Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 25/06/2021)

Pociągiem to jeden z najbardziej niedocenianym form nowoczesny transport. jak InterContinental samolot jeździ się bardziej przystępne rocznie, ale pociągi rosną wszędzie. Istnieje kilka powodów, dla których podróżowanie pociągiem jest jedną z najbardziej fascynujących sposobów na przekraczania granic międzynarodowych.

 

Bernina ekspresowe

Na przykład, zabytki oferowane przez Bernina Express sam wystarczy, aby przekonwertować dowolny entuzjasta lotniczych do fanatyka kolejowy. Stretching od Chur i St.. Moritz w Szwajcarii wspaniały wschodnim do północnych Włoch Tirano, Bernina Express znany również jako najbardziej malowniczych podróż kolejowe na świecie. Ta podróż obejmuje łącznie 90 mila. To znaczy 4 godziny cinematic alpejskie krajobrazy, lodowce, duże wodospady, i dramatyczne wąwozy.

Wszystkie z tych piękna sceneria jest widoczny przez pociąg ekspresowy duże okna widokowe w każdym wagonie osobowym. Podróż kulminuje w Bernina. Na 7,000 stóp nad poziomem morza, karnet jest podatna na szalejące burze śnieżne. W międzyczasie, słoneczny Włochy czeka na drugim końcu tej drogi. to malownicze przejażdżka pociągiem powinno być obowiązkowe na liście marzeń każdego miłośnika kolei.

 

Niemiecka kolej

W międzyczasie, łączenia Express na tej liście jest DB lub Deutsche Bahn. krajowa sieć kolejowa w Niemczech oferuje jedne z najbardziej malowniczych przejażdżek niedaleko brzegu Renu. Jego trasy przeprowadzi cię przez fantastyczne widoki na Alpy i dolinach górskich. Na przykład, najlepszy sposób, aby docenić najdłuższa rzeka w Europie jest drogą, która łączy miasta Mainz i Kolonia. Trasa ta prowadzi przez łagodne wzgórza, kruszenie zamki, oraz tarasowe winnice.

DB oferuje regularne przejazdy kolejowe, które łączą miast jak Amsterdam, Kopenhaga, Praga i do dużych metropolii w Niemczech. Podobne do Bernina Express, to fantastyczny sposób, aby zobaczyć Heartland Europy. Nic więc dziwnego, że CNN dotyczy Deutsche Bahn Jak „Jeden z najbardziej przyjemne Niemieckie doświadczenia podróży które nie wiążą się z Mercedes-Benz 450.” Chociaż pociągi europejskie są cenione głównie za długi cross-country i przejazdów cross-kontynent, istnieją inne opcje dla krótszych bardziej swobodnej podróżujących pociągiem. Na przykład, ten Berlin Ringbahn zawsze był popularny wśród turyści którzy chcą prosty zwiedzanie Zwiedzanie miasta. Można to wypróbować za cenę jednego biletu.

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Bruksela pociągów Kolonia

Wiedeń do Pociągi Kolonia

Hanower do Pociągi Kolonia

 

Transsyberyjski ekspres

Mowy o fascynujących podróży pociągiem byłaby kompletna bez uwzględnienia transsyberyjską Express,. znany także jako Najdłuższa podróż pociągiem na planecie, Trans-Siberian Express łączy Moskwę w zachodniej Rosji do nadmorskiej miejscowości we wschodniej rosyjskim Władywostoku. Wzdłuż drogi, linia kolejowa rozgałęzia się w pobliżu krajach takich jak Chiny, Mongolia, i Korea Północna. Kilka lokalizacje Zachodnia Europa, w tym Amsterdam, mieć stacja kolejowa które oferują przejazdy do stacji transsyberyjskiej w St. Petersburg, Rosja. Nic dziwnego, że wielu Europejczyków wybrać się pociągiem, gdy wyruszą na wschód.

Podróżowanie po Rosji pociągiem jest jednym z najtańszych sposobów podróżować. Zgoda, jest to również jeden z najwolniejszych, z Ladbrokes twierdząc, że noc sen pociąg z Wołgograd do Niżny Nowogród trwa 27 godziny. Nadal, rozbudowany system kolejowy Rosji widział dużo akcji w tym roku, kiedy kraj był gospodarzem Mistrzostw Świata. Wielu fanów udało nam się zobaczyć więcej tego kraju i jego mieszkańców, gdyż udał się do opraw pociągiem.

 

 

To kolejny fascynujący i często pomijany aspekt podróże kolejowe. Na pewno, nie ma to jak ludzi i wzruszenie religijne napotkasz po drodze. Przygotuj się na spotkanie jednych z najbardziej fascynujących ludzi z całego świata. Niezależnie pociąg cross-country podróż jesteś na, jesteś prawdopodobnie skończyć znalezienie przyjaciela lub dwa między innymi podróżnikami overnight. Czy bierzesz scenicznego Bernina Express, przemierzając kilka krajów na obu Deutsche Bahn lub transsyberyjską Express,, lub relaks na Glacier Express, Szwajcarii, którego podróż Kultura opisuje jak podróż, która rywalizuje zabytków Bernina, podróżując pociągiem jest związany z jednym z najbardziej fascynujących doświadczeń swojego życia.

 

Aby uzyskać najlepszą jakość kolejowego w swoim życiu, w najniższych cenach, i zwolniony od nachalnych opłat rezerwacyjnych, posługiwać się Zapisz pociąg!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-train-travel-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)