Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 12/11/2021)

İtalya'da Tren yolculuklar konfor ama bazı etkileyici görünümleri sadece teklif. alma konusunda en iyi yanlarından biri İtalya'da tren bakmak için bir fırsattır oldukça sahne Başka bir yerden bir yere giderken. İtalya'nın bazı bölgelerinde, arasında daha adil modlar doğal tren yolları vardır taşımacılık. Bunlar doğal trenler kıyı görünümleri sizi tedavi edecek, dramatik dağ manzarası, köpüklü göller ve daha fazlasına. Burada 5 İtalya'daki en doğal tren Yolculuklar.

 

Bize listesini açalım 5 İtalya'daki en doğal tren yolculukları ile – Levanto'dan La Spezia'ya – beş ülke

İtalya'nın dramatik sahilleri izleyin Tren yolları en keyifli arasındadır. , Cinque Terre demiryolu bölgenin beş İtalyan Rivierası köyüne dramatik bir şekilde hizmet veriyor. Panoramik pencerelerin arkasında rahatlayın ve güzel dağları içinize çekin, turkuaz deniz, pastoral üzüm bağları, ve zeytinliklerin. kısa ama güzel pitoresk yolculuk için Levanto ve La Spezia arasındaki trene binersiniz. Eğer ulaştığınızda sizin hedef, Sonra geçirebilirsiniz gün yürüyüş şaşırtıcı köy.

Floransa Levanto trenleri

Floransa La Spezia trenleri

Roma La Spezia trenleri

Levanto Trains için La Spezia

 

Sorrento Napoli

Napoli'den Sorrento'ya seyahat edin ve Herculaneum ve Pompeii arkeolojik alanlarından geçin. Bu muhteşem yolculuk görüşlerini sağlar Vezüv Yanardağı ve yol boyunca Napoli Körfezi. Bu tren yolculuğu kesinlikle biridir İtalya'daki en doğal tren yolculukları.

Milan Napoli trenleri

Floransa Napoli trenleri

Bari Napoli trenleri

Roma Napoli trenleri

 

 

Catania Rimini – İtalya'nın doğu kıyısında birlikte

En iyisi seyahat etmek yolu Kuzey İtalya Güney İtalya trenle East Coast aşağı için. hat inanılmaz sahne bir bütün altı saat kıyıya paralel çalışan. Rimini başlayın, ileri dönük bir koltuk kapmak ve sizinle piknik almak muhteşem gezi! Catania Yolda, Tren limon bahçeleri ve lavlar haçlar, ile yolculuk boyunca bazı ilginç istasyonlarda durur.

Messina Katanya trenleri

Syracuse Katanya trenleri

Taormina Catania trenleri

Katanya trenleri Palermo

 

Floransa'ya Venedik – 5 İtalya'daki en doğal tren Yolculuklar

Güzel bir tren yolculuğu ile İtalya'nın ünlü şehirlerinden ikisini keşfedin arada. , Venedik'ten yolculuk ile Floransa nefes kesen sahne boyunca götürür ve büyüleyici kasabalar. Bu yolculuk sadece iki saat süreli ancak gerçekten bir olduğunu zenginleştirici bir deneyim. İki şehir arasındaki seyahat için iyi bir yol yoktur.

Rimini Floransa trenleri

Roma Floransa trenleri

Milan Floransa trenleri

Venedik Floransa trenleri

 

Milano Bolzano için son seçimimiz 5 İtalya'da doğal tren Yolculuklar

Milano Bolzano için harika tren yolculuğu yaşayın. İtalyan Alpleri oluşturan sivri ve dramatik kaya dağlara dünyanın moda başkenti sizi çıkarak. İtalya'nın eski kasabalar gör, muhteşem kırsal ve Avrupa'nın en güzel ve fotoğraflanan dağlar. Bolzano girme İtalya'yı terk gibidir ve Almanya'ya giriş, o bir parçasıydı çünkü bu küçük şehir görünüşte Alman Avusturya I. Dünya Savaşı öncesinde. Bu doğal tren yolculuğu büyülü!

Trento Bolzano trenleri

Milan Bolzano trenleri

Bologna Bolzano trenleri

Venedik Bolzano trenleri

 

En sevdiğiniz Avrupa şehrinde bir tren alarak düşünüyorsunuz? Bizim web sitesine gidin Saveatrain.com tüm özel fiyatlarımıza göz atmak ve bir sonraki maceranızı planlamaya başlamak için!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-most-scenic-train-journeys-in-italy-save-a-train-blog%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)