Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 10/09/2021)

ülkeden ülkeye seyahat, veya şehir şehre, trenle gerçekten inanılmaz bir deneyim ve voyaging Bunu yapmanın en iyi yöntemlerden biridir olmasıdır. Avrupa tren ücretler büyük ölçüde kat edilen mesafeye dayalı, ancak, uçak biletleri gibi - - Birçok Avrupa demiryolu şirketleri şimdi bir dinamik fiyatlandırma sistemine geçtik olduğu bir ücret talep bağlı olarak değişebilir, kısıtlamalar, ya da ne kadar erken satın. Avusturya için seyahat planı olsun, Belçika, Britanya, Fransa, Almanya, veya İtalya, önce biraz araştırma senin tren yolculuğu Gerçekten bütçenizi germek yardımcı olabilir. Burada en iyi ipuçları üzerinde tren ücretlerinden nasıl tasarruf edilir Seyahatleriniz sırasında.

 

Önceden rezervasyon yapmak

 

Mümkün ise, önceden tren biletleri genellikle satışa çıkar 6 yolculuk vaktinden ay. ancak, Hala hafta önce bile sadece birkaç olabilir rezervasyon Seni kurtarmak para yeterli bir miktarı, böylece her zaman israf yok!

Nürnberg Prag trenleri

Münih Prag trenleri

Berlin Prag trenleri

Viyana Prag trenleri

 

seyahat etmek istediğiniz yılın zamanına esnek olun

Sık sık büyük bir tasarrufu sağlayabilir seyahat etmek istediğinizde esnek olmak. Tren bileti fiyatları zirve sırasında yükselmeye tatil sezonu Bazı Avrupa ülkelerinde. Bu etrafında genellikle yaz ay, Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında.

Bu aylara dışına seyahat seçeneği varsa, biletleri satın almak çok daha ucuz olabilir. Ayrıca, gibi tatil zamanları Noel ve Paskalya, yoğun zamanlar - ne zaman kontrol edin okul tatilleri olduğunu ve bunların da kaçın.

Milano Venedik trenleri

Padua Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

 

 

Biletinizi rebook – Tren biletlerin üzerinde tasarruf

Hiç sadece sizin satın alma işlemi yaptıktan sonra ücret yakında düştüğünü görmek için bir tren bileti rezervasyonu mı? Tren bileti fiyatları dalgalanıyor – çoğunlukla aynı gün. Şirketin iptal politikasına bağlı olarak, genellikle iptal edebilmek ve içinde hareket edersek daha düşük oranda trenini yeniden kitap gerekir 24 Orijinal satın alma saatleri.

Bordo Biarritz trenleri

Paris Biarritz trenleri

Biarritz Trains Lyon

Biarritz Trains için Marsilya

 

Bazı tren şirketleri iptal süre ile diğerlerine göre daha esnektir. Bazı durumlarda, Eğer 24 saat penceresinin dışında biletinizi iptal edebilirsiniz. Başka bir bilet satın almadan önce politikaları hakkında bilgi edinmek operatörünüzün web sitesini kontrol etmek önemlidir. Yeni tren fiyatları Erketeya emin olun ve daha düşük bir oranda biletinizi rebooking tasarruf.

Bordo Trains Nantes

Paris Bordo trenleri

Biarritz Trains Lyon

Bordo Trains için Marsilya

 

indirimlerden yararlanın – Tren ücretlerinden nasıl tasarruf edilir

Bazı Avrupa tren yolları Çocuklar için önemli indirimler sunuyoruz, öğrencilerin, ve yaşlı gezginler. üç ila onbir yaşından büyük çocuklar, genelde kapalı iyi bir yüzdesini olsun, yaşın altındaki çocuklar ise 3 tipik ücretsiz seyahat. Öğrenci ve üst düzey indirimler size seyahat trenler ve hedefe bağlı olarak mevcut olabilir. Size indirimli bilet satın alırsanız her zaman yanınızda üzerinde öğrenci veya üst düzey kart olması önemlidir.

Farklı Avrupa demiryolu ağları genelinde indirimli ücretler bol vardır. hep uygulayarak en yeni indirimler için Erketeya emin olun bizim Facebook ve heyecan sayfalar.

 

En sevdiğiniz Avrupa şehrinde bir tren alarak düşünüyorsunuz? git Bizim web saveatrain.com tüm özel fiyatlarımıza göz atmak ve bir sonraki maceranızı planlamaya başlamak için!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-save-money-on-train-fares%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)