Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 06/03/2021)

Bu ise ilk defa trenle seyahat, hiç şüphe yok birçok ilk olacak. dürüstçe, Trenle seyahate şansı verilmişse, bunun için tamamen delirmiş! Niye ya? o muhteşem Çünkü! kişiliksiz düzlem sürmek aksine, rahatsız otobüs turları, veya araba ile çok sorumlu yolculuklar, Bir tren yolculuğu kasa, hızlı ama inanılmaz büyüleyici ve romantik. Trenle seyahat etmenin, Virginia Woolf'un dalgınlığı ile günümüzün pratikliğinin gerçek bir karışımı olduğu iddia edilebilir.. Ah, Zaten kendin için göreceksiniz.

Zaten bilet hazır var beri - burada en iyisidir 4 taktiklerin tren yolculuğunun en iyi şekilde:

 

Kişisel Laptop uzak kalmak & Telefon

Size dizüstü Tüm yolculuk bakarak önlemek öneriyoruz, bu kadar çok üzerinde eksik olacak şekilde! Yerine, etrafa bak, neler olduğunu görmek; Pencere görünümü ve zevk muhteşem doğa dışında. Çevrenizdeki insanları gözlemleyin ve şeyler düşünmek genellikle yapmak için zaman yok. Bu kadar mükemmel bir fırsat Günlük aygıtlarının kapalı detoks ve bir tren Yolculuk güzel karmaşıklığını benimsemesi – herhangi bir yer.

Milano Venedik trenleri

Padua Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

 

Bir tren yolculuğu sırasında kadının koltukta oturan

 

Tren Yolculuk Yenilik Enjoy

Size sahip olacağını garanti edemez Ethan Hawke – İlk on Julie Delpy Tren Yolculuğu durum tren yolculuğu (aman, Haydi, Hepimizin görmüş ve swooned ettik önce Trilogy, gizlice, Biz aynı aşk hikayesi bize ne olacak umuduyla.) kabuğundan çıkmak ve deneyimler meydana let. Kaç akıllı, canlandırıcı, ve eğlenceli konuşmalar var olacak? Farklı kültürlerden insanlarla etkileşime alma deneyimi ve fantastik bir duygu! Sen bilemezsin kaç güzel Oluşturacağınız dostluklar, kaç aşık olacaksın, ya da kaç nefes kesici kişiyle tanışacaksın. Eğer çok utangaç değilsen, İlgi çekici bulduğunuz kişilere buz ve konuşma kırmak için ilk kişi olmak.

Cenevre Trains Lyon

Zürih Cenevre trenleri

Paris Cenevre trenleri

Cenevre Trains için Bern

 

Gruplar Seyahat

Hiçbir şey etrafında seyahat eden ve bir tren Yolculuk alarak yendi senin Avrupa'da favori şehirler Eğer tapıyorum kişilik bir grup ile. Evet, Biz ne düşündüğünü biliyorum – Herkesin isteklerine aracılığıyla çoklu görev olacak nasıl, istekler, Herkesin öfke, ve hedefleri önceden planlanmış – ve bunun üzerinde sizinle biraz konum. Fakat, şeydir – İyi organize etmek ve bu yolculuğa çıkıyorlar önce dürüst bir konuşma varsa, hayal edebileceğinden çok daha her şey daha iyi olacak.

Gruplar halinde seyahat ve özel günlerde tren bileti için anlamlı fiyatı düşürür (Evet, aslında sizin bilet üzerinde bir indirim alabilirsiniz, söylemek, Trenitalia Eğer giderseniz hafta sonları). Aynı zamanda deneyimi başkalarının bakış açılarından görmenizi ve bu deneyimi paylaşmanızı sağlar.. o, ve – yabancı bir Avrupa ülkesinde sarhoş olmak Eğer daha biliyor insanlar arasında kesinlikle daha iyidir yalnız bunu yaparken… haklı mıyız, ya da haklı mıyız?

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Bir Tren Yolculuğu Journal başlatın & Fotoğraf çek

bir trende zaman kullanmak için en iyi yollarından biri belgeleyen bir günlük başlamaktır senin deneyimler. Hepimiz yol çok çalışmalarımızda sarılmış ediyoruz, ofis hayatını, biz genellikle bir saniye sorunlu zihin çerçevesi dışına adım ve nefes almayı unutur gündelik sorunlar. Bir günlük yazma bazı perspektif verecek şeylere, Bir süre sonra geri dönmek özellikle. Artı, sizin yolculukta mükemmel bir anı olacak, ve hissetmek istiyorum şeylerin bir hatırlatma / yeniden / deneyim düşünüyorum.

 

 

Tadını çıkarın tren yolculuğu, rahatlamak için kendine izin ver, ve tren yolculuğunuzla ilgili her şeyi kucaklayın! Tren biletlerinizi sipariş etmek için en güvenilir yer saveatrain.com kesinlikle, yani – Hareket ediyor olsun!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-journey-4-tactics%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)