bırakabilir nasıl bizim 10 Floransa By Tren listesinden Günü Gezileri? Venedik en romantik biridir ve popüler yerler İtalya'da. kanalların binlerce özelliği, saraylar, ve gotik tarzda binalar. Venedik Hiç göreceksiniz en güzel şehirlerinden emin biri olduğunu. o en pahalı biri olabilir rağmen. Eğer a üzerinde değilse bir günlük gezi iyi seçeneklerden biri olabilir Sıkı bütçe.

Milano Venedik trenleri

Floransa Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

Venice Italia

 

senin kova liste dışı bazı şeyler kene hazır? Biz umut eden 10 Floransa By Tren listesinden Gün Gezileri bunu daraltmak yardımcı oldu. Bunu hatırla Bir Tren Kaydet teklifler hiçbir gizli maliyeti bilet tren, ve birkaç dakika içinde yaptırabilirsiniz!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 Floransa By Trenden Günü Gezileri” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-from-florence/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)