Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 21/02/2021)

Esiteks, seal on tasuta rongid kuni 30,000 teismeliseiga see suvi. Arvu tasuta piletid võivad veelgi suureneda sõltuvalt nõudluse. EL lisaks teatas, et ta teeb pakkumise kättesaadavaks teismeliste vanuses 18 ja nooremad. Arvu tõttu vaba rongipiletid, kulu ELi ületada 12 miljonit naela.

 

tasuta rongid
EL pakub tasuta rongid sel suvel.

 

Miks anda ära tasuta rongid piletid?

sisse 1972 rongijaamades Euroopas olid täis noori suvel. sest lennud olid ikka väga kallis sel ajal, $38 jaoks rong läbi kogu Euroopas tundus atraktiivne. Lisaks, öörongid tehtud, et Majutuse oli väga taskukohane. Samuti, rong möödub lisada kõik Lääne-Euroopa. sisse 1998 rong möödub mis seni olid saadaval ainult noorematele 26 oli vanusepiir eemaldatud. Interrailing polnud enam nii populaarne, ja riigid hakkasid oma rongiteenust kasutavate turistide jaoks oma hindu üles looma. Lisaks, odavam lend siis vabanes sisuliselt jättes interraling kui kallis ja ebaefektiivne viis reisida Euroopas. Nüüd otsustas Euroopa Parlament, et soovib interrailimist teismeliste jaoks populaarse võimalusena taaselustada ja on selle eraldanud 12 miljonit naela projekti.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Kuidas taotleda tasuta rongid

Et taotleda üks tasuta piletid, peate esitama oma taotluse Euroopa Noorteportaal juunis. Žürii siis eraldada 15,000 tasuta rongipiletid. Kuigi teine ​​komplekt 15,000 piletid on planeeritud see lõppkokkuvõttes sõltub eelarve ja tagasiside esimese 15,000 osalejad. Täpne kuupäev esitamise jääb vahemikku 12 juuni ja juunis 26. Teil on õigus taotleda pileti kui sul 18 aastastel 1. juulil. 1900 Nende tasuta rongid piletid jagatakse Briti taotlejad. Samamoodi, Prantsusmaa ja Saksamaa Samuti saavad 1900 piletid. Erinevalt, Iiri taotlejad saavad ainult 140 piletid.

Frankfurt Berliini rongid

Praha Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Best rakendused

Et pidada parimate seas rakendused tasuta rongid pead näitama järgmise;

Esiteks, teie motivatsioon külastada vähemalt ühte Euroopa kultuuripärandi objekti. Lisaks, siis tuleb vastata viktoriini seoses Euroopa kultuuripärandi nimistusse. Viktoriin sisaldab ka noorte- ja Euroopa Parlamendi valimistega seotud küsimusi.

Lisaks, pead väljendada soov saada DiscoverEU suursaadik. See soov tuleks hõlmata aruandeid oma reisikogemus ja muutes oma fotosid kättesaadavaks DiscoverEU aastapäeva fotonäitus Euroopa Parlamendis.

Lyoni lennujaamast Nice'i rongidesse

Paris Nice rongid

Avignon sihtkohta Nice rongid

Marseilles Nice rongid

 

Broneerige odavaim kättesaadav rongipiletid meiega

Kuna me teame otsite parim hind nii et kui sa ei saada tasuta rongid piletid, oleme ette kiire otsingumootori leida odav rongipiletid kiiresti. Me soovime, et te reisida rohkem ja maksta vähem. Ostu rongipiletid kasutades mitu maksevõimalused sealhulgas Krediitkaart, PayPal, ja Alipay. Kas otsite looduskaunis, hea toit, romantiline reiside või mõnel muul põhjusel sõita Euroopasse, saame pakkuda teile parimat pilet.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffree-trains-summer-teens%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)