Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 27/08/2021)

Jest tak wiele piękne miast w Europie, i co więcej, to jest tak łatwo je wszystkie odwiedzić. Podróżując koleją Jest to świetny sposób, aby zobaczyć te wiadro listy Cele podróży. Tu są 3 Europejskie miasta Najchętniej odwiedzane przez pociąg.

 

Zaczynamy nasze europejskie miasta najlepiej zwiedzać pociągiem z dziedzictwem: Używany, Belgia

Brugia rzeka jest wśród miast europejskich najlepiej odwiedzanych przez pociąg
Brugia Belgia

Jest więcej niż do Belgii po prostu czekolada. Brugia jest znany jako miasto kanał, lubić Wenecja oraz Amsterdam. Faktycznie, całe miasto jest Lista Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie Brugii pociągiem jest świetnym pomysłem, ponieważ Brugia dworzec główny jest po prostu 10 minut spacerem od wszystkich głównych ulice handlowe oraz 20 minut do Rynku. Zapewnia również pociągi do wszystkich innych głównych miast Belgia, jak również do Mało, Francja, i Pociąg Thalys Paryż-BrukselaOstenda.

Więc zarezerwować bilet na pociąg i cieszyć się pięknym zakątku Używany. Pamiętaj, aby korzystać z Mayo frytki i lokalnym piwo.

 

Bruksela pociągów Brugia

Antwerpia pociągom Brugia

Halle dwóch pociągów Brugia

Ghent pociągom Brugia

 

Na słońcu: Sewilla, Hiszpania

Sewilla jest jednym z miast europejskich najlepiej odwiedzanych przez pociąg
Sewilla Hiszpania

Jak się czujesz o słonecznych i miast europejskich najlepiej odwiedzanych przez pociąg? Co o wspaniałej andaluzyjskiego krajobrazy i Maurów architektura? Brzmi dobrze? Następnie Sewilla jest dla ciebie.

Większość podróżnych rozważa pociąg podróż do Hiszpanii myśleć o Barcelonie i Madrycie, ale prawdziwym klejnotem leży dalej na południe, w czwartym co do wielkości miastem w Hiszpanii.

Dworzec kolejowy Santa Justa w Sewilli jest część dużej prędkości, pięć linii podmiejskich usług i łączy się 17 główne miasta hiszpańskie, więc nie ma lepszego sposobu, niż podróżować pociągiem.

Kiedy odwiedzisz, upewnij się, że odwiedzasz zapierająca dech w piersiach katedra i wybierz się na wycieczkę tapas – możesz zarezerwuj z grupą zorganizowaną.

 

Europejskie miasta najlepiej zwiedzać pociągiem Do zwiedzania: Monachium, Niemcy

Monachium jest jednym z miast europejskich najlepiej odwiedzanych przez pociąg
Monachium, Niemcy

Monachium jest piękny mix nowych atrakcji jak siedzibie BMW i Allianz Arena i zabytków jak w Nymphenburg Pałac a Monachium Hofgarten i dlatego musimy umieścić ją w naszych europejskich miastach Najchętniej odwiedzane przez pociąg.

podczas wizyty Niemcy pociągiem, można wskoczyć w Wenecji, podróżować w Weronie, Trydent, a Innsbruck, oraz – zaledwie siedem godzin później – być w Monachium. Widoki wzdłuż linii kolejowej są wspaniałe. Wspaniałe włoskie wioski zrobić miejsce dla Alpy a następnie Dolomity przed przybyciem w Monachium.

Kiedy odwiedzisz, upewnij się, aby spróbować A ‘Munchner biała kiełbasa’, kiełbasa podawana ze świeżo upieczonymi precelkami i słodką musztardą. Umyj go z jednym z słynnych bawarskich piw.

Berlin do Monachium Pociągi

Frankfurt do Monachium Pociągi

Pociągi Wiedeń do Monachium

Pociągi Stuttgart do Monachium

Jak dostać się do miast europejskich najlepiej odwiedzanych przez pociąg?

Czy inspiracją do odwiedzenia jednego z tych wspaniałych miast europejskich? Europejskie miasta najlepiej zwiedzać pociągiem można zamówić w najlepszych cenach na bilety kolejowe Saveatrain.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F3-european-cities-best-visited-by-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)