Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 06/03/2021)

Jeśli jest to twój pierwszy raz podczas podróży pociągiem, nie ma wątpliwości, że będzie to pierwsza z wielu. Szczerze, ktokolwiek dostał szansę podróżowania pociągiem, oszalał na punkcie tego! Czemu? Bo to jest wspaniały! W przeciwieństwie do bezosobowych płaszczyzny przejażdżki, niewygodne wycieczki autobusowe, lub zbyt odpowiedzialne przejazdy samochodem, podróż pociągiem jest bezpieczny, szybka, ale niezwykle uroczy i romantyczny. Można argumentować, że podróżowanie pociągiem to prawdziwa mieszanka roztargnienia Virginii Woolf i współczesnej praktyczności. ah, zobaczysz na własne oczy już.

Skoro masz już gotowy bilet - tutaj są najlepsze 4 taktyka, aby uzyskać jak najwięcej z podróży pociągiem:

 

Trzymaj się z dala od laptopa & Telefon

Polecamy uniknąć patrząc na laptopie całą podróż, jak będziesz brakuje obecnie na tyle! Zamiast, rozejrzeć się, zobaczyć, co się dzieje; cieszyć się widokiem okna i spektakularny charakter na zewnątrz. Obserwować ludzi wokół siebie i myśleć o rzeczach, które zazwyczaj nie mają czasu, aby zrobić. Jest to doskonała okazja, aby detoksykacji od swoich codziennych gadżetów i objąć piękną złożoność a podróż pociągiem do – gdziekolwiek.

Milan Pociągi Wenecji

Padwa pociągom Wenecji

Bolonia pociągom Wenecji

Rzym pociągom Wenecji

 

Kobieta siedzi w fotelu podczas podróży pociągiem

 

Ciesz nowość pociągiem

Nie możemy zagwarantować, że będziesz miał Ethan Hawke – Julie Delpy sytuacja pociągiem na twój pierwszy przejażdżka pociągiem (O, daj spokój, Wszyscy widzieliśmy i omdlał nad Before Trilogy, potajemnie, nadzieję, będziemy mieli takie same historia miłosna się z nami.) Wyrwać się ze skorupy i niech wystąpią doświadczenia. Ile inteligentny, radosny, i zabawne rozmowy trzeba będzie? Doświadczenie i dotarcie do interakcji z ludźmi różnych kultur jest to fantastyczne uczucie! Nigdy nie wiadomo, jak wiele piękna Przyjaźnie będziesz budować, ile będziesz mieć sympatii, lub ile zapierających dech w piersiach osobowości spotkasz. Jeśli nie jesteś zbyt nieśmiały, być pierwszym przełamać lody i porozmawiać z ludźmi, znaleźć ciekawe.

Lyon Pociągi Genewa

Zurych pociągom genewskich

Paryż Pociągi Genewa

Pociągi Berno do Genewa

 

Podróże w grupach

Nie ma nic lepszego niż podróżowanie po okolicy i podróż pociągiem do Ciebie ulubione miasta w Europie z grupą osób, które uwielbiają. tak, Wiemy, co myślisz – Jak będę wielozadaniowe poprzez życzenia każdego z nas, upraszanie, każdego z temperamentem, i wstępnie planowane cele – i jesteśmy nieco z wami na ten temat. Ale, rzecz w tym – jeśli dobrze zorganizować i mieć uczciwą rozmowę przed rozpoczęcia tej podróży, wszystko będzie lepiej, niż można sobie wyobrazić.

Podróżowanie w grupach i w specjalne dni znacząco obniża cenę za bilet na pociąg (tak, rzeczywiście można dostać zniżki na bilet do, mówić, Trenitalia jeśli pójdziesz na weekendy). Daje Ci również możliwość podzielenia się doświadczeniem i zobaczenia z punktu widzenia innych osób. Że, oraz – upijanie się w obcym kraju europejskim jest zdecydowanie lepiej wśród ludzi, których znasz, niż robi to w pojedynkę… czy mamy rację, czy mamy rację?

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

Rozpocznij podróż pociągiem Journal & Robić zdjęcia

Jednym z najlepszych sposobów, aby wykorzystać czas w pociągu jest zacząć dziennik dokumentowania wzruszenie religijne. Wszyscy jesteśmy zbyt pochłonięty w naszych badaniach, życie biurowe, codzienne problemy, które zazwyczaj zapominają, aby wyjść z tej problematycznej ramy umysłu i oddychać przez sekundę. Pisanie dziennika daje pewną perspektywę na rzeczy, zwłaszcza gdy wrócić do niego po jakimś czasie. Plus, będzie to doskonała pamięć podróży, i przypominają o rzeczach, które chcą poczuć się / znowu myśleć / doświadczenie.

 

 

cieszyć się podróż pociągiem, pozwól sobie na relaks, i obejmij wszystko, co dotyczy Twojej podróży pociągiem! Najbardziej niezawodnym miejscem do zamówienia biletów kolejowych jest saveatrain.com na pewno, więc – dostać Movin’!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-journey-4-tactics%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)