Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 10/09/2021)

Podróży z kraju do kraju, lub miasta do miasta, Jest to naprawdę niesamowite doświadczenie i voyaging pociągiem jest jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić. pociąg Europejskiej opłaty są w dużej mierze oparte na odległości przebytej, Jednakże, wiele europejskich firm kolejowych teraz przeniósł się do dynamicznego systemu cen - jak bilety lotnicze - w którym taryfa może się wahać w zależności od zapotrzebowania, ograniczenia, lub jak wcześnie zakupie. Czy planujesz wyjazd do Austrii, Belgia, Brytania, Francja, Niemcy, lub Włochy, trochę badań przed swój podróż pociągiem naprawdę może pomóc rozciągnąć budżet. Tu są Najważniejsze wskazówki na jak zaoszczędzić na biletach kolejowych podczas podróży.

 

Książka z góry

 

Zobacz ten post na Instagram

 

Post udostępniony przez Save A Train (@saveArtrain.)

 

Jeśli możliwe, bilety kolejowe z wyprzedzeniem zazwyczaj są w sprzedaży 6 miesiąc przed czasem podróży. Jednakże, rezerwacji nawet tylko kilka tygodni, zanim jeszcze uratować cię wystarczającą ilość pieniędzy, więc nie trać czasu!

Norymberga pociągom Pradze

Pociągi Monachium do Pragi

Berlin pociągom Pradze

Wiedeń pociągom Pradze

 

Bądź elastyczny z porze roku chcesz podróżować

Będąc elastyczny z kiedy chcesz podróżować często może prowadzić do zniżki. Ceny biletów na pociąg wzrosnąć podczas szczytu sezon wakacyjny w niektórych krajach europejskich. Jest to zazwyczaj okolice lato miesięcy, szczególnie w lipcu i sierpniu.

Jeśli masz możliwość podróżowania poza tymi miesięcy, Bilety można znacznie tańsze zakupu. Również, okresy świąteczne, takie jak Boże Narodzenie oraz Wielkanoc, są godziny szczytu – sprawdź kiedy wakacje są włączone i starają się unikać tych.

Milan Pociągi Wenecji

Padwa pociągom Wenecji

Bolonia pociągom Wenecji

Rzym pociągom Wenecji

 

 

Rezerwację biletu – zaoszczędzić na przejazdy kolejowe

Czy kiedykolwiek zarezerwowany bilet na pociąg tylko zobaczyć, że taryfa spadła wkrótce po dokonaniu zakupu? Ceny biletów kolejowych wydają się wahać – często w tym samym dniu. W zależności od polityki anulowania spółki, powinna zazwyczaj być w stanie anulować i ponownie zarezerwować pociągu w niższej cenie, jeśli działają w ramach 24 godzin od zakupu.

Pociągi Biarritz Bordeaux

Paryż Pociągi Biarritz

Lyon Pociągi Biarritz

Marsylia pociągów Biarritz

 

 

Zobacz ten post na Instagram

 

Post udostępniony przez Save A Train (@saveArtrain.)

Niektóre przedsiębiorstwa kolejowe są bardziej elastyczne niż inne z okresu ich umorzenia. W niektórych przypadkach, możesz anulować swój bilet na zewnątrz przez okno 24-godzinnym. Ważne jest, aby sprawdzić stronę internetową swojego operatora przeczytać na jego polityki przed zakupem kolejnego biletu. Upewnij się, aby zachować poszukiwania nowych cen kolejowych i zaoszczędzić pieniądze poprzez zmiany rezerwacji biletu w niższej cenie.

Nantes pociągów Bordeaux

Paryż Pociągi Bordeaux

Lyon Pociągi Biarritz

Marsylia pociągów Bordeaux

 

Skorzystaj ze zniżek – Jak zaoszczędzić na biletach kolejowych

Trochę Europejskie szlaki kolejowe oferują znaczne zniżki dla dzieci, studentów, oraz podróżni seniorzy. Dzieci w wieku od 10:57 generalnie uzyskać dobry procent off, podczas gdy dzieci w wieku poniżej 3 zazwyczaj podróżują za darmo. Studenci i starsi rabaty mogą być niedostępne w zależności od pociągów i przeznaczenia podróżują do. Ważne jest, aby mieć swój studenta lub starszy karty na sobie przez cały czas, jeśli zakup zdyskontowanych bilet.

Istnieje wiele obniżonych taryf dostępny przez różnych europejskich sieci kolejowych. Upewnij się, aby zawsze zachować poszukiwania najnowszych zniżek wykonując nasze Facebook oraz Świergot stron.

 

Myśli o pociąg do swojego ulubionego europejskiego miasta? Iść do Nasza strona internetowa saveatrain.com aby sprawdzić wszystkie nasze ekskluzywne taryfy i zacząć planować kolejną przygodę!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-save-money-on-train-fares%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)