Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 21/02/2021)

Po pierwsze, nie będzie darmowe pociągi dla maksymalnie 30,000 wiek dojrzewania tego lata. Liczba wolnych biletów mogą nawet zwiększyć w zależności od zapotrzebowania. UE dodatkowo ogłosił, że uczyni to oferta dostępna dla młodzieży w wieku 18 i młodsi. Ze względu na liczbę wolnych biletów kolejowych, koszt dla UE może przekroczyć 12 milion funtów.

 

darmowe pociągi
UE oferuje bezpłatne pociągi tego lata.

 

Dlaczego rozdawać darmowe bilety pociągów?

w 1972 stacja kolejowa w Europie były pełne młodych ludzi w okresie letnim. Bo loty były nadal bardzo drogie w tym czasie, $38 na przepustkę pociąg w Europie wydawało atrakcyjny. do tego, pociągi nocne wykonane, że Zakwaterowanie było bardzo przystępne. Również, przełęcze kolejowe włączone wszystkie Zachodnia Europa. w 1998 przełęcze pociągów, które do tej pory były dostępne tylko dla ludzi pod 26 usunął granica wieku. Interrailing nie był już tak popularny, a kraje zaczęły podawać własne ceny dla turystów korzystających z ich połączeń kolejowych. Ponadto, tańsze loty następnie stały się dostępne w zasadzie pozostawiając przekładka tak drogiej i nieefektywnej sposób podróżowania Europę. Teraz Parlament Europejski zdecydował, że chce ponownie zapalić Interrailing jako popularną opcję dla nastolatków i przydzielił 12 Milion funtów dla projektu.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Jak ubiegać się o wolnych pociągów

Aby ubiegać się o jednym z darmowych biletów, trzeba złożyć wniosek do Europejski Portal Młodzieżowy w czerwcu. Jury będzie następnie przydzielić 15,000 darmowe bilety kolejowe. Natomiast drugi zestaw 15,000 Bilety została zaplanowana zostanie ostatecznie zależne od budżetu i informacje zwrotne od pierwszego 15,000 Uczestnicy. Dokładne terminy składania wynosić będzie od 12 czerwca do czerwca 26. Jesteś ubiegać się o bilet, jeśli będziesz 18 roku życia w dniu 1 lipca. 1900 z tych wolnych pociągów bilety zostaną przydzielone do brytyjskich wnioskodawców. podobnie, Francja oraz Niemcy otrzyma również 1900 bilety. W przeciwieństwie, Irlandczycy wnioskodawcy otrzymają tylko 140 bilety.

Frankfurt w pociągach Berlin

Praga w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Najlepsze aplikacje

Aby być uznane wśród najlepszych aplikacji dla wolnych pociągów trzeba wykazać się następującymi;

Po pierwsze, Twoja motywacja odwiedzić przynajmniej jednym miejscu europejskiego dziedzictwa kulturowego. do tego, trzeba będzie odpowiedzieć quiz dotyczące serwisu europejskiego dziedzictwa kulturowego. Quiz będzie zawierał również pytania dotyczące wyborów młodzieżowych i wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Ponadto, musisz wyrazić pragnienie, aby stać się DiscoverEU Ambasador. To pragnienie powinno zawierać zgłoszenie swojej doświadczenia podróży oraz czyniąc swoje zdjęcia dostępne DiscoverEU rocznica wystawy zdjęć w Parlamencie Europejskim.

Z lotniska w Lyonie do Nicei

Paryż Nicea Trains

Awinion Nicea Trains

Marsylia Nicea Trains

 

Zarezerwować najtańsze bilety dostępne z nami trenować

Ponieważ wiemy szukasz najlepszej cenie, więc jeśli nie dostać darmowe bilety na pociągi, mamy przewidziane szybki wyszukiwarki, by znaleźć Tanie bilety kolejowe szybko. Chcemy podróżować więcej i zapłacić mniej. Zakup biletów kolejowych za pomocą wielu opcji płatności, w tym kartę kredytową, PayPal, i Alipay. Czy szukasz piękna sceneria, dobre jedzenie, romantyczne podróże lub jakikolwiek inny powód do podróży do Europy, możemy zapewnić Państwu najlepszą biletu.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffree-trains-summer-teens%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)