Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 06/03/2021)

Kui see on teie esimene kord rongiga, pole kahtlust, et see saab olema esimene paljudest. ausalt, kellele rongiga reisimine on antud võimalus, läks selle pärast täiesti hulluks! Miks? Sest see on suurepärane! Vastupidiselt isikupäratu lennureisid, ebamugav bussireisid, või liiga vastutustundlikud autosõidud, rongisõitu on ohutu, kiire, kuid uskumatult võluv ja romantiline. Võib väita, et rongiga reisimine on tõeline segu Virginia Woolfi hajameelsusest ja tänapäevasest praktilisusest. Ah, näete seda ise juba.

Kuna olete juba saanud oma pileti valmis - siin on parimad 4 taktika, et saada kõige välja oma rongisõitu:

 

Eemale sülearvuti & telefon

Me soovitame teil vältida jõllis oma sülearvuti kogu reisi, kui sa kaota nii palju! selle asemel, Vaata ringi, näha, mis toimub; nautida akna vaade ja vaieldavad väljaspool. Jälgige inimesi enda ümber ja mõelda, mida te tavaliselt ei ole aega teha. See on suurepärane võimalus Flat välja oma igapäevaelu vidinaid ja omaks ilus keerukust rongisõit – kõikjal.

Milan Veneetsia rongid

Padua Veneetsia rongid

Bologna Veneetsia rongid

Rooma Veneetsia rongid

 

naine istub tema istme ajal rongisõitu

 

Naudi uudsus rongisõitu

Me ei saa garanteerida teil, et Ethan Hawke – Julie Delpy rongisõidu olukorda oma esimese rongisõit (oi, ole nüüd, me kõik oleme näinud ja teadvuse kaotanud üle Võimalus Enne Trilogy, salaja, lootes me peame sama armastuslugu juhtub meiega.) Break oma kesta ja lase kogemusi tekkida. Mitu intelligentne, virgutav, ja lõbus vestlused teil on? Kogemus ja saada suhelda erinevatest kultuuridest pärit inimeste on fantastiline tunne! Sa ei tea kunagi, kui palju ilusaid sõprussuhteid saate ehitada, mitu purustust sul on, või kui palju hingematvaid isiksusi kohtate. Kui sa ei ole liiga häbelik, olla esimene murda jää ja rääkida inimestele leiate huvitavat.

Lyon Genfi rongid

Zurich Genfi rongid

Paris Genfi rongid

Bern sihtkohta Genf rongid

 

Reisid Grupid

Miski ei ületa ringi reisimist ja rongireisi enda juurde sõitmist lemmiklinnu Euroopas koos grupp inimesi sa jumaldan. jah, me teame, mida sa mõtled – Kuidas ma multitask läbi igaühe soovidele, taotlused, kõigi meeleolu, ja etteplaneeritud sihtkohtadesse – ja me oleme mõnevõrra teiega, et. Aga, asi on selles et – kui teil korraldada hästi ja on aus rääkida, enne kui alustame teekonda, asjad on parem kui võite kujutada.

Reisimine rühmades ja erilistel päevadel alandab hindu tuntavalt rongipilet (jah, tegelikult võite saada allahindlust oma pileti, ütlema, Trenitalia kui te minna nädalavahetustel). Samuti annab see teile kellegagi kogemusi jagada ja asju teiste inimeste vaatenurgast vaadata. See, ja – purjuspäi võõras Euroopa riigis on kindlasti parem inimeste hulgas tead kui tehes seda soolo… kas meil on õigus, või on meil õigus?

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

 

Alusta rongisõitu Teataja & Pilte tegema

Üks parimaid viise, kuidas kasutada oma aega rongis on alustada ajakirja dokumenteerimiseks kogemusi. Me kõik liiga tõmmati meie uuringud, office elu, argimured, et me tavaliselt unustada välja astuda, et problemaatiline meeles raam ja hingata teise. Kirjutamine ajakirja annab teile mõned perspektiivi asju, eriti kui sa lähed tagasi selle pärast mõnda aega. Pluss, see saab olema suurepärane mälu oma reisi, ja meeldetuletus asju soovite tunda / mõelda / kogemus jälle.

 

 

Naudi oma rongi reisi, anna endale luba lõõgastuda, ja võtke kõik oma rongireisi kohta! Kõige usaldusväärsem koht rongipiletite tellimiseks on saveatrain.com kindlasti, nii – saada movin "!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-journey-4-tactics%2F%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)