Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 03/02/2023)

seyahat etmek nasıl karar zaman seçenekler yükleri. Ünlü film adı gibi, Eğer aracılığıyla gidebilir düzlemler, trenler, ve otomobil. Bir alarak söz konusu olduğunda İtalya'nın turu, ancak – trenle gitmenin bazı kesin avantajları var.

 

TREN SÜRÜŞ KONFORU

Bir tren yolculuğu zevk çocuk

 

Havayolu koltuk kısa üzerindeki herkesin bildiği vardır ayak koyma yeri, ve kalkış ve iniş sırasında elektronik cihazlar kullanmak yasaktır. Bu kısa uçuşlar için anlamı, Eğer sunduğu dikkat dağıtıcı olmadan uçuş çoğunluğu için küçük koltuk sınırlandırılırız akıllı telefonlar ve teknoloji, bu bir tren yolculuğu gerçekten farklı.

Otomobil genellikle biraz daha fazla alan sağlar, ama binmek inişli çıkışlı olabilir ve bazı insanlar araba hastalık muzdarip – Özellikle üzerinde uzun yolculuk okumak veya oyun oynamak isteyebilirsiniz zaman. tren yolculuğu, diğer yandan, rahat koltuklar ve yumuşak bir sürüş sağlar – Uzun kalkış ve iniş kat kesintisiz, tekrar farklı bir deneyim tren yolculuğu uzaklıkta .

İtalya'da tren yolculuğu ile seyahat ederken, Eğer son derece deneyebilirsiniz rahat ergonomik koltuklar ve yeni ses yalıtımlı kabinler yüksek hız FRECCIAROSSA 1000 tren.

Cenova Trains Napoli'nin

Torino Cenova trenleri

Rimini Cenova trenleri

Siena Cenova trenleri

 

Tren yolculuğu GÖRÜŞLERİ

Hava yolculuğu muhteşem havai manzaraya sahiptir, ama sadece kısa bir süre için uçak yukarıda kadar yükselir kadar kırsal bölge. otoyollar genelde güzel olmasa da, Şehirler arasında yollar sunabilir muhteşem görünümler. ancak, Sürücü yola konsantre zorundadır, böylece sadece diğer yolcular tepeler hayret edebilirsiniz veya güzel okyanus. Tren yolculuğu tüm yolcuları pencerenin dışındaki doğal güzelliklerinin tadını sağlar.

demiryolu ile İtalya'ya gitti insanlar duymak şeylerden biri, ne kadar muhteşem günbatımı sırasında tren seyahat.

Tren yolculukları içinde İtalya özellikle güzel yani Levanto ve La Spezia arasında Cinque Terra boyunca seyahat emin olun veya Rimini'ye Catania doğu kıyısında aşağı gezisi.

Messina Palermo trenleri

Syracuse Palermo trenleri

Sicilya Palermo trenleri

Catania Palermo trenleri

 

 

MALİYET

Tren yolculuğu seyahat olduğunu çok daha uygun fiyatlı uçan daha. Araba kiralama maliyetli olabilir, ama sizi sigorta eklemek, gaz, ve zaman (daha fazla zaman tahrik daha fazlası anlamına gelir konaklama geceleri) Yolculuk hızlı pahalı alabilirsiniz. Ayrıca bir gecede tren yolculuğu yapabilir, Eğer birinde konaklama ve ulaşım için ödeme bu şekilde.

Roma Levanto trenleri

Siena La Spezia trenleri

Rimini La Spezia trenleri

Levanto Trains için La Spezia

 

ÇEVRE

Dağların üzerinden gün batımı zamanı

 

Trenler çok daha az yayarlar Karbon salınımı uçaklardan veya arabalardan daha. Bir araştırmaya göre, arabalar çift yayar CO2 miktarı o trenler yapar.

