Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 06/03/2021)

Ja šī ir pirmā reize, ceļojot ar vilcienu, nav šaubu, tas būs pirmais no daudziem. Godīgi, tas, kam dota iespēja ceļot ar vilcienu, par to ļoti traks! Kāpēc? Jo tas ir lielisks! Pretēji bezpersoniskās plaknes zirgiem, neērti autobusu tūres, vai pārāk atbildīgi braucieni ar automašīnu, vilciens ceļojums ir drošs, ātri, bet neticami burvīgs un romantisks. Varētu apgalvot, ka ceļošana ar vilcienu ir īsts Virdžīnijas Vulfas nevērības un mūsdienu praktiskuma sajaukums. ak, jūs redzēsiet, tas pats jau.

Tā kā jau esat ieguvuši jūsu biļete gatavs - šeit ir labākais 4 taktika, lai iegūtu vislabāko no jūsu vilciena brauciena:

 

Palieciet prom no datora & telefons

Mēs iesakām jums izvairīties skatās jūsu klēpjdatora viss ceļojums, kā jūs izlaižot par tik daudz! vietā, Paskaties apkārt, redzēt, kas notiek; baudīt loga skatu un iespaidīgs daba ārpus. Novērot cilvēkus ap jums un domāt par lietām, jums nav parasti ir laiks to darīt. Tā ir lieliska iespēja detoksicēt nost no jūsu ikdienas sīkrīkiem un apskāviens skaisto sarežģītību dzelzceļa Ceļojums – jebkur.

Milāna uz Venēcijas Vilcieni

Padujas uz Venēciju Vilcieni

Bologna uz Venēcijas Vilcieni

Romas uz Venēciju Vilcieni

 

sieviete sēžot savā sēdeklī, kamēr vilciena brauciena

 

Izbaudiet novitāte vilcienu Journey

Mēs nevaram garantēt, jums ir, ka Ethan Hawke – Julie DELPY Vilciens Journey situācija savu pirmo brauciens ar vilcienu (ak, aiziet, mēs visi esam redzējuši un swooned vairāk Pirms Trilogy, slepeni, cerot mums būs tāds pats mīlas stāsts notiek ar mums.) Izkļūt no savas čaulas un ļaujiet pieredzi notiek. Cik inteliģenta, uzmundrinošu, un jautras sarunas būs jums? Pieredze un kļūst sadarboties ar dažādu kultūru cilvēkiem ir fantastiska sajūta! Jūs nekad zināt, cik daudz skaistu draudzības jūs veidot, cik simpātiju tev būs, vai cik elpu aizraujošu personību jūs sastapsiet. Ja jūs neesat pārāk kautrīgs, būt pirmais, lai lauztu ledu un runāt ar cilvēkiem, jūs atradīsiet interesantu.

Lyon uz Ženēvas Vilcieni

Zurich uz Ženēvas Vilcieni

Parīzes uz Ženēvas Vilcieni

Bern uz Ženēvas Vilcieni

 

Travel Grupas

Nekas nepārspēj ceļošanu apkārt un braucienu ar vilcienu mīļākās pilsētas Eiropā ar cilvēku grupu jūs adore. Jā, mēs zinām, ko jūs domājat – Kā es multitask caur ikviena vēlmēm, pieprasījumi, ikviena temperaments, un iepriekš plānoto galamērķi – un mēs esam nedaudz ar jums par to. bet, lieta ir tāda – ja jums organizēt labi un ir godīgs runāt, pirms uzsākt šo ceļojumu, viss būs labāk, nekā jūs varat iedomāties.

Ceļošana grupās un īpašās dienās pazemina cenu ievērojami vilciena biļeti (Jā, Jūs faktiski var saņemt atlaidi uz jūsu biļete, teikt, Trenitalia ja jums iet uz nedēļas nogalēs). Tas arī dod jums kādam iespēju dalīties pieredzē un redzēt lietas no citu cilvēku viedokļa. ka, un – piedzerties kādā svešā Eiropas valstī noteikti ir labāk, starp cilvēkiem, kurus pazīstat, nekā darot to solo… vai mums ir taisnība, vai mums ir taisnība?

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

Sākt Vilciena brauciens Journal & Fotografēt

Viens no labākajiem veidiem, kā izmantot savu laiku vilcienā ir sākt dienasgrāmatu dokumentēt savu pieredze. Mēs visi esam pārāk apkopoja mūsu pētījumiem, biroja dzīvi, ikdienas problēmas, kas mums parasti aizmirst, lai iziet no šīs problemātiska prāta rāmja un elpot sekundi. Writing žurnāls dos jums dažas perspektīvas par lietām, it īpaši, ja jūs iet atpakaļ uz to, pēc brītiņa. pluss, tā būs lieliska atmiņa jūsu ceļojuma, un atgādinājums par lietām, ko jūs vēlaties, lai justies / domāt / pieredze vēlreiz.

 

 

Izbaudi savu brauciens ar vilcienu, dodiet sev atļauju atpūsties, un aptver visu par savu vilciena braucienu! Visuzticamākā vieta vilciena biļešu pasūtīšanai ir saveatrain.com noteikti, tātad – saņemt Movin '!

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-journey-4-tactics%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)