Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 21/02/2021)

Nejdříve, tam bude zdarma vlaky za do 30,000 puberťáci toto léto. Počet volných vstupenek může dokonce zvýšit v závislosti na poptávce. Evropská unie navíc oznámila, že bude nabídka k dispozici pro dospívající ve věku 18 a mladší. Vzhledem k počtu volných vlakových jízdenek, Náklady pro EU nesmí překročit 12 miliónů liber.

 

zdarma vlaky
EU nabízet volné vlaky v létě.

 

Proč dát pryč vlaků volné vstupenky?

v 1972 nádražích V Evropě byla plná mladých lidí v létě. Protože lety byli stále velmi drahé v tomto okamžiku, $38 Pro vlak nahrávka v celé Evropě se zdálo atraktivní. dodatečně, noční vlaky dělal to Ubytování bylo velmi cenově. Taky, vlak projede zahrnoval všechny západní Evropa. v 1998 vlak projede, které do té doby byly k dispozici pouze pro osoby mladší 26 se odstraní věková hranice. Interrailing již nebyl tak populární, a země začaly uvádět své vlastní ceny pro turisty využívající jejich vlakovou dopravu. Dále, Levnější lety pak byly k dispozici v podstatě odchází zábradlí jako drahé a neefektivní způsob, jak cestovat v Evropě. Nyní se Evropský parlament rozhodl, že chce znovu nastartovat interrailing jako oblíbenou možnost pro dospívající, a přidělil jej 12 milionů liber na projekt.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Jak žádat o vlaky zdarma

Aby bylo možné žádat o jeden z volné vstupenky, je třeba podat žádost do Evropský portál pro mládež v červnu. Porota pak bude přidělovat 15,000 jízdenky na vlak zdarma. Zatímco druhá sada 15,000 Vstupenky bylo plánováno, že bude nakonec závislé na rozpočtu a zpětná vazba od začátku 15,000 účastníci. Přesné termíny pro odevzdání bude mezi 12. června a červen 26. Máte nárok žádat o letenku, pokud bude 18 let na 1. července. 1900 z těchto volných vlaků vstupenky budou přiděleny britským žadatelům. Rovněž, Francie a Německo také obdrží 1900 lístky. V porovnání, Irští žadatelé obdrží pouze 140 lístky.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Praha do Berlín Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Nejlepší aplikace

Aby mohla být považována za mezi nejlepší aplikace pro volně vlaků, které je třeba prokázat následující;

Za prvé, vaše motivace navštívit alespoň jedno místo evropského kulturního dědictví. dodatečně, budete muset zodpovědět kvíz o místě evropského kulturního dědictví. Součástí kvízu budou také otázky týkající se voleb mládeže a voleb do Evropského parlamentu.

Dále, budete muset vyjádřit přání, aby se stal DiscoverEU Velvyslanec. Tento požadavek by měl zahrnovat podávání zpráv vašich cestovatelské zážitky a Díky své fotografie k dispozici na výstavě fotografií k výročí DiscoverEU v Evropském parlamentu.

Letiště Lyon do Nice vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Si nejlevnější vstupenky k dispozici vlakový spoj s námi

Protože víme, že hledáte nejlepší cenu, takže pokud jste nedostal zdarma vlaky lístky, jsme poskytli rychlý vyhledávač k vyhledání Levné jízdenky rychle. Chceme, abyste cestovat a platit méně. Vstupenky nákup vlakové využívající více platebních možností, včetně kreditní karty, PayPal, a Alipay. Ať už hledáte krásná krajina, dobré jídlo, romantické cesty nebo jakýkoli jiný důvod k cestě do Evropy, jsme schopni poskytnout vám nejlepší vstupenkou.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffree-trains-summer-teens%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)