Uçaklar en neden çevresel Etki. uçan veya bir trendeler arasında seçim yaparken, bunu düşün: uçaklar kalkış ve iniş için kendi yakıt çoğunluğunu kullanmak. Bu uzun mesafeli uçuşlar uzunluğu boyunca eşitler iken, kilometre başına çok daha fazla yakıt kullanıldığı anlamına gelir. daha kısa uçuşlar, Böyle İtalya içinde seyahat gibi.

Buna ek olarak, Çoğu insan araba veya taksi ile havaalanına yolculuk, kendi toplam fazla karbon emisyonu ekleme. Bu kısa bir uçuş veya bir sürücüden daha şehirler arası bir tren yolculuğu almaya daha çevre mantıklı gelir.

Kenara benzinli ve dizel kullanımından, ayrıca gürültü var ve hava kirliliği, Zaten yeşil alanlar yoksun şehirlerde park arabalar için hem de ihtiyaç.

Milan Torino trenleri

Torino trenleri Como Gölü

Cenova Torino trenleri

Parma Torino trenleri

 

Tren yolculuğu GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE

Yolcu mili başına ölümleri ölçerken, uçan çok daha güvenlidir sürme. İşte nedenleri: insan hatası daha az şansı var, ve pilot olmak ehliyet almaktan çok daha zor. Uzun sürüşlerde yol koşulları ve yorgunluğun dikkate alınması, o bir uçak seçerek bir arabadan daha güvenlidir neden görmek kolaydır.

trenler karşılaştırıldığında, ancak, uçaklar oldukça da güvenli değildir. Trenler yavaş hızlarda parça seyahat, uçaklara kıyasla çökmesini daha az şans anlamı. Raydan çıkma durumunda, düşük hızlar daha az risk anlamına.

Florence Rimini trenleri

Roma Rimini trenleri

Milan Rimini trenleri

Venedik Rimini trenleri

 

SEYAHAT SÜRESİ

Ortalama bir otoban şeritli hakkında hamle 2,500 Saatte insanlar – Tipik bir tren hattı devam ederken bu 50,000 Saatte insanlar. Bu esasen sürüş daha hızlı trenle yolculuk yapar, Özellikle trafik yavaş hareket eden faktör olduğunda, sokaklar durdurmak, trafik ışıkları ve kaçınılmaz yanlış yola. Üstüne üstlük, Sürücü yolda odaklanmak zorundadır, böylece okuyamadı olacak, ders çalışma, uyku, ya da iş.

Uzun mesafelerde uçmak trenle seyahat etmekten daha hızlı olabilir, ancak kısa mesafelerde, hava yolculuğu zamandan tasarruf değil. Öncelikle, Havaalanına almak gerekir – genellikle yerleşim alanlarından uzakta bulunmaktadır. Ayrıca en az havalanma zaman bir saat önce check-in ve güvenlik gitmek orada olması gerekiyor. Eğer sen bagajını kontrol et, Eğer atlıkarınca de bunun için beklemeniz gerekir. Ve bu herhangi bir uçuş gecikme ya da havaalanı terminalleri ve kapıları arasındaki yürüyüş veya otobüs önce hepsi.

Cenova Venedik trenleri

Torino Venedik trenleri

Parma Venedik trenleri

Venedik Trains için La Spezia

 

ULAŞILABİLİRLİK

güneş ve tren istasyonu

 

Havaalanları genellikle şehir dışında bulunmaktadır, İner kez anlam, Hala bir araba almak gerekir, otobüs, veya şehre tren. o manzaraları gördükten gelince, şehir merkezlerinde yollar sıkışık olabilir ve erişilmesi zor arabayla, böylece bir trendeler metropollerde anlamda bir çok yapar.

 

Rezervasyon ücreti ödemeden tren bileti satın almak mı istiyorsunuz?? Ziyaret SaveATrain.com To ucuz tren oranlarını erişmek.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-a-train-ride-is-the-best-way-to-see-italy%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)